Co to za zawodnik???

konkur

Brutaal
Bantamweight
Wbrew pozorom ten watek nie jest prosba o pomoc w zidentyfikowaniu jakiegokolwiek fajtera. Jest to raczej forma wyzwania, gry.


Zasady sa proste - nalezy wkleic jakis obrazek, przedstawiajacy w czesci, lub w calosci (w przebraniu, przyslonietego, odwroconego, w sytuacji w ktorej ciezko go poznac, albo z zaslonieta twarza) zdjecie dowolnego zawodnika MMA. Nastepnie ktos musi wysilic swoje zwoje i prawidlowo odgadnac kto jest na zdjeciu (czekajac na potwierdzenie zadajacego, badz znajdujac zdjecie z opisem gdzies na necie). Nastepnie osoba ktora zgadla wkleja nowa postac. Jezeli nikt nie umiesci prawidlowej odpowiedzi w ciagu 24h, zadajacy zagadke wkleja podpowiedzi obrazkowe lub slowne.


Wiem, ze liczba zawodnikow MMA jest wzglednie mala, ale ten post jest tak naprawde tylko pretekstem do wklejenia ponizszego zdjecia. Zacznijmy z grubej rury.


shinyaaoki.jpg
 
Nikt z was nie trafil, ale z dobroci serca moge podpowiedziec, ze to ktos o wiele bardziej znany. Od wszystkich wymienionych zawodnikow wzietych razem jednoczesnie.
 
hahahaha to było truuuuuuuudne do odgadnięcia, naprawdę!:D Który zawodnik MMA ma taki 'styl'?
 
Tak jest Tens, znakomity strzal. Wklej kogos. Moge tylko podpowiedziec, ze mozna powtarzac zawodnikow, a im lepiej wygladajacy zawodnik tym lepiej.
 
Jak nic nie widać? Toz to mistrz mistrzów, legenda MMA, K1, performance'ów i to wszystko w jednym czasie.

Dobra wrzucam podpowiedź:
genkigrapplebullshidovl.jpg
 
Podpowiem, ze nasz tajemniczy wytatuowany gosc ma w tym momencie serie 2 wygranych z rzedu w UFC.
 
No to mój, łatwy na początek: (ja obrazka nie widzę, więc macie link: http://img514.imageshack.us/f/helor.jpg/)


helor.jpg
 
Back
Top