Cohones Awards 2018 - głosowanie

Status
Not open for further replies.
Normalnie aż miło, że jednak ktoś zwraca uwagę na te moje kulinarne starania! Każdy w czymś jest dobry, tylko mordeczki nie kryć się z tym i pokazujcie swoje pasje z dumą! :gabi_much_love:


Ale Cactusik to chyba jednak inny, wyzszy lvl dawania z siebie dużo dla forum
 
1) Użytkownik roku: -
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*: -
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: -
6) Temat roku: -
7) Komentarz roku***: -
8) Wydarzenie roku na forum: -
9) Inba roku****: -
10) Spamer / troll roku: -
 
1) Użytkownik roku: -
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*: -
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: -
6) Temat roku: -
7) Komentarz roku***: -
8) Wydarzenie roku na forum: -
9) Inba roku****: -
10) Spamer / troll roku: -
:frankapprove::gabi_much_love:
 
1) Użytkownik roku: @Cactus
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*:---
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus @dziubek_1991
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: Historyczny szlak MMA #11 - O Japończyku, który powstrzymał rodzinę Gracie
6) Temat roku: Baasteek i alkoholizm
7) Komentarz roku***:----
8) Wydarzenie roku na forum:----
9) Inba roku****:----
10) Spamer / troll roku: @Rakesh
 
Nie, cech charakteru/osobowiści, widocznych w wypowiedziach. nie da rady tak łatwo zmienić. Oczywiście, nie wykluczajmy i takiej opcji, w końcu to mighty @Anonymous ...ale raczej nie. Bynajmajmniej ja widzę dwie odmienne osobowości. Z trzeciej strony, kto wie, ile osobowości ma w zanadrzu...

Bynajmniej to nie przynajmniej.

:facepalm:
 
Jestem wzruszony z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że ja zasugerowałem w zeszłym roku, żeby dodać kategorię "Komentarz roku" - fajnie @Hefaner , że tak ładnie pociągnąłeś temat i dzięki Tobie możemy sobie jeszcze raz przypomnieć te wszystkie perełki. Po drugie dlatego, że jednym z faworytów jest odpowiedź Baastka na mój post :antonio:

Chciałbym wyjść z kolejną propozycją - otóż myślę, że można by było utworzyć Hall of Fame Cohones. Co roku nominowalibyśmy jednego użytkownika, myślę, że każdy miałby kilku mocnych kandydatów.

Ale wracając do rzeczy:
1.Użytkownik roku - @Cactus za całokształt, @Prese za Kavulsona.
2.Nowy użytkownik roku - ....
3. Najbardziej pomocny użytkownik - @Cactus , @lugasek za linki, @Comber za porady prawnicze,
4. Redaktor roku - @Cactus
5. Artykuł roku - Historyczny szlak MMA.
6.Temat roku - Kavulson :baldwinwhiskey:
7. Komentarz roku - 7, 9 i 10 czyli @Masta , @Baasteek i @Mes_
8. Wydarzenie roku - lawina inb w pierwszej połówce roku
9. Inba roku - dzik Wioletki, Mrozu, UFC 223,
10. Spamer roku - @Rakesh
 
Chciałbym wyjść z kolejną propozycją - otóż myślę, że można by było utworzyć Hall of Fame Cohones. Co roku nominowalibyśmy jednego użytkownika, myślę, że każdy miałby kilku mocnych kandydatów.
Mamy coś takiego już od kilku lat :beer:. Aktualnie, żeby dostać się do HoF, trzeba wygrać 3 pozytywne kategorie. Obecny skład skopiowany z zeszłorocznych wyników:
Cohones Hall of Fame (min. 3 nagrody, stan na koniec CA 2017):
5 nagród:
@VoRaNeK (Najbardziej pomocny użytkownik 2013, 2014, 2015, 2016, Użytkownik roku 2013)
@Cactus (Najbardziej pomocny użytkownik 2011, 2012, 2017, Użytkownik roku 2017, Artykuł roku 2017)
4 nagrody:
@Jakub Bijan (Artykuł roku 2013, 2014, 2015, 2016)
3 nagrody:
@baju (Użytkownik roku 2014, Redaktor roku 2016, 2017)
Można oczywiście pomyśleć nad jakąś zmianą zasad :)
 
1) Użytkownik roku: -
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*: -
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: -
6) Temat roku: -
7) Komentarz roku***: -
8) Wydarzenie roku na forum: -
9) Inba roku****: -
10) Spamer / troll roku: -
Wyjątkowej klasy głosowanie :penn:
Mamy coś takiego już od kilku lat :beer:. Aktualnie, żeby dostać się do HoF, trzeba wygrać 3 pozytywne kategorie. Obecny skład skopiowany z zeszłorocznych wyników:

