Cohones Awards 2016 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku - @baju @Masta @Charles Bronson moje ulubione Conorowe mordy:beer:
2) Nowy użytkownik - @Renegade
3) Pomocny użytkownik - @VoRaNeK @yonigga ( za boks ziom)
4) Redaktor roku - @baju ( nie odpuszczaj kącika!:wink:) zajebista robota z newsami o każdej porze dnia:applause:
5) Temat roku - wszystkie artykuły z Conorem:lol:
6) Artykuł roku - ZagrzebGate
7) Wydarzenie roku - walka naszych pań na UFC 205 i zdobycie 2 pasa przez Conora:irish: i nowe emotki Kaczuchy rzecz jasna!
8) Spamer/troll roku - dobryskunks i jego wszystkie nowe konta:nono:zaraz prześcignie Kaczkę jebaniec!
 
Użytkownik roku - @MysticBęben
Nowy użytkownik roku - na chwilę obecną nikt nie przychodzi mi do głowy, jak pojawi się lista to być może uzupełnię,
Najbardziej pomocny użytkownik - @J-Son za tą całą masę przeróbek, które wykonał.
Redaktor - @Jakub Bijan
Temat roku - Związek Zawodowy Cohones
Artykuł roku - http://www.mmarocks.pl/artykuly/dlaczego-polskim-fighterom-nie-nalezy-sie-godziwa-zaplata
Wydarzenie roku na forum - Nagłe zjednoczenie skłóconego forum podczas akcji "Heldones"
Troll roku - @gronostaj - za streszczenie hyde parku :mamed:

Chciałbym uzupełnić o nominację na nowego użytkownika - mój głos idzie do @s3pp
Oprócz tego przypomniałem sobie niezłą inbę i do trola roku chciałbym dorzucić jeszcze @FanMMA . Aż się zdziwiłem, że wszyscy już zapomnieli o tym, jak chciał zgłosić na policję to, że na Cohones grożą mu śmiercią.

9) Komentarz roku : @Charles Bronson o osiągnięciach Łukasza Sajewskiego w UFC. Kurwa ludzie, bądźmy poważni, za to się naprawdę należy medal, proszę podbijać!
I właśnie ze względu na takie posty wnioskowałem o dodanie kategorii post roku. Oprócz tej wypowiedzi chciałem nominować jeszcze "Gangsterów z Cohones" od @kaczka41 (Kaczy jakbyś mógł to zarzuć linkiem) i post http://cohones.mmarocks.pl/threads/...as-promocji-ksw-37.32914/page-13#post-1492741 od @Prese z inby związanej z zatrzymaniem Popka przez antyterrorystów. Nie można pozwolić, żeby takie perełki nie zostały docenione!
 
1) Użytkownik roku: @Olos
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @s3pp
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @LeeBuLee
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju
5) Temat roku: Cała seria PRIDE od @Olos
6) Artykuł roku**: Cała seria PRIDE od @Olos, jeśli musi być konkretny niech będzie: PRIDE 7
7) Wydarzenie roku na forum: HELDONES
8) Spamer / troll roku: @gronostaj

Krótko jestem zarejestrowany, czytam trochę dłużej, więc mogę nie być obiektywny :)
 
1. uzytkownik roku: @Przemek @VaeVictis @Benoit @Pietagoras @yonigga @dizel77 @maras @mat @RaphTaba @cypher @Nilg @Perfumiarz @Luke @respect @KalasznikowMac @TYTUS @Martin @Mnichu @Gienek @MuraS @DickNiaz
2. nowy uzytkownik roku: @Hefaner @Khebabib @yonigga @s3pp @Evo
3. najbardziej pomocny uzytkownik: @VoRaNeK @lugasek @mat
4. redaktor roku: @Mateusz Smoter @Dominik Durniat @Cloud @Szady @Marcin Jabłoński @Jakub Bijan
@baju , myslales, ze ci nie dam chuju hehe
5. temat roku: marcin held w ufc, jj vs karolina na ufc 205, krzysztof jotko vs talerz leites
6. artykul roku: dlaczego polskim zawodnikm nie nalezy sie godziwa zaplata
7. wydarzenie roku na forum: fochowanie sie doroslych chlopow przez posty w internecie, beka
8. spamer/troll roku: @kaczka41 @TYTUS @dizel77 @Pyrrus89 cloud i szady w tym roku nie zasluzyli.

na pewno cos dopisze
 
1) Użytkownik roku: @kaczka41
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @klimekone @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @J-Son
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju @duubertowa @Mateusz Smoter
5) Temat roku: Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)
6) Artykuł roku**: Dlaczego polskim zawodnikom nie należy się godziwa zapłata
7) Wydarzenie roku na forum: Zloty i wyjazdy #Cohones na gale UFC
8) Spamer / troll roku: @gronostaj
 
Ile to już lat na tym kohones.. Miałem nowego usera roku 2011 a już wtedy miałem na koncie jakieś zbanowane konto
No i prawdziwe kohonesiaki siedzą na forum od zawsze!:fingers: No, prawie, niektórym wybaczamy, że nie są od poczatku:tease:
:fly:
A co do moich głosów to wszystkie kategorie które pasują do kaczora/łasicy idą do nich za całokształt czubkosci. Na redaktora roku niech ma ta nowa z lekką nadwagą, z nią przynajmniej zawodnicy chcą gadać :star wars:
CebekaBJJ. Pamiętamy.
 
1) Użytkownik roku: @Gaara @cypher @Charles Bronson @Orest @Benoit @maras @dizel77 @MuraS @MMAkłowicz @kaczka41
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*: @Khebabib @duubertowa
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK @kaczka41 @yonigga
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @baju @Szady @Jakub Bijan @Dzihados
5) Temat roku: ---
6) Artykuł roku: "Dlaczego polskim fighterom nie należy się godziwa zapłata"; "Dlaczego Joannie Jędrzejczyk należy się godziwa zapłata" by @Jakub Bijan
7) Wydarzenie roku na forum: Forumowa stuleja; MasuGate
8) Spamer/Troll roku: @TYTUS @gronostaj
 
1) Użytkownik roku: @lemmy
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2016)*:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @kaczka41
4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Dzihados
5) Temat roku: ---
6) Artykuł roku:
7) Wydarzenie roku na forum: opowieści trenera Jeleniewskiego z Zagrzebia
8) Spamer/Troll roku:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top