Conor McGregor pod wpływem ;)

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


Pojawiło się krótkie wideo z sławnej / niesławnej akcji Conora McGregora podczas której rzekomo miał robić coś niezdrowego :lol: Chodzi oczywiście o zdjęcia poniżej które jakiś anonim wstawił na sieć pół roku temu

1458020151749 (1).jpg


Untitled-6-223x300.jpg
 
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie zbawiciela mma wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest mma. jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak conor mcgregor .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z krula robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile conor zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle conora naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to mistrz jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to mma i ufc ,widac że ufc nie oglądasz i na gali nigdy zadnej nie byłeś ,widac nie szanujesz mma to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był mistrz conor mcgregor jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak on bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu fight passa wykupionego ani jednego obraza świętego conora nie chodzi tutaj o ufc mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo conor nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak conor mcgregor ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz conora to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .
 
Mnie najbardziej rozjebuje fragment filmu kiedy Conor coś wspomina o swojej dziewczynie i ta laska w tle takim lekko rozczarowanym ale jednocześnie kurewskim głosikiem 'You have a girlfriend ?' I film się urywa ;) Można się tylko domyślać co się działo dalej i w jaki sposób zdobyła pas widoczny na zdjęciu ;)
 
Back
Top