Co z tym Harasem/ustawianie walk??

8ed186b5e38bd794380aec274861f5.jpg
 
Shit just got real. To ja następny. Chłopaki kto chętny stanąć w moim narożniku ?
 
Napiszę tak - człowiek jest chory i szkoda o nim dyskutować -on może zobaczył 3- 4 tyś ale za te 10 swoich walk przegranych co i tak moim zdaniem ejst kwotą dla niego za wysoką - za gale dostaje ok 500 zł bo zawsze przegrywa - dziwią mnie tylko organizatorzy i sami zawodnicy , którzy godza sie na walkę z upośledzonym człowiekiem.
 
Logan, masz narożnik jeśli tylko zagwarantujesz, że waleczka potrwa dłużej niż minutę, inaczej się nie fatyguję :-)
 
Tomek chce mikroskop... dlaczego tak piękna akcja bokserska nie doszła głowy przeciwnika!
 
tego gifa co Chmura wrzucił to superman-punch się może schować, to jest ewenement:-)
 
Myślę, że czas na super fight:



http://www.sherdog.com/fighter/Kenneth-Allen-13050
 
Nie doceniasz potenciału Allena... zobacz z kim stoczył swój 6 zawodowy pojedynek!
 
No właśnie. Popatrzcie na to. Jake Ellenberger mając 10-0 walczył z Kennethem, który wtedy miał 0-5. Tak samo Nik Lentz mając 4-0 podjął Kennetha z 0-3. Tacy świetni zawodnicy, a u nas hejt na Tymka za to samo :-).
 
A Larson walcząc z Kenethem miał 17-1, a Keneth 0-6.



Masz w sumie racje ;) Ale to nie usprawiedliwia Tymka, tylko pogrąża Ellenbergera, Larsona i Lentza ;)
 
W sumie na Pasternaka też hejting był :| Czyżby to przyszły weteran juefsi?!
 
Ogólnie jeszcze co do Dawida. Miałem (nie)przyjemność walczyć na tej samej gali co on. Ogólnie ma możliwość walk dlatego, że promotorzy wiedzą że walki z nim kończą się widowiskowymi KO ewentualnie poddaniami. 3 tys za walke to śmiech na sali a maxymalna kasa jaką może wyciągnać z walki (mówię tu o federacji której gala ostatnio była w orange sport) to 600 zł ;)
 
Tak na serio, to Haras wygląda na psychicznego/opóźnionego. Mówię to bez chęci obrażania go a raczej stwierdzam fakt, patrząc na jego zachowanie (nie tylko w walce), powinien byc jakis zakaz bicia takich jak on postaci nw profesjonalnym sporcie.



A ten gif od Chmury to w sumie dobre jaja.:-)
 
http://mmania.pl/aktualnosci/plmma-dawid-haras-chetnie-zawalcze-z-warcholem-podejme-rekawice-4895



Czy dojdzie do walki Warchoł vs. Haras? Raczej czarno to widzę • powiedział portalowi MMAnia.pl Mirosław Okniński, założyciel PLMMA. - To nie ta waga. • Harnaś • walczy w kategorii do 84 kg, natomiast Warchoł do 93 kg. A poza tym Józek dopiero zaczyna przygodę z MMA. Nie wiem czy tak doświadczony rywal, jak Haras, byłby dla niego wskazany • dodaje, lekko się uśmiechając, Okniński.
 
to samo wstawiałem w newsach MMA



powiem tak jeśli to czegoś takiego by doszło, to dla mnie była by kpina i naprawdę nie można by znaleść w okolicznych klubach rywala?
 
Ten czlowiek przypalci kiedys zdrowiem swoje "walki" w MMA, tylko czekac jak dostannie ciezkie KO ...
 
Warchoł to dziadek ale założe się że pierdolnięcie ma. A nigdy nie był znany z braku instynktu zabójcy w ringu. Obstawiam wygraną przez fatality.







Kiedyś się go bałem :-)
 
Jeżeli do tej walki dojdzie do Warchoł go zabije. Haras jest psychiczny, powinien trafić do psychiatryka, nie do zawodowych klatek czy ringów.
 
Krótka zapowiedz walki Dawida z Niko Lohmannem.Osobiście na poważnie,bardzo czekam na tą walkę







 
Moim zdaniem to ze w ogole ktos tego gościa angazuje do walk to zwykła glupota tych ludzi. Przecież Bonus BGC to chyba bardziej poważny zawodnik, ale winę nie ponosi on tylko ludzie co go wystawiają, on przeciez sam tak naprawdę nie kontaktuje ze swiatem za mocno.
 
Kurcze,wiadomo czemu walka się nie odbędzie? dawno nie widziałem go w akcji



angażują go do walki,ponieważ tak jak ktoś już to słusznie zauważył,jego walki kończą się w widowiskowy sposób
 
Back
Top