Podwieszony COHONES AWARDS 2021 - WYNIKI!

SKANDAL red card

:antonio: :pudzianfap:
Dziękuję za głosy :conorsalute:

@baju @Cloud @defthomas byłem az w trzech kategoriach to może jakiś unban na stronę główne ?
:awesome:
bede grzeczny.
###### - wulgarny komentarz / mod


Komentarz ode mnie - że Zbysiu Stonoga nie wygrał w komentarzu roku to jestem trochę zawiedziony. Użytkownik i nowy użytkownik roku to jak swego czasu HW w UFC nikt nie jest w stanie obronić.
Dzięki za ten jeden głos. Dla mnie, człowieka z drugiego szeregu bez parcia na szkło to dużo znaczy.
 
Last edited by a moderator:
Dzięki @Cactus za ogarnięcie konkursu, @Cactus mistrz!
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców pozytywnych kategorii. Teraz pora na czas rozliczeń.

Mój kandydat @andrzej_t. użytkownikiem roku! :antonio:
Było to zadanie trudniejsze niż wprowadzenie Korwina do sejmu, ale się udało. Jednak duch demokracji w narodzie nie umarł.

A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję
Bo to garstka Polaków, garstka Polaków.

Powiedzieć wam w ryj wreszcie dymiarze, wy głupie chu*e, że jesteście prymitywami, że k*rwa wasze pierd*lone gale z youtuberami to jest wasz majestat, wasza godność.
Dymy k*rwa w internecie i ch*jowy trolling, to wy k*rwa stypiarze, ch*j z wami
Nie warto było k*rwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda k*rwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę
Niech was... Słuchajcie
Ci, którzyście głupie k*rwy głosowały na frikowców niech was szlag trafi, ch*j warci jesteście, anty-polakami jesteście.
Dobranoc.
 
Dzięki @Cactus za ogarnięcie konkursu, @Cactus mistrz!
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców pozytywnych kategorii. Teraz pora na czas rozliczeń.

Mój kandydat @andrzej_t. użytkownikiem roku! :antonio:
Było to zadanie trudniejsze niż wprowadzenie Korwina do sejmu, ale się udało. Jednak duch demokracji w narodzie nie umarł.

A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję
Bo to garstka Polaków, garstka Polaków.

Powiedzieć wam w ryj wreszcie dymiarze, wy głupie chu*e, że jesteście prymitywami, że k*rwa wasze pierd*lone gale z youtuberami to jest wasz majestat, wasza godność.
Dymy k*rwa w internecie i ch*jowy trolling, to wy k*rwa stypiarze, ch*j z wami
Nie warto było k*rwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda k*rwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę
Niech was... Słuchajcie
Ci, którzyście głupie k*rwy głosowały na frikowców niech was szlag trafi, ch*j warci jesteście, anty-polakami jesteście.
Dobranoc.
Rok się dopiero zaczął a już kandydat na komentarz roku :frankapprove:
 
obraz_2022-01-07_185743.png


Zajebiście argumentowany powód usunięcia postów. 10/10 :deniroclap:
 
Bo tak prawda - temat rozpierdolony. Weźcie lepiej tego picksa czy szugsa wszyscy masowo wrzućcie do ignorów i po sprawie. Sami ze sobą będą pisać. A wy jak te zwyrodnialce uzależnione od najgorszych fetyszów pchacie się w tą gównianą wymianę zdań(?) i rozdupiacie temat za tematem. Jak nie potraficie się powstrzymać od odpisywania na ten trolling to trzeba terapii w postaci ignorowania ich.
 
Bo tak prawda - temat rozpierdolony. Weźcie lepiej tego picksa czy szugsa wszyscy masowo wrzućcie do ignorów i po sprawie. Sami ze sobą będą pisać. A wy jak te zwyrodnialce uzależnione od najgorszych fetyszów pchacie się w tą gównianą wymianę zdań(?) i rozdupiacie temat za tematem. Jak nie potraficie się powstrzymać od odpisywania na ten trolling to trzeba terapii w postaci ignorowania ich.
Ja to pisze od początku, jeżeli komuś nie odpowiadają moje posty to proszę mnie wrzucić w ignore.
Bo tak zawsze jest ze ktoś mnie zaczepi, ja tej osobie odpisze i odrazu zlatuje się reszta hydeparku i robi gownoburze.
Dajcie mnie w ignore i po sprawie.
 
A tłumaczyliśmy Chmurze jeszcze kilka gównoburz temu,że jak nic nie zrobi to jeszcze 99 razy problem wróci.
 
Back
Top