Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Patrząc teraz oraz na HP w ostatnim czasie to tu by się przydała kategoria na najcieplejszego użytkownika

"Król kazamatów"Patrząc teraz oraz na HP w ostatnim czasie to tu by się przydała kategoria na najcieplejszego użytkownika![]()
W ten weekend zrobię temat z głosowaniem
Lepiej tak niż chujem...

Jakieś 80 osób by jednak wolało, żeby na forum wiało chujem, zamiast Krzakiem...Lepiej tak niż chujem...![]()

A tu się zgodzęKto zagłosuje w jakiejkolwiek kategorii na balastka ten jest jebany głąb.

Proste




król życia
@Cassius42 był spoko, szkoda że zniknął bez słowa bo się ludzie zastanawiają czy umarł czy o co chodzi. Możemy się nie lubić ale wiadomo że lipa jak jakiś użytkownik odchodzi w zapomnienie...Jeden z ostatnich tematów z Cassiusem
Może i był niedojebany mózgowo, miał dziwne preferencje seksualne a jego szare komórki pod czachą ewakuowały się niczym Magik z 9 piętra ale często był wiernym towarzyszem podczas nocnego oglądania UFC
Jeśli nie żyje to mam nadzieję że miał piękną śmierć a nie jak Moks który patrząc w dół z dachu bloku źle obliczył masę pierdolnięcia o beton
@Cassius42 zboczeńcu pamiętamy bo byłeś jednym z Nas![]()
To na @Drzewo mam głosować
Jeden z ostatnich tematów z Cassiusem
Może i był niedojebany mózgowo, miał dziwne preferencje seksualne a jego szare komórki pod czachą ewakuowały się niczym Magik z 9 piętra ale często był wiernym towarzyszem podczas nocnego oglądania UFC
Jeśli nie żyje to mam nadzieję że miał piękną śmierć a nie jak Moks który patrząc w dół z dachu bloku źle obliczył masę pierdolnięcia o beton
@Cassius42 zboczeńcu pamiętamy bo byłeś jednym z Nas![]()
@Cassius42 był spoko, szkoda że zniknął bez słowa bo się ludzie zastanawiają czy umarł czy o co chodzi. Możemy się nie lubić ale wiadomo że lipa jak jakiś użytkownik odchodzi w zapomnienie...
A co się z zielonym dzieje?Przecież @Cassius42 prowadzi po ,,śmierci” @zielonego666 portal MMA_Indie/Polska

Chuj mu na karabin pewnie coś tu czasem odpierdala z lewego konta. Takie cwele typu ryt, żelazny czy właśnie zielony tak mają. Wyjebiesz karalucha drzwiami to założy lewe konto i wejdzie oknem.A co się z zielonym dzieje?![]()
Pewnie napierdala kapucyna w holenderskiej piwnicy i naćpany wyzywa się z ludźmi na twitterze.A co się z zielonym dzieje?![]()
Przecież @Cassius42 prowadzi po ,,śmierci” @zielonego666 portal MMA_Indie/Polska
A co się z zielonym dzieje?![]()