Co z tym Harasem/ustawianie walk??

KILROY

Jungle Fight
Lightweight
Nie wiem czy ktoś orientuję się kto to jest Dawid Haras,jak nie to jest duża ilośc jego walk na YT. Ale wydaje mi się że osoby związane chociaż trochę z polskim mma znają tego • zawodnika • .Zaznaczam że nie mam zamiaru z nikogo się wyśmiewać, po prostu jestem ciekaw tego jak to wszystko wygląda w tym naszym rodzimym mma.Zawodnik ten posiada rekord 0-8(sam ciągle podaje ze ma 1 wygraną na koncie) wszystkie jego walki kończą się w 1 R i zazwyczaj trwają nie więcej niż 60 s. Do tego wszystkie kończą się w dziwny i śmieszny sposób. Gdy pojawią się się pierwsze lepsze ciosy czy też kończenia Haras od razu szybko odklepuje(podobnie jak Sapp) Zastanawia mnie czy te walki nie są przypadkiem ustawiane by ktoś na nim poprawił sobie rekord czy może wynika to z faktu że ten • zawodnik • jest ponad przeciętnie słaby.Z tym że jak jest to druga opcja, to czemu organizatorzy wystawiają takie osoby, które nic w walce nie pokazują jedynie stanowią obiekt do ciężkiego pobicia.Czy naprawde u nas jest deficyt zawodników do walk w jakiś mieszych galach ?
 
nie do końca tyczy się to tylko ustawiana walk,ale jak to złe miejsce na temat to mozna przenieść
 
Nie jestem psychologiem, ale jestem przekonany, że ten człowiek ma jakieś problemym psychiczne.Wystarczy przyjrzeć się jego działalności online - on żyje w jakimś swoim świecie, jest prezesem własnej (istniejącej tylko w sferze internetu) federacji, ma własne media, robi wywiady sam ze sobą - jako prezesem oraz zawodnikiem(jedynym) swojej federacji. Jakby tego było mało, prowadzi sklep, gdzie "sprzedaje" akcesoria swojego własnego teamu, a do tego wprowadza jeszcze na rynek swój napój energetyczny.Ja jestem pewien, że to nie jest do końca zdrowy człowiek.
 
Jestem tego samego zdania co raphaelius, to niemożliwe, żeby zdrowy człowiek robił takie coś.
 
Coś w tym musi być na rzeczy. Wydaję mi się że to są jakieś głęboko zakorzenione urojenia, odporne na wszelką argumentację. Przeglądam dzisiaj jego profil na FB a tam ;- zdjecie Frankiego Edgar z Renzo Gracie, podpis • • znajomi z usa • •-zdjęcie swoich pleców na których wykonane są loga rzekomych firm sponsorujących( Loga rysowane czarnym markerem ;)-masa rzeczy związanych z własną • organizacją • które sam • likuje •Nie wiem może to jest też jakiś sposób na biznes ta cała mistyfikacja związana z organizacją i walkami. Ludzie mu płacą by pojawiał się na walkę ,wiadomo że przegra a jakiś zawodnik będzie mógł poprawić sobie bilans .Tylko jaki w tym jest sens. Najbardziej mnie dziwi że są ludzie którzy są skłoni stawić się u niego w narożniku.Nie wiem czy ktoś pamieta ale kiedyś wystosował oświadczenie swojej • organizacji • do włodarzy KSW o zorganizowanie walki z Kułakiem"Federacja FFC zwraca się z prośbą do właścicieli Federacji KSW o pojedynek na zasadach MMA naszego zawodnika tj. Dawida Harasa z Krzysztofem Kułakiem Między zawodnikami jest konflikt. Pojedynek będzie więc dobrym powodem aby go rozstrzygnąć, a wynik będzie nie tylko wygraną walką. Konflikt ten trwa od kwietnia 2012 r. Nasz zawodnik jest zawodnikiem TS Wisły ZAPASY, mimo iż ma rekord zawodowy 1-7-0 poprawił w ostatnim czasie swoją technikę i jest wstanie walczyć z Państwa gwiazdą Krzysztofem Kułakiem. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej propozycji pojedynku na najbliższą gale KSW 21."
 
