Cohones Awards 2011

User roku: tu mam nie lada problem. Różne mogą być kryteria oceniania (aktywność, wiedza , wartość postów...) Naiver./ GLF/King Dante/Malinowski/Cactus/kalogero - serio ciężko tak po prostu wskazać 1 osobę. Jest jeszcze pare dni - wybiorę później, a może jeszcze ktos mi sie przypomni.



Nowy user: kalogero( wczuwa się jak mało kto, i jesteśmy w podobnym wieku :-))
 
kaczka z racji tego ze zycie jego to siec zgarnia wszystkie nagrody, nagrode pocieszenia otrzymuje równiez koks bo sie stara i jeden temat mu wyszedł. Gratulacje chłopaki 5
 
User roku: Wakaszimazu
Ciężko tak wybrać jednego, ale jak mus to mus. Za klasę, kulturę słowa, szacunek dla języka polskiego oraz odwagę w ujawnieniu się (jakkolwiek to brzmi, co by nie było za różowo).

Redaktor (admin) roku: Tjo oraz Fusel
Dwie nowe postaci, które wniosły do do układanki brakujące puzzle: rynek rosyjski i europejski.

Temat roku: -

Spamer roku: Kaczka41
Bezkonkurencyjny. Choć Malinowski bardzo się stara licznie wrzucając posty o następującej treści: ":-)" i ":-)".

Troll roku: Mir
Za zmianę nicku i założenie tematu rzekomo jako inny użytkownik. Bardziej beznadziejnej zagrywki nie jestem sobie w stanie wyobrazić.

Artykuł roku: -

Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2011): -

Najbardziej pomocny user: Kaczka41
 
Ja już się nie łapie w zmianach nicków... wiem tyle ,że Pervert to Perfumiarz ,wakaszimazu to marhunto (?) ,jebaka to cebeka i chyba madzer to stasinek (czy jakoś tak?) przegapiłem jakieś istotne zmiany ?



może ktoś jakąś listę zrobi :-)
 
@sosa - jeszcze kilku zmieniaczy by sie znalazło (logan np. ) . A Jebaka- to cinek . Mylisz nowe konta z inną nazwą wyświetlaną pod awkiem. Jak chcesz sprawdzić jaka jest pierwotna - klikasz na gościa i masz wynik
 
Nigdy nie zmieniałbym nicku, gdybym nie dostał dożywotniego bana na konto markhunto. Jak ktoś z redakcji zechce mi je oblokować to z chęcią wrócę do dawnego nicku.
 
fakt w pasku adresu wyskoczy albo nawet bez naciskania pokazuje się w pasku stanu przeglądarki :) i znów człowiek mądrzejszy :)



dzięki panie kaczor :)



w nagrodę dostajesz piosenkę od mojego idola
 
User roku: GLF ( zmiana nicka pozwoliła mi inaczej na "chujka" spojrzeć ):-)



Duża wiedza merytoryczna, bardzo dobra znajomość rynku mma ( w Polsce i na świecie), umiejętność logicznego myślenia, analizowania faktów i umiejętność polemizowania i konstruktywnej krytyki, co w połączeniu z długością stażu na ziemskim padole, stworzyło hybrydę nie do pobicia w tym roku.
 
Nigdy nie zmieniałbym nicku, gdybym nie dostał dożywotniego bana na konto markhunto. Jak ktoś z redakcji zechce mi je oblokować to z chęcią wrócę do dawnego nicku.


Done
 
Ty kaczka naprawde jestes najbardziej pomocna osoba na forum :D



Tamtego konta juz nie ma niestety
 
ja swoje typy juz dalem w innym temacie. uzupelnie tylko.



Artykuł roku: - KOKOSY 2011.



Najlepszy redaktor: Venom (bardziej za szeroka wiedze, niz za zdolnosci pisarskie)



Najbardziej pomocny user: Kaczka41 (co prawda ma tez tytul spamera roku, ale tez docenmy, ze w tym amoku pisania jest tez uzyteczny dla forum)
 
Chciałem uzupełnić moje typowanie: w kategorii nowy użytkownik roku napisałem, że nikt nie zasługuje na to miano, a tylko dlatego, iż nie zauważyłem, że kalogero zarejestrował się w tym roku... Tak więc do niego wędruje mój zaległy głos



Nowy użytkownik roku: kalogero
 
Sugeruję przedłużyć termin zakończnia na 17.12.



Choć być może temat został juz wyczerpany. ..



Edit. Ciekawe jaki są typy pozostałych redaktorów?
 
Nie płacz kokos, dobrze się stało, że temat zamknięto, bo między innymi z twojej inicjatywy temat szedł w złą stronę.
 
User roku: Tens,Naiver,GLF( w tym roku niech będzie Naiver)



Redaktor (admin) roku: wszyscy oczywiście, ale w tym roku Escobar



Temat roku: brak



Spamer / troll roku: kaczka41,dazz,kokos80,egzekutor. Największy debil/troll --> egzekutor, człowiek spam/no life --> kaczka41



Artykuł roku: brak. zróbcie znowu sekcje zwłok i drogę do



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2011): belmondo



Najbardziej pomocny user: Cactus
 
@kaczka



Oczywiście, można przedłużyć termin do 17, ale czy to ma sens? Od kilku dni frekwencja jest beznadziejna.



Też jestem ciekaw nominacji innych redaktorów :p
 
Submission of the Year
Jebaka2000 za wykurzenie Antak Emigranta (od tamtej pory się nie pojawia)
?? Że też nie zwróciłem wcześniej uwagi na ten wątek.

http://cohones.mmarocks.pl/profile/antek-emigrant
 
Troll roku: Mir
Za zmianę nicku i założenie tematu rzekomo jako inny użytkownik. Bardziej beznadziejnej zagrywki nie jestem sobie w stanie wyobrazić.
Jakie mnie rzeczy ominely :-)

PS. Dziekowac za dobre slowa tu i tam ;)
 
Back
Top