Co się dzieje z...

Ktoś się orientuje czy Włodarek wrócił do treningów?


Ma walkę na KSW 28 tak więc logiczne jest, że trenuje i będzie gotowy na 4 października
 
Po ostatniej kontuzji mówiło się o jakimś delikatnym załamaniu Michała. Przestał on trenować, Borys mówił, że nie przychodzi na sale i ma z nim kontakt tylko telefoniczny. Nie widać go na żadnych zdjęciach zawodników z Ankosu a wrzucają je dosyć często. Dlatego to nie koniecznie musi być logiczne w tych okolicznościach i stąd moje pytanie ;]
 
Gala KSW dopiero za 4 miechy więc przygotowania się zaczną zapewne około 3 miesiące przed więc jeszcze pewnie sobie odpoczywa.
 
Zajcu z tego co wiadomo ma złamaną ręke już chyba 20 raz wypadł przecież z PLMMA gdzie miał się bić z Chmielewskim - tyle pamiętam i tyle wiem.


Poważna kontuzja odniesiona na zawodach grapplingowych, niestety pod dużym znakiem zapytania są jakiekolwiek starty Zajca.
 
Żmije trzeba podpytać bo prowadzi Adama więc coś pewnie wie.Mam nadzieje,że Zajcu wróci do startów bo ma potencjał i lubie jego walki.
 
igor vovchanchyn - jak wiadomo zakonczył kariere dość dawno z tego co wyczytalem z powodu kontuzji łokcji? co to za kontuzja była? Co sie teraz z tym zawodnikiem dzieje szkoda że zakonczył w wieku 31 lat...
 
Po prostu miał porozwalane stawy już od tylu lat i tylu walk w KB i MMA. Igor kreci chyba cały czas coś z MMA, na jego galach walczył Daniel Omielańczuk i Krylov :-). Ostatnio był jako gość na jakimś evencie M-1. A tak to chyba ma jakiś biznes, a organizowanie gal MMA teraz traktuje jak jakąs odskocznie.
 
Prawdopodobnie zakończył karierę. Z tego co mówił Khabib/Rustam to obecnie wrócił do siebie i zdaje się nie trenuje.
 
Ponoć zakończył kariere ale sam zainteresowany nazwał to inaczej "wolne od MMA"



Dokładnych przyczyn nie ujawniono
 
Bojan Velickovic od walki z Jotką nic o nim nie słychać nigdzie nie walczył. Co się z nim dzieje?
 
Nietypowe pytanie , dlaczego Pettis od 4 lat walczy średnio raz na rok ? Jego trapią non stop kontuzje czy coś innego ?
 
Jest jakaś szansa żeby Różal z nim zawalczył, czy te wcześniejsze dwie próby już pogrzebały sprawę? Nie pamiętam wypowiedzi włodarzy ksw na ten temat, a walka byłaby ciekawa biorąc pod uwagę ostatnie występy Marcina.
 
Banner jest spalony w KSW jak Bębniarz



7622425-nagrywanie-zestawu-perkusyjnego.jpg
 
Trochę nie w temacie jestem co u Rashada Evansa? Długo już nie walczył a jest w topie LHW.
 
Przeszedł pomyślnie operację i jest wykluczony na 8 ms.



Jak powstała kontuzja?



Słowa Rashada :

"[The knee injury] was the last practice of the camp. Towards the end of practice, I was doing a wall drill, where guys are trying to hold me against the wall, and we were wrestled up and [training partner Cezar Mutante] slipped out of position and he ended up landing on my knee at a certain angle. I landed on it wrong and I messed my knee up pretty bad, and at that point that was before the conference call."
 
Jakieś informacje o Damianie Grabowskim ktoś ma ? Kontuzja wyleczona ? Trenuje już ? Bo od pewnego czasu całkowita cisza ;)
 
Zastanawia mnie jedna rzecz , a nie chciałem zakładac nowego tematu wiec napisze tu . Overeem reprezentuje UK ? bodajze w walce z Brownem na tale of the tape miał flage UK , w nowym UFC jest to samo , wie ktos coś na ten temat?
 
urodzil sie w Angli stad ta flaga,



tu masz wiecej na ten temat



http://cohones.mmarocks.pl/topic/narodowosc-a-urodzenie-zawodnikow-ufc
 
@dewutrn przecież wczoraj podali że w sierpniu walczy z Tyburą...poczytaj
 
@up



Standard tak jak Sobbota urodził się w Polsce to reprezentuje PL. Tak Overeem urodził się w Londynie to ma wpisany Londyn.
 
Back
Top