Podwieszony COHONES AWARDS 2018 - WYNIKI!

Well done @Cactus :*

2018 był dla mnie najcięższym życiowo rokiem, wiele razy myślałem o tym czy w ogóle będę miał czas na jakiekolwiek MMA. Fajnie, że udało się cokolwiek podtrzymać. Dzięki i jedziemy dalej. 2019 będzie git.

Wszystkie moje głosy, a nawet więcej innych, powinno trafić do Spike'a. Młody MEGA pomagał ze wszystkim, łącznie z wynikami na żywo i innymi cudami.
Na pewno nie doceniono go w kategorii artykuł roku.
 
słabo, trzecie miejsce za spamera roku, w tym
Ale nie mam tylu postów żeby odwiedzić Hyde Park :D
tu masz:
o6z1ad.jpg


chodzi o wyjątkowej klasy połączenie burbona, coli i szklanki z duraleksu.

a tak w ogóle to jak można tu mieć konto prawie 9 lat i mieć napisane raptem 24 komentarze? :travolta: :benny:
 
4 miejsce, zaraz za podium. Niby dobrze . . . a jednak boli :płacz:

dziękuję Wam za głosy, bez Was nie byłoby to możliwe. Oczywiście dziękuję mojej drużynie i trenerom (tak, wszyscy są częścią mojej rozszczepionej osobowości), mamie i Kosmosowi bez, którego jestem nikim i cała chwała dla niego

 
4 miejsce, zaraz za podium. Niby dobrze . . . a jednak boli :płacz:

dziękuję Wam za głosy, bez Was nie byłoby to możliwe. Oczywiście dziękuję mojej drużynie i trenerom (tak, wszyscy są częścią mojej rozszczepionej osobowości), mamie i Kosmosowi bez, którego jestem nikim i cała chwała dla niego


się ciesz, że tylu ludzi na Ciebie zagłosowało, bo na mnie tylko jeden głos od @Hefaner poszedł.
człowiek się stara cały rok być aktywny a to wszystko jak psu w dupe. :jon:
 
słabo, trzecie miejsce za spamera roku, w tym

tu masz:
o6z1ad.jpg


chodzi o wyjątkowej klasy połączenie burbona, coli i szklanki z duraleksu.

a tak w ogóle to jak można tu mieć konto prawie 9 lat i mieć napisane raptem 24 komentarze? :travolta: :benny:
Dzięki, faktycznie piękne połączenie. Można jedynie czytać, ale ostatnio nudzi mi się w pracy to nabije te 50 żeby mieć dostęp do Hyde Parku :D
 
Swoją drogą komentarz roku od Baastka jest odpowiedzią na mój post w którym chwalę się swoimi urodzinami. Z tego wynika, że gdyby mój ojciec nie bzyknął mojej matki ponad 31 lat temu to prawdopodobnie nigdy nie poznalibyście wyjątkowej zastawy do whisky Bastiana :mamed:
 
Back
Top