Co się dzieje z...

Co się dzieje z torunskim Tysonem? Już jakis czas minął od ostatniej walki i ani widu,ani słychu.
 
Co się dzieje z torunskim Tysonem? Już jakis czas minął od ostatniej walki i ani widu,ani słychu.
Denis mowil że psuje gry i że długo go nie zobaczymy.
Jakby zalegalizowano sutenerstwo, narkotyki, faje bez akcyzy, pędzenie i handel bimbrem legal, bron palna legal sterydy też, antybiotyki byly dostepne bez pieczęci od konowała to losy wielu osób potoczyłby sie inaczej.
 
Kron Gracie
mijają prawie 2 lata jak nie walczył, może wpadka dopingowa?
Dziś chyba pierwszy raz w życiu wszedłem na stronę główną sherdoga, a tam:

The potential UFC return of Kron Gracie remains a mystery, even to his father.

To help promote “Breathe,” a book about his life in Brazil, Rickson Gracie recently gave an interview on the Combate.com podcast "Mundo da Luta” discussing a number of topics — including his son’s next move.

"He is living in Montana and I'm allowing him to have his own space to grow as a man and athlete,” Rickson said. “I don’t pressure him for information about his career and don’t know if he will return to the UFC.

“By the way, If you guys find out some news about him, please let me know," Rickson quipped.
 
Macie jakieś info co się dzieje z Jamesem Thompsonem? Lubiłem go za walki w Pride. Szkoda, że szczękę miał jaką miał (tylko go Pudz nie mógł wykończy pchnymi ciosami:fingers:)
 
Co sie dzieje z Żyrafka!? Po zeszmaceniu od De Frisa...
giraffe.gif
 
Wie ktoś co się dzieje z Marcinem "Doktorem" Bartkiewiczem?
Chyba kontuzja, której nabawił się na Różalu go trzyma :D
A tak na serio, pamiętam jego ostatnią walkę, beka że w wywiadzie po niej pytali go o potencjalny angaż w UFC :D:D:D
Nie wiem co u niego, ale od tego czasu minęło 10 lat także raczej na pewno już koniec kariery, tym bardziej że o ile dobrze pamiętam już wtedy był po 30tce

Macie jakieś info co się dzieje z Jamesem Thompsonem? Lubiłem go za walki w Pride. Szkoda, że szczękę miał jaką miał (tylko go Pudz nie mógł wykończy pchnymi ciosami:fingers:)
też go na swój sposób bardzo lubiłem, co by nie mówić walki dawał dobre.
Coś ni widu ni słychu od ostatniej porażki w Bellatorze parę lat temu...
 
Ottman Azaitar? Po tej akcji z hotelu został wyjebany a następnie przywrócony do UFC. Od tamtego czasu o gościu cicho a minął prawie rok od tej sytuacji.
 
Back
Top