Co siedzi w głowie Rousimara Palharesa?

107847962589702
No dzik z niego niezły, niby każdy wie jaka jest ulubiona jego technika, a nikt nie moze się przed nią obronić:]



40089230943742243075410.jpg
//imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
 
Chyba takim, że w tamtej walce Palhares złamał rękę (z tego co pamiętam),
 
chyba nie, to byla akcja w 2 rundzie dgzie tez doszedł do skrętówki a Hendo nie wiem chyba jakoś się od siatki odbił, że sobie pomógł ? w kazdym badz razie wrażenie to na mnie zrobiło
 
Mogę walczyć z kimkolwiek kogo mi dadzą • powiedział Pniak po UFC 142



Na poprzednim UFC Rio walczyłem by wygrać walkę , nie szukałem poddania. Tym razem szukałem poddania. 15 dni przed galą doznałem mocnego rozcięcia na twarzy. Nie mogłem walczyć w stójce, bo mogło się pogorszyć. Nie było innego sposobu-musiałem zejść do parteru.



Mimo 13 szwów na twarzy, Pniak gwarantuje, że • wyciek żywicy • (mój ozdobnik:-)) nie odstraszyłby go:



Powiem Ci coś: Cholernie chciałem tej walki, że nawet jeśli gość urwałby mi kawałek twarzy - ja bym nie przerwał. (wierzymy:-) )



W sprawie kolejnych walk: Nie przejmuję się tym, troszczę się tylko o moje treningi. Jak dadzą mi szansę walki o pas • biorę to ! Mogę walczyc z kimkolwiek kogo mi dadzą.




Po walce się Pniakowi poprawiło w portfelu (bonus za poddanie wieczoru). Kupił matce dom oraz opłaca swoje mieszkanko.



Nie odwiedziłem jeszcze mojej rodziny. Chcę zobaczyć , co u nich. Teraz mogę kupić coś swojego i mieszkam na swoim
- cieszył sie Pniak (i my cieszymy sie razem z nim :-))
 
Ja bym zestawił Pniaka z bispingiem, po tym jak przegra z Maią. Niech urwie nogę brytolowi i przetrzyma jak najdłużej :-)
 
Myślicie że Mamed miał by z nim szanse wygrać, gdyby przeszedł do UFC i na niego trafił. Ja myślę że Materla to by nie miał specjalnych szans. Ale Mamed? Kto wie? Co o tym myślicie?
 
Nie sądze zeby Mamed sobie poradził być może nie dał by się poddać ale przegrał by decyzją.
 
tez jakos niewidze Mameda w starciu z Toquinho, tzn, w takiej walce wszystko by sie moglo wydarzyc. Mamed to tez jest magik na ziemi, wiec moglby sie bronic przed poddaniami brazylijczyka, serio trudno mi tu wskazac jakis bardzo prawdopodobny wynik, ale walke bym chcial obejrzec na maxa!
 
Jednak jak dla mnie nie ta liga, postawił bym pewnie na Toquinho. Mamed moze ma swietny parter ale sadze, że niejest to te sam poziom.
 
ocenianie umięjętności parterowych Mameda na podstawie jego ostatnich walk to wg mnie nie daje realnego obrazu
 
noodles,



Tak dla jasnosci, ja nie oceniam parteru Mamed na podstawie trzech ostatnich walk. Rowniez na nie zwracam uwage, ale biore pod uwage cala kariere Mameda, lacznie z turniejami grapplingowymi.



I moge z pelna odpowiedzialnoscia stwierdzic, ze Mamed smialo moglby bic sie na ADCC i gdyby nie trafil w pierwszych rundzie na Galvao czy Popovitcha to nie wykluczone, ze daleko by zaszedl.



Co do poziomu Mameda, niestety pewnie masz racje piszac, ze plasuje sie mniej wiecej na rowni z Santiago(chociaz osobiscie uwazam, ze jest lepszym fighterem), ale jako fani Czeczena, ktorym nie jest dane ogladac go na tle najlepszych, zawsze bedziemy analizowac jego ewentualne szanse w pojedynku z czolowka i rzadko bedziemy spisywac go na straty - taki juz los nam Mamed na spole z K&L zgotowal :D
 
jedyna szansa, że go stworzą w ufc undisputed i będziemy mogli posymulować jego walki z kimś lepszym :D
 
byloby bardzo ciezko moim zdaniem, Palhares to straszny dzik z potforna sila, ktory czesto doslownie rzuca po klatce swoimi przeciwnikami, a Mamed jak wszyscy wiemy do wirtuozow zapasow nie zalezy, wiec nie wiem. Tak jak pisalem, mozemy sobie jedynie gdybac ze swiadomoscia, ze do takiego starcia najprawdopodobniej nigdy nie dodzie :)







a tak swoja droga, szukam fotki jak Palhares wywalil noge po walce na klatke, ma ktos cos takiego?
 
Tu sędzia chyba trochę przesadził z tym klepaniem po walce rywala, ale jak widać Pniak coś sobie po tych słowach w głowie zaczał układać :-)
 
Wyróżnienie odebrane z rąk burmistrza miasta Dores do Indaió ,pana Joaquima Cruza:



Al3ymLUCQAAU5-m.jpg:large




Normalnie od zera do milionera :-)
 
Podbije temat. Co bylo powodem wyladawania Palharesa w undercardzie gali UFC Live: Sanchez vs. Kampmann po tym, gdy w swojej poprzedniej walce byl main eventowym zawodnikiem?
 
Back
Top