Podwieszony COHONES AWARDS 2018 - WYNIKI!

Cactus

Moderator
Cohones
3X2W3c1.png

Wyniki 8. edycji forumowego plebiscytu COHONES AWARDS!

---
Kategoria 1 - Użytkownik roku:
I miejsce: @maras - 16
II miejsce: @Cactus - 12
III miejsce: @Hefaner - 11

Kategoria 2 - Nowy użytkownik roku:
I miejsce: @MaloHombre - 27
II miejsce: @Pajarito - 7
III miejsce: @Crazypento - 2
Brak

Kategoria 3 - Najbardziej pomocny użytkownik:
I miejsce: @Cactus - 36
II miejsce: @lugasek - 17
III miejsce: @dziubek_1991 - 7
IV miejsce: @Ian, @tinc - 5
V miejsce: @Comber, @respect, @VoRaNeK - 2
VI miejsce: @billmurray, @Hefaner - 1

Kategoria 4 - Redaktor roku:
I miejsce: @Cactus - 32
II miejsce: @defthomas, @Szady - 5
III miejsce: @Spike - 4
IV miejsce: @baju - 3
V miejsce: @duubertowa - 2
VI miejsce: @Cloud, @Jakub Bijan, @Jakub Madej, @Marcin Jabłoński, @Unscarred - 1

Kategoria 5 - Artykuł roku:
I miejsce: @Cactus - seria "Historyczny szlak MMA" - 24
II miejsce: @Cactus - "Polacy w UFC - historia i podsumowanie występów" - 7
III miejsce: @Jakub Bijan - "Czy dzisiejsi fighterzy są lepsi niż mistrzowie sprzed lat?" - 6
IV miejsce: Artykuły @Olos - 2

Kategoria 6 - Komentarz roku:
I miejsce: @Baasteek - 14 (KOMENTARZ)
II miejsce: @Mes_ - 11
III miejsce: @Masta, @SonGoku i @Omadrenix - 5
IV miejsce: @KO-hunter - 3
V miejsce: @Gaara, wideo @majkelo89, @Baasteek o rodzinie Gracie - 2
VI miejsce: @99picks, @BERSERKERS, @crt14, @Betonowy Krzychu o Mamedzie i krucyfiksie, @tsatsiki i podsumowanie kariery Mameda, "A teraz możesz mnie zbanować" - 1

Kategoria 7 - Temat roku:
I miejsce: KSW nie zatrzymuje się ! Jeden z Włodarzy KSW wypuszcza alkohol pod swoją marką ! - 22
II miejsce: Hyde Park - 15
III miejsce: Fame MMA gala youtuberów, KSW Dywizja FrikFajt- wszystko co chcielibyście wiedzieć ale boicie się zapytać, Prośby o linki (filmy, seriale, muzyka itp.), Tanio skóry nie sprzedam - 1
Brak

Kategoria 8 - Wydarzenie roku na forum:
I miejsce: Powrót na forum użytkownika @kaczka41 - 12
II miejsce: Ban dla użytkownika @VoRaNeK - 11
III miejsce: @Baasteek i jego przygody z alkoholem, Trololo z avkami w Hyde Parku, Brutalne ataki na redakcję i związane z nimi bany - 4
IV miejsce: @Spike i jego analiza - 3
V miejsce: Khabib vs Conor, Zamknięcie tematu o Mrozie - 2
VI miejsce: Ban dla @TYTUS, @majkelo89 i podróba ze Szczerbatkiem, Powroty @Masta, Wspaniały rok Janka Błachowicza - 1

Kategoria 9 - Inba roku:
I miejsce: Mrozu vs KSW - 20
II miejsce: Pobicie @alladino - 8
III miejsce: ninja vs V!ol€tk@ i jej dzik w biegu w śniegu - 6
IV miejsce: Wywiad z Bilmanem - 4
V miejsce: Trololo z avkami w Hyde Parku, UFC 229 - 3
VI miejsce: Ban dla @VoRaNeK, @crt14 vs odpady genetyczne, UFC 223 - 2
VII miejsce: Afera plagiatowa, Gównoburza o avatar @kapitanameryka vs @HubiSSJ3, Jedzenie psów, "Ul@na" - 1

Kategoria 10 - Spamer/troll roku:
I miejsce: @Baasteek - 12
II miejsce: @Rakesh - 11
III miejsce: @billmurray - 9
IV miejsce: @TYTUS - 5
V miejsce: @Anonymous, @Cloud, @halibut, @majkelo89 - 3
VI miejsce: @crt14, @Szady - 2
VII miejsce: @Aliibaba, @andrzej_t., @Drzewo, @Hefaner, @listonosz, @Prese - 1
---

Gratulacje dla zwycięzców i nominowanych!!!
Dziękuję wszystkim za oddane głosy!

