Co się dzieje z...

Jak to było? "Ten co adoruje drugiego mężczyznę jest pedałem. A ten co adoruje Akiyamę ma po prostu dobry gust." Dobrze pamiętam?
 
30b01sg.jpg
 
Przed miesiącem po trzyletniej przerwie do startów udanie powrócił Jon Madsen (MMA 8-1, UFC 4-1). O ile pamiętam z UFC wyleciał przy pierwszej nadarzającej się okazji za paskudne przynudzanie. Ktoś wie skąd tak długa przerwa?
 
Madsen podpisał kontrakt z Bellatorem i miał brać udział w turnieju wagi cięzkiej szóstego sezonu. Turniej nie odbył się i Madsen ponoć został zwolniony. Dziwne co nie :-)



Nie natrafiłem na jakąś inforację o kontuzji. Może po prostu zrobił sobie dłuższą przerwe
 
Co się dzieje z Klaudią Apenit? Od porażki z Agą Niedźwiedź ani razu nie zawalczyła.
 
a co z Maciejem Różańskim? można tę jego karierę w mma jeszcze serio traktować?
 
Co się dzieje z Jamesem Vickiem? Rozgromił w zeszłym roku Nijema i żadnego info.
 
co się dzieje z kaczką ?







aaa już wiem jego nowe konto musi nabić trochę postów żeby zyskać na wiarygodności
 
a co z Maciejem Różańskim? można tę jego karierę w mma jeszcze serio traktować?


Maciej chyba trenuje, choć przy ostatnim obozie w Wałczu Bagi wspominał, że był z Irokezem na szkoleniu ze straży, choć mogę się mylić. Sam jestem ciekaw jego kariery, więc jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat mógłby być tak łaskaw i podzielić się informacjami.
 
Też mi się wydaje, że był na szkoleniu z Irokezem w Poznaniu, aktualnie widziałem Macieja na listach startowych sobotnich MP ADCC ;)
 
Ja z ktoregos z wywiadow z Jankiem wywnioskowalem, ze cisnac na jesienny debiut bedzie tylko pod kontem ewentualnej gali w Polsce, a w innym wypadku bedzie chcial miec wiecej czasu na rehabilitacje i przygotowania. Jesli jest inaczej to tylko sie cieszyc.
 
też pamiętam jak pierwotnie było mówione że w przypdaku gali w Polsce późną jesień czasu na przygotowania Janek będzie miał akurat na styk, możliwe więc że przesunie debiut zeby byc gotowym na 100% bez cisnienia. Jesli jednak wszystko idzie szybciej to trzeba sie tylko cieszyc i trzymac kciuki za udany powrót.
 
Back
Top