Podwieszony COHONES AWARDS 2021 - WYNIKI!

Szczerze mowiac to nie wiem o co chodzi, lol. Tzn nie znam tej dramy :)
W telegraficznym skrócie.Jeden user piszę gówniane komentarze o zerowej merytoryce( typu,że jeden placek z Fame Mma pokona R.Whittakera itp) po czym czeka na reakcje innych.Jak go zaczynają cisnąć,to leci się poskarżyć moderacji.User ten najprawdopodobniej używa więcej niż jednego konta czego się oczywiscie wypiera,ale widać tam podobienstwo w chujowym trollingu i stylu pisania.

User ten wychodzi z tego praktycznie bez szwanku w przeciwienstwie do ludzi,którzy go pocisną(przez niego garuje już @ODYNIEC i@SIEDEM )

Więc tu nie chodzi o ignorowanie,tylko brak logiki i podwójne standardy.
 
że z żoną codziennie rozmawiamy
Ostatnio często rozmawiałem tu z Karateką. Co sugerujesz? XD

A juz powazniej to serio nie czytam tych spinek, bo to nie jest content moich marzeń, lol.

Mam pomysł jak to rozwiązać, ale to nie będzie na strzała.

Jakieś twarde reguły nieprzekraczalne proponujecie, czy raczej wedle niuansów i uznania modów? Permy, czasowe?

Wbrew pozorom to nie są fajne decyzje (szczególnie dla mnie, przez wątki... ...nie o sporcie :) coś się opuściłem w sekcji newsów)
 
W sprawie krótkoterminowej:
Ok, ban dla @Siedem jest praktycznie weekendowy, ja sam, dla zdowia powinienem sobie takiego dać, lol. Ale jako Bruce Wszechmogący nawet nie mogę. Trudno, co zrobić :)

Serio te 3 dni to aż taki problem? :) Też święty nie był i błotkiem obrzucił.

Druga sprawa: polecam ignora. Wrzućcie wichrzycieli w ignora i naprawdę to pomoże.

W sprawie długoterminowej - na dniach :)
 
@Dzihados moze ja przedstawie swoją wersje, wielokrotnie pisałem ze jeżeli komuś nie pasują moje posty to niech mnie wrzuci w ignora.
Nikogo tu nie obrażam ani nie wyzywam, @vitas pisze ze ja czekam na czyjeś reakcje a sam mnie cały czas śledzi i wrzuca moje posty na hydepark.
To tego nie rozumiem, skoro mnie nie trawi to po co czyta moje posty w innych tematach??
6A0F0155-EC4C-4320-B0F0-5120683538BC.jpeg
inni goście z hyde park tak samo.
06CF7A21-F41F-4434-B389-D72A211747EE.jpeg



Piszą ze mam jakieś multikonta gdzie już Cloud to nawet weryfikował na moja prośbę ze mam tylko jedno.
0B6F6562-F7CD-4079-AC45-8DC9D8247E54.jpeg
Druga sprawa ze wyzej wspomniany odyniec dostał bana na własne życzenie bo zaczął mnie wyzywać na stronie głównej gdzie ja go nawet nie zaczepialem. Mało tego, na jego początkowe zaczepki odpisałem mu ,,pozdro byku” po czym on się odpalił i zaczął mnie wyzywać od kurew.

Sam czytałeś dzisiaj posty w temacie cohones adwards wiec wiesz ze ja nikogo nie zaczepialem, odpisałem jednej osobie a reszta się odpaliła jak zawsze i zrobili gownoburze.
I tak jest zawsze.
:fjedzia:

Mam bana na stronie głównej wiec siedzę w swoich działach(freak mma i temat z Ełkiem) a ci goście sami szukają zaczepki, później wielki płacz ze jakim cudem ktoś od nich dostał bana a nie ja.
Rash napisał dzisiaj dobrze, wrzućcie mnie do ignora i będzie spokój.
 
Last edited:
@Dzihados ogólnie to wywalone mam na to co kto tu pisze. Generalnie to prawie same dobre mordy tu są. Ludzie są różni i nie we wszystkim ze wszystkimi trzeba się zgadzać. Z niektórymi pożartujesz chamsko i się nie obrażą, z innymi pogadasz merytorycznie, z kimś tam się pokłócisz, ale klockami w siebie przecież dorośli ludzie rzucać nie będą (vide @Dzihados vs @Karateka@ choćby). Przez lata nikogo nie dałem w ignora, bo nie widzę większego sensu. Zresztą kogo miałbym tam wrzucić, jak nikt mi krzywdy nie zrobił. No ale dziś to nawet ja napisałem coś wprost (już jest skasowane, bo adresat komunikatu pobiegł na skargę). Coś jest na rzeczy, że tylu ludzi siedzących tu od lat nie trawi paru osób (a może nawet jednej osoby). Po prostu wrzucany przez tę osobę content jest słaby. Ja nie będę miał problemu aby tę osobę zlać, ale są tacy, którym się gotuje gdy widzą ściek na tym forum i później lecą. To raczej nie przypadek, że ta osoba nie jest darzona sympatią przez liczne grono. A jeszcze to wazeliniarstwo i bieganie na skargę z każdym gównem... Choć hasłem przewodnim są "dymy" :lol:
 
@Dzihados moze ja przedstawie swoją wersje, wielokrotnie pisałem ze jeżeli komuś nie pasują moje posty to niech mnie wrzuci w ignora.
Nikogo tu nie obrażam ani nie wyzywam, @vitas pisze ze ja czekam na czyjeś reakcje a sam mnie cały czas śledzi i wrzuca moje posty na hydepark.
To tego nie rozumiem, skoro mnie nie trawi to po co czyta moje posty w innych tematach??
View attachment 31360
inni goście z hyde park tak samo.
View attachment 31361



Piszą ze mam jakieś multikonta gdzie już Cloud to nawet weryfikował na moja prośbę ze mam tylko jedno.
View attachment 31362
Druga sprawa ze wyzej wspomniany odyniec dostał bana na własne życzenie bo zaczął mnie wyzywać na stronie głównej gdzie ja go nawet nie zaczepialem. Mało tego, na jego początkowe zaczepki odpisałem mu ,,pozdro byku” po czym on się odpalił i zaczął mnie wyzywać od kurew.

Sam czytałeś dzisiaj posty w temacie cohones adwards wiec wiesz ze ja nikogo nie zaczepialem, odpisałem jednej osobie a reszta się odpaliła jak zawsze i zrobili gownoburze.
I tak jest zawsze.
:fjedzia:

Mam bana na stronie głównej wiec siedzę w swoich działach(freak mma i temat z Ełkiem) a ci goście sami szukają zaczepki, później wielki płacz ze jakim cudem ktoś od nich dostał bana a nie ja.
Rash napisał dzisiaj dobrze, wrzućcie mnie do ignora i będzie spokój.
Jak na takiego dymiarza strasznie miękka z ciebie faja.

Jakbyś miał honor sam byś usunął konto w miejscu,w którym cie nie chcą.
 
Back
Top