:cohon:
---
Poniżej lista poprzednich wyników w przejrzystej formie:

Wszyscy zwycięzcy Cohones Awards
Użytkownik roku:
2018 - maras
2017 - Cactus
2016 - MysticBęben
2015 - Masu
2014 - baju
2013 - VoRaNeK
2012 - jajcarz
2011 - malinowsky

Nowy użytkownik roku:
2018 - MaloHombre
2017 - ODYNIEC
2016 - duubertowa
2015 - MMAkłowicz
2014 - Mr.Hyde
2013 - mahonek
2012 - Painkiller
2011 - kaczka41

Najbardziej pomocny użytkownik:
2018 - Cactus
2017 - Cactus
2016 - VoRaNeK
2015 - VoRaNeK
2014 - VoRaNeK
2013 - VoRaNeK
2012 - Cactus
2011 - Cactus / kaczka41 (ex aequo)

Redaktor roku:
2018 - Cactus
2017 - baju
2016 - baju
2015 - Piotr Pędziszewski
2014 - defthomas
2013 - Tidzej
2012 - Paweł Kowalik
2011 - defthomas

Artykuł roku:
2018 - Cactus - seria "Historyczny szlak MMA"
2017 - Cactus - seria "Wideoteka walk fana MMA"
2016 - Jakub Bijan - "Dlaczego polskim fighterom nie należy się godziwa zapłata"
2015 - Jakub Bijan - "Marcin Held - brylant wykradziony przez MMA"
2014 - Jakub Bijan - "Skąd wywodzi się MMA"
2013 - Jakub Bijan - Wszystkie artykuły
2012 - Cloud - "Kroniki Najmana"
2011 - Naiver - "O w stopę strzelaniu"

Komentarz roku:
2018 - Baasteek (KOMENTARZ)
2017 - x*
2016 - x*
2015 - x*
2014 - x*
2013 - x*
2012 - x*
2011 - x*

Temat Roku:
2018 - KSW nie zatrzymuje się ! Jeden z Włodarzy KSW wypuszcza alkohol pod swoją marką !
2017 - Sensacja w Nowym Jorku! Rose Namajunas nową mistrzynią dywizji słomkowej UFC
2016 - #zagrzebgate
2015 - Oświadczenie Andrzeja Kościelskiego
2014 - Pogotowie Sercowe Cohones
2013 - All Hail Chael P. Sonnen
2012 - Newsy MMA Userów
2011 - Boks / Kobiety / Tanio skóry nie sprzedam (ex aequo)

Wydarzenie roku na forum:
2018 - Powrót na forum użytkownika kaczka41
2017 - Odejście z forum użytkownika kaczka41
2016 - HELDONES
2015 - Zloty Cohones
2014 - Nowe forum
2013 - Dołączenie Franka do redakcji
2012 - Videokonferencje z udziałem użytkowników MMARocks i ludzi ze świata MMA
2011 - x*

Inba roku:
2018 - Mrozu vs KSW
2017 - Wibrujące słuchawki użytkownika Baasteek
2016 - x*
2015 - x*
2014 - x*
2013 - x*
2012 - x*
2011 - x*

Spamer/troll roku:
2018 - Baasteek
2017 - MMA4LIFE
2016 - gronostaj
2015 - halibut
2014 - mahonek
2013 - errorek / Volf (ex aequo)
2012 - kaczka41 (i jego inne konta)
2011 - kokos80

___________________________________________________________
* - kategoria nie pojawiła się w głosowaniu w danym roku

---
Cohones Hall of Fame (min. 3 pozytywne nagrody, stan na koniec CA 2018):

8 nagród:
@Cactus
(Najbardziej pomocny użytkownik 2011, 2012, 2017, 2018, Użytkownik roku 2017, Artykuł roku 2017, 2018, Redaktor roku 2018)

5 nagród:

@VoRaNeK
(Najbardziej pomocny użytkownik 2013, 2014, 2015, 2016, Użytkownik roku 2013)

4 nagrody:

@Jakub Bijan
(Artykuł roku 2013, 2014, 2015, 2016)

3 nagrody:

@baju
(Użytkownik roku 2014, Redaktor roku 2016, 2017)
---
 
Last edited:
Kategoria 8 - Wydarzenie roku na forum:
I miejsce: Powrót na forum użytkownika @kaczka41 - 12
II miejsce: Ban dla użytkownika @VoRaNeK - 11
III miejsce: @Baasteek i jego przygody z alkoholem, Trololo z avkami w Hyde Parku, Brutalne ataki na redakcję i związane z nimi bany - 4

Powrót kaczki wygrał z trololo z avatarami i brutalnymi atakami na redakcję. Quo vadis cohones ::clintdis::?

A tak poza tym to gratulacje dla zwycięzców i jak zawsze: @Cactus dobra robota z liczeniem, ja bym pewnie nie podołał :mamed:
 
Well done @Cactus :*

2018 był dla mnie najcięższym życiowo rokiem, wiele razy myślałem o tym czy w ogóle będę miał czas na jakiekolwiek MMA. Fajnie, że udało się cokolwiek podtrzymać. Dzięki i jedziemy dalej. 2019 będzie git.

