Cohones Awards 2018 - głosowanie

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku: @Cactus @andrzej_t. :fro:@yonigga :fro:@vast :fro:@maras @dizel77 @Tar-Ellendil
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*: @MaloHombre
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus @tinc
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: wszystkie od @Cactus
6) Temat roku:
7) Komentarz roku***:
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku****: Khabib vs Conor
10) Spamer / troll roku:
@Cactus dopisz proszę
8) zamiana avatarów. Zapomniałem o tym, a dosłownie płakałem ze śmiechu jak to się odjebało :lol:
 
Skoro nie mogę na siebie zagłosować to napiszę zeby na mnie glosowac. Zapytacie- po chuj balasie na ciebie głosować? Odpowiadam. Bo ładnie będzie wyglądać takie coś:
PanMaciej
FameMma
Pas

No i byłby jakiś rekord na cohones- niebieski pasek dostałby pas. Z góry dziękuję :heart:
 
Skoro nie mogę na siebie zagłosować to napiszę zeby na mnie glosowac. Zapytacie- po chuj balasie na ciebie głosować? Odpowiadam. Bo ładnie będzie wyglądać takie coś:
PanMaciej
FameMma
Pas

No i byłby jakiś rekord na cohones- niebieski pasek dostałby pas. Z góry dziękuję :heart:

Ale jak wygrasz to wyznasz czyim multikontem jesteś:lol: :beer:
 
Skoro nie mogę na siebie zagłosować to napiszę zeby na mnie glosowac. Zapytacie- po chuj balasie na ciebie głosować? Odpowiadam. Bo ładnie będzie wyglądać takie coś:
PanMaciej
FameMma
Pas

No i byłby jakiś rekord na cohones- niebieski pasek dostałby pas. Z góry dziękuję :heart:
żeby dostać pas musisz 3 razy wygrać użytkownika roku.
 
Avatar roku: @MirsadBektic
kawwjpg_qesxsaa.jpg


Spamer roku: @listonosz

Inba roku: Mrozu vs KSW

Użytkownik roku: @Karol Bedorf
 

:juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:
O Cie chuj. Ostatnio tak płakałem że śmiechu na podróbkę Hitlera z Pudzianem.
Tekst nawet podłożony wzorcowo pod zachowanie górska.
Na święta poleci na okrągło.

Mistrzostwo



Złoto!!!
:beczka:



:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:

placze srogo, nie moge przestac sie smiac

@majkelo89 mistrz
bJH.gif
 
1) Użytkownik roku: @Cactus
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*: @MaloHombre @Crazypento
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus i za Skórę: @tinc @billmurray
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: @Cactus @Olos
6) Temat roku:
7) Komentarz roku***:
8) Wydarzenie roku na forum: @majkelo89 i podróba ze Szczerbatkiem- top Cohones ever!
9) Inba roku****: --- zamiana awków, Mrozu vs. KSW
10) Spamer / troll roku: @halibut
 
1) Użytkownik roku: @Jakub Bijan za artykuły, umieszczam tutaj bo nie wiem jaki jest jego obecny status w MMARocks (jest redaktorem czy nie?)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*: ---
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek
4) Redaktor roku: @Cactus za merytorykę
5) Artykuł roku**: @Cactus za serię o historycznych szlakach MMA
6) Temat roku: Kavulson
7) Komentarz roku***: było kilka przy których mocno kwiknąłem, ale niestety nie dokopię się do nich. Wśród nich na pewno jest ten z filmikiem o Szczerbolu komentującym wydarzenia wokół UFC 232 autorstwa @majkelo89 bodajże. //Edit: dorzucam komentarz @Mes_ z listy, kwikłem srogo.
8) Wydarzenie roku na forum: powrót Kaczora chyba
9) Inba roku****: z inb najbardziej zapadła mi Ulana, bo byłem w niej na bieżąco. Resztę kojarzę jakoś wyrywkowo
10) Spamer / troll roku: @Szady za clickbaitowe tematy i @halibut

Korzystając z okazji chciałem podziękować za głosy oddane na mnie. Ten rok nie był zbyt płodny jeśli chodzi o materiały z wielu względów. W lutym broniłem pracę inżynierską więc skupiałem się na tym, potem coś tam urodziłem ale od października lecę z magisterskimi zaocznie, więc weekendy mam przez jeszcze najbliższy rok wyjęte z życia, a to w nie najwięcej skrobałem. Ostro też ograniczyłem moją obecność tutaj i nawet większości gal nie mam kiedy obejrzeć. Jest kilka rzeczy na tapecie które chce zrobić. Przede wszystkim dokończyć cykl o PRIDE, ale także materiały o K-1 i ewentualnie innych sztukach walki. Niczego nie obiecuję, ale w Nowy Rok postaram się wejść z nowymi siłami i powalczyć z Cactusem i Jakubem o Artykuł roku. :kis:
 
1) Użytkownik roku: @respect chuj, @Hefaner, @VaeVictis, @majkelo89 kurwa zydek długo się ukrywał od czasów haxa
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*:nie wiem, jedyny aktywny i w miarę ogar to stary nowy @MaloHombre
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus @lugasek @Hefaner za wszystko, @respect za odkurzacz (zgłoszę się po pierwszym)
4) Redaktor roku: @Cactus, @Szady
5) Artykuł roku**: @Cactus
6) Temat roku: hp.
7) Komentarz roku***: Konor krul
8) Wydarzenie roku na forum: avki. Ban dla voranka i ogólnie bany dla wyjadaczy w większości niepotrzebne bo wszystko da się wyjaśnić w gronie dojrzałych ludzi
9) Inba roku****: jedzenie rasowych psów i CRT, wolę takie wewnętrzne inby
10) Spamer / troll roku: Rakesh, Bill a troll kurwa nie wiem
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top