Cohones MMA Awards 2012 - WYNIKI

No tak...jak ktoś dał np. 1.Cain i tyle...a ja dałbym 1.Benson 2.Cain 3.Spider to Cain vs Benson 5-3 licząc 3 punkty za pierwsze,2 za drugie i 1 za trzecie.
 
Gdyby byl wymog 3 glosow, byloby jednak sprawiedliwiej, to fakt. Ale balem sie, ze wtedy duzo osob sie zniecheci, i frekwencja bedzie niziutka.



A czemu trzy typy, a nie jeden? Po prostu ciekawiej sie glosuje, i mozna "uhonorowac" rowniez tych, ktorzy nie byli najlepsi twoim zdaniem, ale duzo im nie brakowalo.
 
I dlatego nie jest to doskonałe głosowanie chyba, że byłby mus - jak głosujesz to podajesz 3 typy. Za rok będzie lepiej natomiast to tylko zabawa, a i Cain nie jest tak strasznie niezasłużony w tym roku.
 
oj tam. Pierwsze koty za płoty. Za rok się doprecyzuje regulamin i będzie spoko. Mimo wymaganych 3 głosów myślę, że i tak dużo osób by dolączyło do zabawy. Przedłużyć czas głosowania bo nie każdy na szybko może to ogarnąć i będzie spoko.
 
Akurat Velasquez zasluzyl na miano zawodnika roku tym bardziej, ze byl underdogiem walki z Juniorem.



UFC 153 zdecydowanie dla mnie najlepsza gala 2012



Walka roku GSP vs Condit , no coz nie zgadzam sie. Na 3 miejscu Miller vs Lauzon? Moze ludziom sie pomylilo i mysleli ze glosuja na runde roku? Jak walka wyszla do 2 rundy obydwoje byli juz wypompowani i tempo mocno spadlo, nie wiem dlaczego tak wysokie miejsce







Ogolnie bardzo dobry pomysl z ta ankieta. Zawalilem, ze nie pisalem po 3typy co naprawie w przyszlym roku



Mam nadzieje, ze redakcja wezmie pod uwage nasze glosowanie
 
Alw to nie byl pojedynek Caina z JDS'em o to miano ;-) Nie, to ze Cain nie zasługuje, ale w porównaniu do innych są tacy, którzy zrobili więcej i bardziej wymagającym rywalom w swojej dywizji, poza faktem, że Cain odzyskał tytuł. Nie ma co, wybór padł, tylko, że tak to jest, że mimo paru mocno wbitych w pamięć wydarzeń często te najświeższe wybieramy. To tak jak robić wrażenie na sędziach w ostatnich sekundach, z niczego to psychologiczne zagranie się nie wzięło, lepiej pamiętamy to co było przed chwilą + ewentualnie pierwsze wrażenie ;-)



@down



Hehehe :-) powiedzmy ;) ale sędziowie też oceniają po rundzie, a nie pod koniec ;)
 
w przyszłym roku trzeba zrobić głosowanie pod koniec stycznia, wtedy wszstkie wydarzenia z 2013 beda tak samo stare
 
Ale obrotówka Barbozy przetrwała próbę czasu na szczęście.



Czy można prosić o garść statystyk? Chodzi Mi konkretnie o liczbe użytkowników biorących udział w obu głosowaniach...chciałem mieć obraz tego jak wielu mamy aktywnych bo raczej tylko takim się chciało głosować na CA i CMMAA.
 
Btw ciekawe czy taka forma wpłynęła na wynik głosowania, może chciałoby się komuś przeliczyć jak by wyglądały wyniki gdyby uwzględnić tylko pierwsze typy?



W przyszłym roku ja bym proponował jednak zasadę jednego głosu - jak dla mnie trzy głosy komplikują sprawę i zniechęcają do głosowania. Do tego uzupełniłbym głosowanie o rundę roku (!) i może faktycznie głosowanie pod koniec albo połowie stycznia?
 
Na wyniki z mma, glosowalo 48 osob.



Kilku (jak nie kilkunastu) "znanych" osob na pewno zabraklo.



Na userow cohones, glosowalo (raz liczylem) 78 osob.
 
Dzieki @Visu. Z jednej strony wynik chyba średni bo userów jest więcej ale z drugiej jednak widać, że sporo jest aktywnych, więcej niż sądziłem szczególnie w przypadku głosowania cohonesowego. Zdawało Mi się, że MMA Awards będzie ważniejsze dla wszystkich, a tu 30os mniej.
 
chciałem mieć obraz tego jak wielu mamy aktywnych bo raczej tylko takim się chciało głosować na CA i CMMAA


No ja glosowalem a nie mozna uznac mnie w zadnym wypadku za aktywnego usera.. No chyba ze aktywny czytelnik to sie zgodze..



Apropo glosujacych to wydaje mi sie ze troszke mala frekwencja.. Myslalem ze wiecej ludzi zainteresuje cos takiego..



Jezeli o mnie chodzi to im wiecej takich "zabaw" tym lepiej, takze chwala tym ktorzy tego typu rzeczy wymyslaja!
 
Zasłużenie Barboza wygrał w kategorii KO roku, niesamowity nokaut. Reszta kategorii bez większych zaskoczeń. Bardzo dobry pomysł Visu z takim głosowaniem, liczę za rok na powtórkę.
 
Moim zdaniem Benson zasłużył bardziej niż Cain, ale każdy ma swoje zdanie :)



Ogólnie fajna zabawa, tylko jak koledzy wyżej wspomnieli lepiej zrobic, że każdy oddaje trzy głosy w danej kategorii,albo każdy oddaje jeden.
 
"Wygrane" Bensona z Edgarem były jak Chmielewski Zikic II :) Zgwałcenie Diaza to jednak według mnie za mało na miejsce drugie.
Fajna zgodność w knockoucie, natomiast dziwi mnie, że mało kto głosował na walkę Lauzona z Varnerem, która według mnie była dużo lepsza od tej z Millerem.
 
Dzieki panowie, mam nadzieje, ze za rok uda sie to sprawniej przeprowadzic i zebrac duzo wiecej glosow :-)
 
Back
Top