- zorganizowal galę fcmma u siebie, z 3 walk brał udział w dwóch i obie przegrał
- plmma bodajże 12 faktycznie zajął 2 miejsce, bo było 3 w kategorii i miał wolny los, z budo:-)
Chcesz zostać Promotorem federacji FFC??? Nadarza się ku temu okazja. Zgłoś się!!! Ilość miejsc w zarządzie federacji ograniczona.
może ktoś chcę nabyć doświadczenia ?:-)

to jest jakiś zakręcony koleś hehe polecam obejrzeć te jego wyczyny na jutjubie bo jest się na czym rozweselić : D
 
Nie mogłem się powstrzymać,by tego nie wrzucić .Dawid "Harnaś"Haras doczekał się własnego HL.Do tego dołączył do Renzo Gracie Fight Academy mieszczącej się w Nowym Jorku na Brooklynie.Pewnie dzięki tym ciężkim treningom udało mu się uzyskać w krótkim czasie 1 dan w judo i Ju-jitsu.O czym informuje nas na swojej stronie na facebooku 
- zorganizowal galę fcmma u siebie, z 3 walk brał udział w dwóch i obie przegrał


http://www.sherdog.com/events/FCMMAF-Fight-Club-MMA-Federation-23013
 
Na pewno ma bo klimaty podobne. Luknąłem jego walke z Zawadzkim. Koles nie potrafi absolutnie niczego. Więc jest może kims w rodzaju jacckass, którego jara zbieranie kopów na ryj. Do tego sie jąka i ogólnie jest ułomny. Lepiej żeby to był jakiś żartowniś niż chory chłopak który robi sobie krzywdę.
 
Widze nawet z Halamą przegrał.
Grzegorz+Halama.jpg
 
zastanawia mnie kto zawodników jego pokroju dopuszcza do walk przecież ktoś taki jak on powinien być eliminowany na poziomie klubów,szczerze?,15 lat w sportach walki i rekord zawodowy 0-10?,WHAT!,zresztą miałem "przyjemność" oglądać pare jego walk on praktycznie nic nie potrafi(no może poza robieniem "wiatraków")PS:Dajcie mi nawet dzień przygotowań to gwarantuje że go pokonam :D
 
Ciekawostką jest, że na gali Harasa zawalczy nasz polski Vanderlei :).Haras z tego żyje (dostaje 3-4 tysiące za walkę, a walczy często). Dla porównania Bazelak dostaje 5 tysięcy za walkę dla "jego federacji". Ogólnie to Haras albo robi z siebie idiotę, celowo chce zwrócić na siebie uwagę, albo jest po prostu chory psychicznie.@Yuuri - też o tym myślałem właśnie, pisałem kilka postów wyżej - coś jak klocuch hehe :)
 
ja obstawiam że to jest jakiś projekt typu Grażyna Żarko :Djak coś wywiad jak ktoś nie widział :
 
rapha, przyznam, że kiedyś, dość dawno już, "proponowałem mu walkę" (chciałem zobaczyć jego reakcję) i napisał mi, że za walki bierze takie kwoty (dokładnie napisał - Ok. Ja za walke biore 3-4tys), także jest to info od niego. Wiem, że to trochę średnie źródło, ale tak mi napisał ;), a całą "propozycję" wziął na poważnie, nawet numer telefonu mi dał :-).E: no możliwe, mówię to, co napisał :). "nie negocjowałem"
 
nie wiedziałem że gadałeś z "Harnasiem" :D,szczerze jestem ciekaw za co to 3-4tys?,za robienie za worek treningowy?
 
3-4tys to zdecydowanie za dużo jak na tego typu gale.Pewnie od 500zł do max 1000zł za przegraną walkę,chyba ze specjalnie niektórzy mu płacą więcej bo wiedzą że to przegra.Nie wydaje mi się też,że to jakaś sciema pokroju Grażyny Żarko.Nikt w ramach tego typu misyfikacji nie bedzie narażał swojego zdrowia dostajac taki solidny łomot podczas kazdej walki.Na pewno jest wielkim miłosnikiem mma i żyje w swojim urojonym świecie.W którym jest tym męskim,twardym człowiekiem uprawiającym mma i chce by ludzie go postrzegali przez ten pryzmat
 
Harnaś jest fajterem :D zostawia duszę i serce w klatce, ogólnie ma większe jaja,od tego pana który kiedyś je zgubił:Dfe98fa20c10103c5d63df4b4248c743c.jpg
 
Back
Top