Cohones Shadow Judging

Charles Bronson

UFC
Featherweight
Jest na cohones może ktoś ogarniający programowanie albo wie z której strony by to ugryźć?
Wpadł mi do głowy pomysł, aby zorganizować na cohones swego rodzaju shadow judging. Podobnie jak na stronie UFC w trakcie walki można na żywo sędziować rundy, tak możnaby stworzyć coś takiego na cohones. Potem po wszystkim np pokazywać jak kto punktował i jakiś ogólny wynik sedziowania cohonesowego.

Co o tym sądzicie?
 
Jest na cohones może ktoś ogarniający programowanie albo wie z której strony by to ugryźć?

Jest, jest, ale to nie jest krótka i szybka robota. A tak zorganizowanie na forum, to pewnie ktoś z ekipy mmarocks musiałby się wypowiedzieć ;)

@cRe

A można zakładać takie grupy?
 
Nie wiem czy się da. Tak tylko rzuciłem pomysł. Można robić posty z tematem gali i każda walka by miała ankietę (ta która jest na forum) z punktacja. Zaznaczaloby siępunktację a w komentarzu by się podawalo argumentację
 
Nie wiem jak działa mmadecisions ale chodzi o sędziowanie walk w czasie rzeczywistym, pojawia się oczywiście od razu problem natury technicznej, czyli pewnie wymagałoby to jakiejś moderacji, żeby nie oceniać np walk czy rund które się jeszcze nie odbyły a raczej nie ma na forum takiej osoby, która by pilnie śledziła każdą galę na forum.

Chodzi też o to, żeby to nie było na jakimś zewnętrznym portalu czy coś i żeby potem od razu po walce wyświetlał się jakiś wynik zbiorczy czy coś. Myślę, że takie coś mogłoby sprawić, że MMARocks mogłoby się stać jakimś opiniotwórczym wyznacznikiem a na pewno ciekawym źródłem do polemiki przy kontrowersyjnych wynikach walk.
 
Rozumiem. Powiem szczerze, że miałem kiedyś pomysł stworzenia zewnętrznego portalu z punktacjami, szczególnie polskich gal. Ale gdyby coś takiego powstało tutaj, byłoby fajnie ;)
 
Ja to widzę tak mniej więcej, że byłaby w czasie trwania gali dostępna strona na rocksach z typowaniem, oczywiście tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników i do wyboru aktualnie odbywające się gale, po wybraniu danej gali wyświetlają się walki i dostępna jest tylko ta która trwa właśnie w danej chwili (to mnie właśnie trapi jak to rozegrać, żeby to było w czasie rzeczywistym) i po zakończeniu rundy opcja dodania swojej oceny 10-10, 10-9, 10-8 itd.
Po zakończeniu walki jakiś tam algorytm wystawiałby ogólną ocenę walki na podstawie typowań użytkowników. Potem po zakończeniu gali możnaby zobaczyć sobie poszczególne oceny walk i rund +opcjonalnie jak typowali jacy użytkownicy. Potem też po kliknięciu w profil użytkownika możnaby obczaić oprócz tego w jakich tematach się udziela itd. to jak typował dane walki.

Coś podobnego jest na stronie ufc.com także proponuję np jutro obczaić jak to mniej więcej wygląda jak ktoś nie wie i pomyśleć.

Cieszę się, że pomysł się spodobał, liczę, że jakoś uda się to wcielić w życie, byłoby zajebiście.
 
Charles - tak na serio. Jak myślisz ile osób podczas oglądania gal będzie wbijała na kompa by zagłosować na wynik po każdej rundzie? I nawet jak znajdą sie chętni to czy nie znudzi im się to za szybko? Pomysł ciekawy tylko czy to ma szanse się udać?
 
Śmiem twierdzić, że 99,9% i tak ogląda galę na kompie więc co to za problem otworzyć kolejną kartę w przeglądarce? Skoro nie znudziły się jakieś typery itp. to czemu miałoby się znudzić takie interaktywne narzędzie?
 
Śmiem twierdzić, że 99,9% i tak ogląda galę na kompie więc co to za problem otworzyć kolejną kartę w przeglądarce? Skoro nie znudziły się jakieś typery itp. to czemu miałoby się znudzić takie interaktywne narzędzie?
W typera wchodzisz kiedy masz chwilę, ustawiasz i już. Nie musisz siedzieć "na żywo"
 
No na każdej gali praktycznie siedzi spore grono na czacie, no i w sumie po każdej rundzie większość pisze jak ocenia rundę :D
 
Dopiero teraz zobaczylem temat. Super pomysl mam nadzieje, ze wypali. Ja chce byc jak Irena :D
 
zajebisty pomysl, popieram recami i nogami!
moze w formie ankiety dostepnej tylko w trakcie walk, @Grzechu pewnie by cos wymotal. napisal bota "mahonka" to takie cus to bedzie pestka.
 
pomysł mega, jak to będzie realizowane w czasie rzeczywistym to już w ogóle miód malina. Problemem może być tylko aktualizacja przeglądarki. No i czy głosowanie na 1wszą rundę ma trwać 1min w czase przerwy czy np całą 2gą rundę.
 
Uwazam, ze na ocenienie 1 rundy można sobie dac ile sie chce czasu, byle nie można było przed zakończeniem tej rundy i przed ogłoszeniem werdyktu.
 
Nagrodą za najbardziej trafne sędziowanie będzie kolacja z Ireną Preiss i ciepła posada w PLMMA? :D
Bardzo trafny pomysł, pare miesięcy temu prowadziłem przez jakiś czas zeszyt z punktacjami walk, które oglądałem na UFC bądź innych galach. Fajnie byłoby wprowadzić takie coś na Cohones.
 
A sam pomysł , mimo że dobry, nie przejdzie, gdyż nikt za darmoszke takiego programu nie stworzy.
a chcesz się założyć ?
mogę postawić ze 2 tyś że jest to do zrobienia za darmoszke ;)

BTW pomysl swietny
 
Back
Top