Crocop w KSW

Słuszna uwaga, ale według Crocopa to było dość poważne i z tego powodu wycofał się z walk.
Chyba udar czy coś takie, ale widziałem po zdjęciach, że towar dalej bije więc chyba ani śladu po udarze :lesnarhappy:
 
Kurwa jakby chłop po udarze rozdupcył wagę ciężką w KSW to niektórzy by tutaj oszaleli z radości xD
A kto w tej wadze poza DeFiresem jest? Leniwy placeusz Bedorf, Byczek z przestrzelonym garnkiem Sanczo Forczi, Pudzian który od lat bawi się tylko w MMA i Grabowicz, którego wyjaśnili w UFC. CroCop na bombie rozwala ich wszystkich w jeden wieczór.
 
Wg mnie pojawi się jako gość na gali / da kilku swoich zawodników. Gdyby miał wrócić z emerytury to raczej celowałby w pożegnalną walkę Fedora w Japonii. Jeśli rewanż z Rosjaninem i duża kasa z tym związana nie ściągnie go z emerytury to raczej nie ma co marzyć tutaj.
 
A kto w tej wadze poza DeFiresem jest? Leniwy placeusz Bedorf, Byczek z przestrzelonym garnkiem Sanczo Forczi, Pudzian który od lat bawi się tylko w MMA i Grabowicz, którego wyjaśnili w UFC. CroCop na bombie rozwala ich wszystkich w jeden wieczór.
No wiem ale on jest po udarze!! xD
 
Wg mnie pojawi się jako gość na gali / da kilku swoich zawodników. Gdyby miał wrócić z emerytury to raczej celowałby w pożegnalną walkę Fedora w Japonii. Jeśli rewanż z Rosjaninem i duża kasa z tym związana nie ściągnie go z emerytury to raczej nie ma co marzyć tutaj.

Szefie ale ja nie napisałem że jako zawodnik :putin:
 
Levi mnie zmylił z tą fotą. Myślałem na miniaturze, że na klopie siedzi i czyta dziennik.
 
A kto w tej wadze poza DeFiresem jest? Leniwy placeusz Bedorf, Byczek z przestrzelonym garnkiem Sanczo Forczi, Pudzian który od lat bawi się tylko w MMA i Grabowicz, którego wyjaśnili w UFC. CroCop na bombie rozwala ich wszystkich w jeden wieczór.
No jeszcze jest Andryszak
 
Back
Top