Co się dzieje z...

To tak spytam, co z Michałem Mankiewiczem? Meta miał bodajże wrócić na jakiejś gali i nadal głucho w tej czy podobnej kwestii...
 
@Mateusz Smoter poprostu @nayewski poluje na moje posty i zawsze się do czgoś przypier... albo czeka na moje przejezyczenie, błąd, nieścisłosć by mi dojeb...



Często wystepuje w duecie z % może to Twój klon ?



Wiem wiem zaraz powiesz przeciesz nic złego nie napisałem Tak teraz nic złego.
 
Ok, wróćmy do tematu. Meta zajmuje się trenerką, a co do startów zawodowych to nie wiem. Ale chętnie się dowiem, jak coś to dam znać.
 
Czyli miałem skopiować wypowiedź Tytusa z tego tematu, po czym dać mu ripostę w HP, bo tylko tamte tematy są dla śmiechu, tak? Chyba trochę słabo by to wyszło.
Nie żebym się mądrował, bo na prowadzeniu jakiejkolwiek grupy, prowadzeniu strony internetowej czy forum się nie znam, ale wydaje mi się, że nie trafiłem na forum o muzyce klasycznej czy prasowaniu garniturów, żeby zwracać uwagę na każde oderwanie się od normy lub nie do końca grzeczny żart.
Zresztą, dobra, bo teraz to dopiero robimy offtop...

Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie grzechy szczerze żałuję i poprawę obiecuję.



Edit: TYTUS, wtf!? :-)

Edit 2: TYTUS, ano, racja, przypomniałem sobie. To dlatego, że wygadujesz straszne głupoty. Z % nie mam nic wspólnego, ale możliwe, że hejtuje Cię z tego powodu, że wygadujesz straszne głupoty. Pisjoł!
 
Mogłeś w jednym poście napisać odpowiedź, i żart. A skoro ktoś Cię ubiegł to już w ogóle mogłeś sobie darować pisanie żarcików. Wychodząc z założenia że to nie jest mega poważnie, i wszędzie trzeba żartować robisz jak powyżej, czyli niszczysz cały wątek. A potem płacz, że merytoryka forum spada. I to nie pierwszy raz w Twoim wykonaniu. Koniec offtopu. Jak masz jakieś ale to zapraszam do HP. Ale przejrzałem ostatnie Twoje posty i nie podoba mi się to co robisz.
 
Oplot chwila przerwy prawodpodobnie spowodowana sytuacja w kraju lub moim zdaniem wlasciciel cos przeskrobal i za kratami moze siedziec.
 
Co się dzieje z Aleksandra Albu odkąd zobaczyłem jej foty w temacie kobiety walczące w mma czekam na jej debiut bardziej niż na gwiazdkę ;d wiem, że miała walczyć na jesieni z Julia Kedzie ale miała jakąś kontuzje i od tamtej pory jak kamień w wode...
 
Paweł Kowalik powinien nam powiedzieć co z Adamem Zającem bo jest chyba mandżerem całego GB.
 
Zajcu z tego co wiadomo ma złamaną ręke już chyba 20 raz wypadł przecież z PLMMA gdzie miał się bić z Chmielewskim - tyle pamiętam i tyle wiem.
 
http://www.sherdog.com/fighter/Bojan-Velickovic-76620







co z nim? dobrze z Jotko się zaprezentował i od tego czasu nie stoczył żadnej walki, co w jego wieku jest dziwne.
 
Bojan uczestniczył w TUF: Edgar vs Penn



W pierwszym odcinku przegrał przez ciosy z Timem Williamsem
 
wrócił do rugby



10255008_10154363234085221_437150412248506318_n.jpg
 
@CongaBonga



Mousasi to jednak top5,top10 swojej wagi i mega wypromowane nazwisko ( Pride, Strikeforce , UFC ). Pozatym gala w Berlinie a Mousasi jest chyba z holandi. Wcześniej gala w Szwecji.
 
Back
Top