Co z Cipkiem?

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
Przepraszam, za nowy wątek, ale jak kotś będzie miał jakiekolwiek info co z kolanem Michała i jak on sie czuje to niech wrzuca.
 
Piotr Bagiński po walce materli nie sędziował już żadnej walki, wszystkie sędziował Tomasz Bronder. Dziwne.
 
To teraz najważniejsze dla mnie po gali,mam nadzieje ze jednak to nic groźnego.Jedna poważna kontuzja wystarczy
 
Hamas, powiedz mi, czy to jest to samo kolano, które wcześniej było kontuzjowane?
 
Podniesienie do stojki sedziego gdy Michal zdobywa pelny dosiad - zenada. Fatalna decyzja. Co do Michala to mam nadzieje, ze nic powaznego, bo walka genialna i jest godnym zastepca Mameda. Mial przeciwnika ktory poddal Kendala Grove'a, mysle ze to lepszy przeciwnik niz ten ktorego znokautowal Mamed.
 
Hamas - Masz rację, nigdy nie zwróciłem na to uwagi.



Trzeba śledzić facebooka Michała, może cos napisze.
 
Blade w 100% sie zgadzam (mysle że nie tylko ja) co do tego podniesienia walki. Podniesienie walki z parteru w którym jest ewidentna praca, mało tego jeszcze z dosiadu:-) Bronder sie nie popisał
 
Liczę że to nic poważnego ale lepszej walki w tym roku na 99% nie będzie
 
Prawdziwy z Ciebie jajcarz. Nieeleganckie? A bicie po mordach jest eleganckie? Technika dozwolona, więc nie ma czego rywalowi zarzucić.
 
po tym jak dostał w kolano myślałem że juz po walce, Michał pokazał wielkie serce do walki. Pełny szacunek i wielkie wyrazy uznania z mojej strony:-)
 
no ale przyznasz jacarz zes dowalil z tym nieeleganckim ;-) .Ok dobranoc,rano trzeba wstać
 
Już dzisiaj się Kaczce przyznawałem do czegoś, na jeden dzień wystarczy przyznawania się.:-)
 
Back
Top