Co się dzieje z...

Chyba "dead". Niby miał wyleczyć cos tam z żebrami i wrócić, ale na chwile obecna i tak nie bardzo jest go z kim zestawić. Andrei z Schaubem, Hunt vs Nelson, teraz JDS vs Stipe. Bigfoot zawieszony.
 
Ktoś wie co się dzieje z Grzegorzem Siwym? Nie walczył chyba z 3 albo 4 lata. Był w 10 rankingu PL, rekord 7-0.
 
Wiem, że to rozjebie - ale...



co się dzieje z Jackiem Wiśniewskim? :-)



Przepadł jak kamień w wodzie, czy dalej sobie coś trenuje? Jakie on ma podejście do MMA w ogóle na dzień dzisiejszy?
 
Miał walczyć z jakimś czeskim hokeistą na tej samej gali co Materla - European Fight Masters. Ale chyba sie ten event wtedy posypał, menadżerem Wiśni (chyba nadal) jest Norbert Sawicki z tego co pamietam, moze nie ma dla niego propozycji albo dał se siana po tym niewypalonym evencie.
 
Posiada ktoś jakies info co sie dzieje z tym zawodnikiem ? http://www.sherdog.com/fighter/Paul-Sass-23531 , mysle ze to by był ciekawy przeciwnik dla Irokeza w walce o pas
 
Co sie dzieje z Michaelem Macdonaldem ? od walki z Faberem coś go ani widu ani słuchu... jakaś kontuzja czy co ?
 
Jak nie wiadomo co się dzieję, to dzieję się UFC. Brak dowodów, brak poparcia w internetach. Własny strzał.
 
Gdzie Kalinarczyk Mateusz z Ankosu ?



Nie widać go nawet na video z treningów Ankosu
 
Już kiedyś o niego pytałem tutaj, podobno stracił motywację do treningów i zrezygnował z zawodostwa.
 
Nayewski, miałem Ci odpowiedzieć znacznie ostrzej, ale wspinam się na wyżyny cierpliwości. Po co i na co takie odpowiedzi ? Ani to śmieszne, ani nie odpowiada na zadane pytanie. Jest więc zwykłym offtopem i rozwalaniem wątku. Nie pierwszy raz zresztą. Możesz mi łaskawie odpowiedzieć, po co ?
 
Dla śmiechu. Odrobinę dystansu.
A co do Kalinarczyka, to Piskorz ma rację, również słyszałem, że porzucił/zawiesił zawodostwo. Chciałem to napisać, ale skoro zostałem uprzedzony, a już znalazłem się w tym temacie...
 
Dla śmiechu są na tym forum trzy inne tematy albo i więcej. Chciałeś napisać to mogłeś to zrobić w jednym poście, wtedy może i byłoby śmiesznie, bo po udzieleniu się w temacie padłby ten suchar. No tak, znalazłeś się w temacie, to trzeba było robić oftop.
 
Back
Top