Wszystkie moje głosy, a nawet więcej innych, powinno trafić do Spike'a. Młody MEGA pomagał ze wszystkim, łącznie z wynikami na żywo i innymi cudami.
 
Wydarzenie roku na forum:
2018 - Powrót na forum użytkownika kaczka41
2017 - Odejście z forum użytkownika kaczka41

No właśnie miałem pisać, że jebaniutki wie jak zrobić szum. Odchodzi? Wydarzenie roku! Wraca? Wydarzenie roku!

Żeby to przebić to może w tym roku kaczka moderatorem?
Albo po prostu wróci w 2019r. :mamed:

Gratulacje dla wygranych i chwała zwyciężonym!
 
Chciałbym tylko nadmienić, że powrót Kaczki wydarzeniem na forum to jest jakaś porażka. Co to za powrót, jak cały czas na Cohones pod innym nickiem siedział? Voranek zapierdala przy wycince tajgi w gułagu, a Łukasz teraz będzie siedział przed monitorem i się z was forumowe frajery śmiał! Żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te dziadostwo świnoujskie wybrali!
 
Chciałbym tylko nadmienić, że powrót Kaczki wydarzeniem na forum to jest jakaś porażka. Co to za powrót, jak cały czas na Cohones pod innym nickiem siedział? Voranek zapierdala przy wycince tajgi w gułagu, a Łukasz teraz będzie siedział przed monitorem i się z was forumowe frajery śmiał! Żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te dziadostwo świnoujskie wybrali!
Długo ten powrót nie potrwał, jeszcze się rok nie skończył, a panicza Kaczki już wśród nas niema.
 
Ha! Biczys!
Przez ostatnie dwa lata byłem drugi, ciągle kurwa drugi, jak Adaś Miauczyński, ale postanowiłem sobie "kurwa, maras, w 2018 wjeżdżasz tam jak Merkawa w palestyńską chatkę z gówna i rozkurwiasz wszystkich". I tak jest!

Dziękuję za głosy mordy, bardzom kurwa rad z tytułu usera roku, obiecuję nie spuszczać poziomu i jedynie ban może mnie powstrzymać:awesome:

Swoją drogą, moja historia jest piękna i inspirująca, pokazuje, że userem roku może zostać zwykły nowohucki hejter, ktoś kto nikomu nigdy nie pomógł na forum, nigdy nie napisał merytorycznej analizy, nigdy nie podał linków do ściągania seriali czy filmów, nie napisał artykułów o historii jakiegoś zawodnika, itp. To pokazuje, że można nic nie robić i zbierać najwyższe laury i trofea i to mi się kurwa podoba!:korwinlaugh:

Jeszcze raz dzięki ryje!
 
Ha! Biczys!
Przez ostatnie dwa lata byłem drugi, ciągle kurwa drugi, jak Adaś Miauczyński, ale postanowiłem sobie "kurwa, maras, w 2018 wjeżdżasz tam jak Merkawa w palestyńską chatkę z gówna i rozkurwiasz wszystkich". I tak jest!

Dziękuję za głosy mordy, bardzom kurwa rad z tytułu usera roku, obiecuję nie spuszczać poziomu i jedynie ban może mnie powstrzymać:awesome:

Swoją drogą, moja historia jest piękna i inspirująca, pokazuje, że userem roku może zostać zwykły nowohucki hejter, ktoś kto nikomu nigdy nie pomógł na forum, nigdy nie napisał merytorycznej analizy, nigdy nie podał linków do ściągania seriali czy filmów, nie napisał artykułów o historii jakiegoś zawodnika, itp. To pokazuje, że można nic nie robić i zbierać najwyższe laury i trofea i to mi się kurwa podoba!:korwinlaugh:

Jeszcze raz dzięki ryje!
Nic nie robić też trzeba umieć!
Gratulacje!
@maras mistrz!
 
Ha! Biczys!
Przez ostatnie dwa lata byłem drugi, ciągle kurwa drugi, jak Adaś Miauczyński, ale postanowiłem sobie "kurwa, maras, w 2018 wjeżdżasz tam jak Merkawa w palestyńską chatkę z gówna i rozkurwiasz wszystkich". I tak jest!

Dziękuję za głosy mordy, bardzom kurwa rad z tytułu usera roku, obiecuję nie spuszczać poziomu i jedynie ban może mnie powstrzymać:awesome:

Swoją drogą, moja historia jest piękna i inspirująca, pokazuje, że userem roku może zostać zwykły nowohucki hejter, ktoś kto nikomu nigdy nie pomógł na forum, nigdy nie napisał merytorycznej analizy, nigdy nie podał linków do ściągania seriali czy filmów, nie napisał artykułów o historii jakiegoś zawodnika, itp. To pokazuje, że można nic nie robić i zbierać najwyższe laury i trofea i to mi się kurwa podoba!:korwinlaugh:

Jeszcze raz dzięki ryje!
Jeszcze tylko wycieczka na Mauritius i będziesz Panem Życia jak nasi mma celebryci.
 
Back
Top