Co z Cipkiem?

Jesteśmy z Tobą, Materla jesteśmy z Tobą oraz Mistrz, Mistrz Materla :)



Te wzruszenie po walce jak kiedyś u Cro Copa :)
 
Serce ogromne. Mialem wrazenie ze w 3 rundzie Michal zapomnal juz o tym bolu. Cos pieknego!
 
Zamiast nowej kswyki "magik" dla Michała chyba bardziej nada się "Braveheart" : )







Dla mnie to chyba najlepsza walka w polskim mma, powstał jak feniks z popiołu.
 
Chyba największy bohater dzisiejszej gali, pokazał prawdziwy charakter i serce do walki. Jedyne co mnie martwi to jego kolano, życzę mu z całego serca by obeszło się bez poważnej kontuzji.
 
Piekne chwile ;-) Oglądałem z moją narzeczoną , która od dzisiaj jest wielką fanką Cipka. Nie kryła wzruszenia po walce i mocno kibicowała Cipkowi. Fakt, że do tej pory nie potrafię wytłumaczyć jej genezy powstania tej ksywy, ale to teraz nie ma znaczenia ;-)



Oby to nie była poważna kontuzja, bo jeśli coś z więzadłami to min 6-8 mc. Cipek jesteśmy z Tobą.
 
Cipek dał jedną z najllepszych i najbardziej emocjonujących walk w polskim mma! Oby kontuzja nie była poważna...
 
Michał ku*wa mać postawiłem 2 złote na Silve a Ty mi taki numer wyciąłes! Teraz co gorsza nie będę mógł Ci hejtować bo okazałeś się mega kozakiem i niestety już nie będe mógł złego słowa o Tobie powiedzieć. Jeszcze wczoraj chciałem napisać, ze na pseudo "Magic" trzeba zasluzyć ale to juz nieaktualne. Mam nadzieję, że kolano całe. Dzięki za mega emocje. Walka roku.
 
Wg mnie najlepsza walka w histori KejEsDablju :-) Murowany kandydat do walki roku bo nie oszukujmy sie rzadko sie takie walki w Polsce zdarzaja.
 
Przeogromny szacunek dla Magica:) Ta walka była kapitalna, cóż za serce i poświęcenie. Nie potrafię tego opisać w słowach. Podziwiam tego kolesia, zasługuje na to aby nazywać go mistrzem. Mam nadzieję,że z kolanem będzie wszystko ok..
 
Z facebooka Cipka
Krzysztof Soszyński po walce powiedział, że wygrałem charakterem i sercem do walki. Podczas walki poczułem silny ból w kolanie. Nie mogłem się poddać, za długo czekałem na walkę o pas! Udało się!

Dziękuję wszystkim fanom to dzięki Wam zdobyłem pokłady energii i wiarę w siebie!!
 
wygral przede wszystkim umiejetnosciami,sam charakter bez umiejetnosci nic Ci nie da.
 
Dobrze, że mówi "lekka kontuzja" ;) Michał pokazał serce do walki jakimś cudem przetrwał nawałnice- Silva miał już wygraną walke. Dobrze wykorzystał bląd rywala, ma na bank walke roku! Fajnie że na fight matrixie podskoczył o 10 miejsc.
 
W wywiadzie z Escobarem (przed chwila wrzuconym na yt i mmarocksy) mowi ze to nic groznego, polezy troche i minie.
 
Odświeżę nieco temat z przed roku.

Obejżałem jeszcze raz, na spokojnie, wczorajszą walkę Michała Materli, dzisiaj widziałem większą przewagę Cipka niż wczoraj, obraz walki przekłamuje silne krwawienie, sprawia to wrażenie, że Polak był w dużych opałach, a w sumie miał tylko dwa rozcięcia od ciosów prostych. Jeśli Polak był podłączony to po kopnięciu, przy próbie minięcia nóg leżącego Kendala, ten przyjął co najmniej dwa silne sierpy po których dobra akcja mogła doprowadzić do KO. W parterze Michał kontrolował sytuację, bił z góry, i wygrywał pozycje, oboje mieli po jednej nieudanej próbie techniki kończącej, jednak parter zdecydowanie dla Michała.

Znowu widać duży postęp u Materli. Przede wszystkim zdrowie, walka była toczona w bardzo szybkim tempie, przez cztery rundy, Michał to tempo wytrzymał, a nawet narzucał i podkręcał. W walce z J. Silvą, w trzeciej rundzie słaniał się na nogach, wczoraj tego nie było.
Druga sprawa to boks, pomimo tego, że dużo zbierał, co wynikało z wyjątkowych parametrów Grove, pięknie balansował, uniki miał lepsze niż nie jeden nasz bokser. Efekty poprawy technik bokserskich będzie widać w walce z przeciwnikiem o normalnym wzroście.

Michal jest polskim zawodnikiem, który obecnie najbardziej przypomina dobrych fighterów z ufc, jest serce, ambicja, kondycja, przekrojowość, umiejętność walki w kryzysie, i sztuka radzenia sobie z presją.
Chciałbym zobaczyć jeszcze jedną jego walkę w ksw, walkę dobrze rozwiązaną taktycznie, z kontrolą sytuacji w ringu, nie okupioną taką ilością krwi.
Kolejny występ Materli powinien się odbyć już w ufc.
 
Wiadomo juz czy walka w niemczech sie odbedzie ? I jakie rany odniosl po tej walce ?
 
Wiadomo juz czy walka w niemczech sie odbedzie ? I jakie rany odniosl po tej walce ?



Chyba za szybko co do jakiejkolwiek deklaracji. Nie minęło jeszcze nawet 24h od zakończenia gali.
 
To ja trochę z innej beczki - wie ktoś jak się nazywa ten klub w Międzyzdrojach, w którym Cipkowi można po pijaku pas odebrać?:-)
 
Back
Top