Co się dzieje z...

Wiecie może co się dzieje z zawodnikiem Bellatora Blagoi Iwanow? Jego fb milczy, od czasu pierwszej zawodowej porażki nie ma o nim w ogóle artykułów. Załamał się i wycofał z MMA?
 
Adam Khaliev(sam o niego kiedyś pytałem)- Voranek pisał że czekają go jakieś mistrzostwa świata w Sambo bojowym i po nich dopiero ma ogarnąć jakąś walkę. Wcześniej leczył kontuzję żeber ale fakt przerwa mega długa,podpisał kontrakt i nie walczy dziwne...
Sobotta leci teraz z Jotko i Bieńkowskim do USA i ogólnie czeka na walkę( zdrowy już jest chyba na 100%).
Kalinarczyk- zakończył/zawiesił karierę już dość dawno( było już o tym 100 razy pisane dlatego każdy się śmieję jak widzi to pytanie hehe)
 
Wie ktoś może coś więcej na temat Michała Kity, planuje walczyć w 2015 :D ? Wiem wiem jaki jest z nim problem i mega szkoda że nie może się nigdzie dogadać i praktycznie wcale nie walczy. KSW byłoby dla niego idealnym miejscem...
Michał ma chyba za duże oczekiwania i za małą medialność jak dla KSW ;] po co mają przepłacać za Kite jak jest on tak samo znany dla janusza jak i Bajor czy Włodarek :D
a tak bliżej twojego pytania to w wywiadzie dla któregoś "konkurencyjnego" portalu mówił że ma mieć walke zaraz po Prommac 2 o ile nie załapie kontuzji. Ale że gale odwołano to i chyba Kita został pominięty w tamtej przypuszczalnej walce :)
 
Dziś rano sprawdzałem listę zawodników wagi ciężkiej na UFC.com. Liczyła ona 38 nazwisk, nie było jeszcze Mirka. Byli za to: Barry, Carwin, Sylvia - no to pomyślałem, że po prostu leniwych webmasterów zatrudniają, bałagan i tyle. Srawdziłem teraz, lista rozszerzona do 39 pozycji, Cro Cop jest, Barry, Carwin, Sylvia też są. Ki dyjabeł? Nie szperam tam za często, to się pytam, czy takie obsuwy to norma i zwolnieni lata bądź miesiące temu figurują w "oficjalnych" rejestrach, czy co?
 
Dziś rano sprawdzałem listę zawodników wagi ciężkiej na UFC.com. Liczyła ona 38 nazwisk, nie było jeszcze Mirka. Byli za to: Barry, Carwin, Sylvia - no to pomyślałem, że po prostu leniwych webmasterów zatrudniają, bałagan i tyle. Srawdziłem teraz, lista rozszerzona do 39 pozycji, Cro Cop jest, Barry, Carwin, Sylvia też są. Ki dyjabeł? Nie szperam tam za często, to się pytam, czy takie obsuwy to norma i zwolnieni lata bądź miesiące temu figurują w "oficjalnych" rejestrach, czy co?
oj tam, w KSW nawet nie ma podziału na kategorie przy zawodnikach, już nie mówię że zorientowanie się kto jest na kontrakcie a kto już nie również graniczy z cudem :D
 
Dziś rano sprawdzałem listę zawodników wagi ciężkiej na UFC.com. Liczyła ona 38 nazwisk, nie było jeszcze Mirka. Byli za to: Barry, Carwin, Sylvia - no to pomyślałem, że po prostu leniwych webmasterów zatrudniają, bałagan i tyle. Srawdziłem teraz, lista rozszerzona do 39 pozycji, Cro Cop jest, Barry, Carwin, Sylvia też są. Ki dyjabeł? Nie szperam tam za często, to się pytam, czy takie obsuwy to norma i zwolnieni lata bądź miesiące temu figurują w "oficjalnych" rejestrach, czy co?

Też to jakiś czas zauważyłem, mogę się mylić ale wydaje mi się że jest to po prostu lista zawodników którzy mają w ciąż ważny w sensie prawnym kontrakt z UFC, nie istotne czy jeszcze walczą czy nie, stąd obecność np. Richa Franklina (kiedy podpisywał umowę z ONE FC w wywiadzie mówił że pytał Danę o pozwolenie bo ma wciąż ważny kontrakt) Sonnena czy nawet Soszyńskiego (też miał jeszcze kontrakt na walkę gdy ogłaszał koniec kariery).
 
Wie ktoś co się dzieje z organizacją Warriors Arena MMA? W sumie domyślam się, że nie będzie kolejnych edycji ale wiadomo dlaczego? I kim właściwie byli ci ludzie którzy to organizowali?
@Paweł Kowalik coś wiesz może? :)
 
Co sie dzieje z Brianem Bowlesem i Joshem Thomsonem
Bowles wszystko wskazuje, że już chyba dał sobie spokój tylko oficjalnie tego nie ogłosił. Thomson, pewnie już wiesz o tym ale napisze na wszelki wypadek, ma walkę 21 marca z Gilbertem Burnsem.
 
Pseudo ambitne organizacje robiące do 3 gali a potem znikające tylko psują rynek.
Tylko metoda małych kroczków się sprawdza. FEN + szeroka koalicja PLMMA (Xcage, Warmia Heroes, TFL)
 
@VaeVictis

Zabor odszedł z Criminala, wrócił do Bdg, Andryszak w KSW i na tym się skupili.. Ale nie wiem czy przed ich konfliktem była planowana druga edycja. W każdym razie nie widzę szans na MMAFC2.
 
Co się dzieje z byłym mistrzem bellatora ? Podobno Vegh miał walczyć Reljicem o pas w 2015 ? @Wojsław Rysiewski mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy? Domyślam się że pewnie nie możesz zdradzić czy taka walka będzie. Ale może chociaż powiesz czy coś jest faktyczniet na rzeczy ? A może ktoś z forumowiczów coś słyszał ?

http://mymma.pl/attila-vegh-otrzyma...rz-bellatora-zawalczy-z-reljicem-w-2015-roku/
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=zawodnik&zID=120
http://www.sherdog.com/fighter/Attila-Vegh-33506

Z góry dziękuje za odpowiedź :)
 
Informacje o tym, że Vegh podpisał kontrakt z KSW były nieprawdziwe. Tak samo jak te o Marifie Piraevie. W obu przypadkach jest coś na rzeczy, ale zalecałbym nie ekscytować się zawczasu, szczególnie w przypadku Vegha.
 
Co się dzieje z Aleksandrą Albu? Podpisała kontrakt z UFC wieki temu i od tamtej pory cisza jak makiem zasiał.
 
Back
Top