Cohones Awards 2013 - WYNIKI

Cactus

Moderator
Cohones
Rj7pi23.png


WYNIKI COHONES AWARDS 2013:

-----

Użytkownik roku:
[list type=decimal][*]VoRaNeK - 47[*]Szady - 14[*]Marcin - 12[*]Born2Kill, lugasek - 4[*]Arlovski, Shutruk - 3[*]Yagiel, naiver, malinowsky, kkk - 2[*]Siostra Tsubasy, Calo, Comber, Gambit, kaczka41, Grzechu, sw, LaQi, Logan, Wujek Górnik, RenatoLaranja, herrflick, maryjan, Luca Brasi - 1


Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2013):
[list type=decimal][*]Mahonek - 27[*]DD40 - 16[*]Bolt - 13[*]Pietagoras - 7[*]mmammag - 4[*]Siostra Tsubasy - 3[*]Wewiur - 2[*]MiLord, Atilla Vegh - 1


Najbardziej pomocny użytkownik:
[list type=decimal][*]VoRaNeK - 87[*]Lugasek - 13[*]Cactus - 1


Redaktor (admin) roku:
[list type=decimal][*]Tomasz Marciniak - 28[*]Tomasz Chmura - 27[*]Defthomas - 16[*]Wojsław Rysiewski, Paweł Kowalik - 14[*]Jakub Bijan - 11[*]Franciszek Georgiew - 4Dominik Durniat, Piotr Pędziszewski, Karol Dąbrowski - 3Mateusz Smoter, Dzihados, Krzysztof Skrzypek - 2


Temat roku:
All Hail Chael P. Sonnen
- 29UFC w Polsce, Warsaw Shore
- 24 ...
[/list type=decimal]


Artykuł roku:
Wszystkie artykuły Jakuba Bijana
- x[/list type=decimal]


Wydarzenie roku na forum:
Dołączenie Franka do redakcji
- 25Kowalik / MMAROCKS vs Okniński / PZMMA
- 21Polacy w UFC
- 15Powrót kaczki41 - 8UFC w Polsce - 7Zrobienie porządku z chatem - 5Pozostałe transfery do redakcji, Sylwester z Cohones - 4MMAROCKS w oktagonie UFC, Upadek Andersona Silvy, szczyt i koniec kariery Wujka Górnika, Warsaw Shore dzieli użytkowników - 2Psychofanostwo, telefon Martina Lewandowskiego do Manhoefa w czasie videokonferencji, videokonferencje, J. Daniels w Szklanej Szczęce, wygrana Dana Hendersona, odwołanie MMAA4, Venom vs Naiver, pojawienie się Siostry Tsubasy, wysadzenie serwerów podczas walki Hallmanna, shitstorm przed rewanżami Cain vs JDS i Silva vs Weidman, poszerzanie horyzontów całego portalu - 1[/list type=decimal]


Spamer / troll roku:
errorek, Volf
- 13Wujek Górnik, Szpila
- 9Rory MacDonald, kaczka41
- 7Wonsz - 6Ruff Ryder - 4 chamilitary - 3o%owany - 2Szady, RenatoLaranja, malinowsky, dssport, jedi.k - 1[/list type=decimal]


-----

- W przypadku więcej niż jednej nominacji, każdy wymieniony dostawał po 1 punkcie
- Nie liczyłem głosów na samego siebie
- Następna edycja ruszy po Nowym Roku
- Dziękuję wszystkim za oddane głosy

GRATULACJE ZWYCIĘZCOM I NOMINOWANYM :-)

Proszę również o tymczasowe przypięcie tego tematu.
 
Sylwester z cohones w ogole jakkolwiek wydarzeniem mnie rozjebalo. :DDDDDD



Warsaw shore niedocenione!!! karteczki zle policzone!
 
Dlaczego specjalna nominacja lugaska nie została uwzględniona w wynikach?!



tumblr_lyb5b3CKU71qjrclu.gif




Gratulacje dla zwycięzców.
 
Może ktoś mistrzowi Sonnenowi wyśle link do tematu o nim na Twitter. Niech wie że ma fanów wszędzie!
 
Jestem jako użytkownik roku i spamer, cóz za skrajności:-)



@Voranek



Witam Cię w gronie Hall of Fame!:-)
 
Moja ciężka praca i niezachwiana wiara nie poszła na marne!
chael-sonnen-man-of-hour.jpg


_______
Arlovski, jedna z twoich nominacji jest ode mnie - trzeba szanować wrogów :-)
 
Bez wazelinki bardzo dziękuję, postaram się dawać jak najwięcej od siebie - newsy, techniki (w ten wtorek wracają już na stałe), filmy, wywiady i w miarę możliwości każda aktywność tutaj. To naprawdę duże wyróżnienie, że 25 osób w ten sposób zagłosowało. I rozumiem jak ktoś się z tym nie zgadza, bo granica między portalem/forum ważnością dla MMA/forum/portalu jest tak płynna, że każdy może to inaczej rozumieć. W każdym razie jeszcze raz bardzo dziękuję :)
 
Dziekuje wszystkim za glosy i gratuluje zwyciestwom i Cactusowi za zajecie sie tym tematem.VoRaNeK w dwoch kategoriach:-).
 
Back
Top