Co się dzieje z...

Muslim Tulshaev i Mahomed Tulshaev w sumie mało znaczący zawodnicy ale obaj nie walczą od ponad 2 lat a utkwili mi w pamięci bo kilka lat temu w szkole oglądałem film który miał bodajże pokazać problemu czeczeńców żyjących w Polsce.
Ten pierwszy trenuje w Copacabanie obecnie.
 
ktoś wie co z Dennisem Bermudezem? wcześniej walczył często a od porażki z Lamasem cisza..

Dennis Bermudez vs Jeremy Stephens na UFC 189 w Las Vegas

Może potrzebował więcej czas na regenerację i ... przemyślenia po pierwszej porażce od 3 lat ? 7 zwycięstw z rzędu i wpadka
 
McDonald eksperymentuje ze sposobem przygotowania do walki, stwierdził, że pójdzie odmiennym torem niż większość fighterów i bedzie chciał nabrać mięśnia bo jak sam twierdzi ma to dobry wpływ na jego organizm. Kiedy powrót ? Nie zdradził przybliżonego mięsiąca



edit: wpadeczka, kto przeczytał to niech matychmiast wymarze to z pamięci, kto nie ten ma szczęście :-)



Info po ostatniej walce McDonalda




http://www.mmamania.com/2014/11/1/7...-mma-training-starts-lifting-heavy-ufc-return

Już McDonald dorobił się odpowiedniego mięśnia? Lubiłem jego walki oglądać, a tu już prawie 1,5 roku od ostatniej.
 
Już McDonald dorobił się odpowiedniego mięśnia? Lubiłem jego walki oglądać, a tu już prawie 1,5 roku od ostatniej.

Jestem na bieżąco z newsami i niestety dla fanów talentu McDonalda nic nie słyszałem o jego powrocie lub możliwym terminie walki

Info z końca listopada. Powrót planowany był na wiosnę. Czyżby rehabilitacja kontuzjowanego nadgarstka wymagała jeszcze dłuższej przerywy ?
http://www.bjpenn.com/michael-mcdonald-targeting-spring-2015-comeback/
 
Jestem na bieżąco z newsami i niestety dla fanów talentu McDonalda nic nie słyszałem o jego powrocie lub możliwym terminie walki

Info z końca listopada. Powrót planowany był na wiosnę. Czyżby rehabilitacja kontuzjowanego nadgarstka wymagała jeszcze dłuższej przerywy ?
http://www.bjpenn.com/michael-mcdonald-targeting-spring-2015-comeback/
to jest tragedia. :) na fb go zapytałem, ale jedyne na co odpowiadał to koszty seminariów jakichś na ich wsi które prowadzą z bratem. nie wiem czy młodziak jest dalej w ogóle zainteresowany walką. eh!
 
Co jest z Oleinikiem? Znokautowany przezeń Roshold już zdążył jakiś czas temu stoczyć walkę, a sam Alexei nawet nie ma wyznaczonego pojedynku.
 
Wtam, u mnie pytanie takie bardziej z dupki. Otóż poszukuje zawodnika który pamiętam w 2012 roku walczył w UFC w wadze piórkowej, przy bardzo wysokim wzroście 1,80-1,85 cm. Może mi ktoś pomóc go namierzyć?
 
siemka! przepraszam na wstępie za pytanie nie o fajtera, ale ostatnio oglądając UFC Cracow wzięło mnie na takie egzystencjalne troszkę rozkminy i nostalgię pomieszaną tudzież z melancholią. Co się dzieje zacni kawalerowie ze starą Ekipą z sfd.pl a dokładniej Scena MMA i K1, tam pamiętam wykuwały się podwaliny pod "polską myśl dziennikarsko-blogersko-informacyjną" o MMA. Pamiętam, że tam chyba bosy się udzielał, dzis wzięty sędzia UFC, pamiętam FightOrDie który próbował jeszcze to jakoś ciągnąć pod koniec jak nadciągnęło body-factory. Co się dzieje z FODem w ogóle? Pierwsze newsy o PRIDE się stamtąd czerpało, czasem samemu coś się naskrobało. Młodzież nie ma prawa pamiętać, ale jakieś stare wygi są tu jeszcze na pewno! Pozdrawia skamieniałość z tamtych czasów:)
 
Waluś? Pytam poważnie lecz raczej z ciekawości. Skończył karierę czy jak?
Coś ktoś mówił gdzieś, że chyba jakimiś prywatnym biznesem się zajął - może Juras ? Nie pamiętam, ale coś takiego obiło mi się o uszy i bardzo bym chciał żeby to się potwierdziło bo jest to chyba najrozsądniejszy wybór w sytuacji Kamila.
 
Jutro na ACB wystąpi Vitor Nobrega. Będzie to jego 7 pojedynek od tej dziwacznej sytuacji z Milewskim. W tym czasie Damian wystąpił jedynie na ProMMAC. Co się z nim dzieje? Byłem przekonany, że trafi do KSW w pakiecie z Gorylem.
 
Jutro na ACB wystąpi Vitor Nobrega. Będzie to jego 7 pojedynek od tej dziwacznej sytuacji z Milewskim. W tym czasie Damian wystąpił jedynie na ProMMAC. Co się z nim dzieje? Byłem przekonany, że trafi do KSW w pakiecie z Gorylem.

Zawalczy 30 maja w Kaliningradzie na osiemnastej odsłonie Absolute Championship Berkut
 
Co z walką Filipa Wolańskiego na XFC? 25 kwietnia miała być, a wyniku ani nie ma na Sherdogu, ani na portalu nigdzie nie było informacji na ten temat.
 
Co z walką Filipa Wolańskiego na XFC? 25 kwietnia miała być, a wyniku ani nie ma na Sherdogu, ani na portalu nigdzie nie było informacji na ten temat.

Filip Wolański został kolejnym Polakiem, który wstąpił w szeregi amerykańskiej organizacji Xtreme Fighting Championships. 22-letni piórkowy podpisał kontrakt na wyłączność i w ciągu najbliższych dwóch lat ma stoczyć sześć pojedynków, a rozpocznie swoją przygodę z XFC od starcia o pas z Freddym Assuncao 25 kwietnia na jeszcze nieogłoszonej gali.
Czyli coś nie wypaliło i gali nie udało sie dopiąć i zorganizować

Pytaj @Paweł Kowalik
 
Stary wygląd z 2007 był lepszy od tego poprzedniego co był przed tym nowym obecniej.

natomiast Nowy teraz jest świetny. :D
 
Co się dzieje z JDS?
jakaś kontuzja?
już maj się zaczął, ostatnia walka w grudniu tamtego roku a tu nic na temat potencjalnych zestawień. :/
no chyba że chcą go oszczędzać bo nie wiadomo co z nim robic, jak powygrywa jeszcze pare walk
 
Back
Top