Cohones Awards 2011

Na koniec dodam nową kategorię:Najgorsza funkcjonalność forum 2011: Możliwość zmiany nicku. Na żadnym innym forum, na którym się udzielam/udzielałem nie było takiej możliwości. Totalnie bezsensown funkcja wprowadzająca zbędny chaos. Zawsze jak widze nick, którego nie kojarzę to zastanawiam się czy to nie przypadkiem Mir w nowej osłonie ;)
 
Właśnie a jak zmienić nick, bo zmienił mi się tylko na głównej, a na Cohones nie?
 
Wejdź w edycję i tam daj w polu imię : nowy nick - zapisz zmiany - wejdź raz jeszcze - usuń wprowadzone imię , a w zakładce wyświetl nazwę jako - rozwiń i zaznacz nowy nick - zapisz- tyle
 
JonatanPotrzebaco to za tendencja do zmieniania beznadziejnych nickówna mega beznadziejne:-)images
 
Cactus - podliczysz..? :-)Głownie te karegorie co zaproponowałeś. Ewentualnie można dodać później inne które sie tu pojawiały. Jak ktoś typował 2 /3 osoby - to nie wiem, albo dać jakieś pkt czątkowe, albo każde z wymienionych po 1 pkt.
 
Zaraz podliczę:- jak ktoś nominował 2/3 osoby, każdy z wymienionych dostaje 1 pkt- wydaje mi się, że mamy 1 remis - chyba dam podwójne zwycięstwo, co sądzisz?
 
Skoro mozna jeszcze to ja do najbardziej pomocnych obok kaczki dodam Ciebie Cactus ( dzięki za video z ważenia :-))
 
Ufff widzę, że w ostatniej chwili się załapałem :)User roku: NaiverRedaktor (admin) roku: defthomasSpamer roku : kaczkaTroll roku: kokos80Artykuł roku: Ostatnie rodeo FedoraNowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2011) : JebakaNajbardziej pomocny user: Cactus i.... po raz kolejny kaczka !
 
Back
Top