Można oczywiście pomyśleć nad jakąś zmianą zasad :)
Hall of Cactus :gabi_much_love:
 
Kuhwa, żadnego głosu (i słusznie!). W przyszłym roku trzeba będzie coś wymyślić ciekawego... :goldi:
 
Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za wszystkie głosy już teraz, jak głosiła słynna piosenka disco polo
nie da ci tego matka
nie da ci tego żona
co może dać ci dzisiaj
butelka kavulsona

:beer:

Kategorie:
1) Użytkownik roku:
Dam głos na @VaeVictis . Podoba mi się jego dojrzałe podejście do tematu, którego mi czasem czasem brakuje, często czytam jego posty, a potem się wstydzę swoich wypowiedzi, widząc jak płytkie były :D Zawsze zwięźle i na temat.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018)*: Z podanej listy głos oddaję na @MaloHombre
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus , za pomoc, artykuły i tematy takie jak ten :)
4) Redaktor roku: @defthomas
5) Artykuł roku**: brak faworyta, proszę o wybaczenie
6) Temat roku: Fame MMA gala youtuberów - zdający się jednorazowym eventem projekt, który się rozrasta, ciekawie było to obserwować, jak coraz więcej osób pisze w tym temacie :D
7) Komentarz roku***:@Masta
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku****: Mrozu vs. ksw i ruch freewojtek
10) Spamer / troll roku: @Baasteek
 
Mamy coś takiego już od kilku lat :beer:. Aktualnie, żeby dostać się do HoF, trzeba wygrać 3 pozytywne kategorie. Obecny skład skopiowany z zeszłorocznych wyników:

Można oczywiście pomyśleć nad jakąś zmianą zasad :)
Ciekawe kiedy @voranka wyjebią :muttley:
 
Mamy coś takiego już od kilku lat :beer:. Aktualnie, żeby dostać się do HoF, trzeba wygrać 3 pozytywne kategorie. Obecny skład skopiowany z zeszłorocznych wyników:

Można oczywiście pomyśleć nad jakąś zmianą zasad :)
Ja bym chętnie zobaczył statystyki forum, kto najwięcej postów nastukał, najwięcej czasu spędził na forum, dostał najwięcej lajków itd. ( w ciągu roku oczywiście)
 
Policzysz?:śmiech:
Screen listy użytkowników z największą liczbą komentarzy i lików na początek i koniec roku, zobaczyć u kogo największa różnica i dokładnie wyliczyć. Innego sposobu nie widzę, a jak się pojawi ktoś zupełnie nowy, to i tak się rzuci w oczy.
 
Screen listy użytkowników z największą liczbą komentarzy i lików na początek i koniec roku, zobaczyć u kogo największa różnica i dokładnie wyliczyć. Innego sposobu nie widzę, a jak się pojawi ktoś zupełnie nowy, to i tak się rzuci w oczy.
@MaloHombre dziennie ponad 20 postow najebal :D
 
Użytkownik roku: @maras @Hefaner @andrzej_t.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018): @MaloHombre
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus @Ian
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: Historyczny szlak MMA #9 - O walce, która była początkiem rewolucji w MMA
6) Temat roku: @Prese i Kavulson
7) Komentarz roku***: @Baasteek + Burbon + Arcorock
8) Wydarzenie roku na forum: @Anonymous - return
9) Inba roku****: Mrozu vs KSW
10) Spamer / troll roku: @billmurray

Ze swojej strony dodałbym jeszcze wyróżnienie dla Filipa ( @Unscarred ) za bardzo dobre wywiady !!!
 
Użytkownik roku: @Cactus @Tar-Ellendil
Najbardziej pomocny: @Cactus
giphy.gif
 
Użytkownik roku: @Hefaner bo wniósł wiele kolorytu do forum :deniro:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2018): nie ma nikogo nowego, wszyscy z listy to multi, więc jebać.
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Cactus i @lugasek mistrz
4) Redaktor roku: @Jakub Bijan za tak głęboko wbitego chuja w polskie MMA, że nie ma aparatury pomiarowej mogącej zmierzyć tą dlugość.
5) Artykuł roku**: @Spike i analiza pojedynku Szewczenko Jędrzejczyk
6) Temat roku: @Prese i Kavulson - mistrzostwo.
7) Komentarz roku***: @Baasteek i whisky w duralexie.
8) Wydarzenie roku na forum: Khabib robiący dziecko Conurowi
9) Inba roku****: Mrozu vs KSW
10) Spamer / troll roku: troll: @Rakesh spamer: @billmurray, pomimo, że to pozytywną morda, to nie ma takich 15 minut, żeby nie najebał posta. Gość nastawia budzik co 10 minut żeby sprawdzić co na cohones :lol:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top