Co się dzieje z...

Nie wiem co on w takim razie podpisał skoro niektórym nawet do ksw z fenu udaje się uciec, a jego na lokalna galę nie puścili, chyba że mają walkę dla niego. Ciekawe jaki zrobił progres
 
Pawlak miał się bić w niedalekim czasie na jakiejś lokalnej gali, ale zablokował go kontrakt z FEN. Więc chyba jest w formie, ale mimo to trzeba czekać na ruch ze strony organizacji.
Nie wiem co on w takim razie podpisał skoro niektórym nawet do ksw z fenu udaje się uciec, a jego na lokalna galę nie puścili, chyba że mają walkę dla niego. Ciekawe jaki zrobił progres
Jedyny i prawilny prezes tłumaczył to tak, że mają dla niego walkę w podobnym terminie.
 
Z Filipem Wolańskim? Ostatni raz walczył na początku grudnia 2016, a teraz nawet nie słychać żadnych zapowiedzi powrotu do klatki, czy to na KSW 40 czy KSW 41.
 
Z Filipem Wolańskim? Ostatni raz walczył na początku grudnia 2016, a teraz nawet nie słychać żadnych zapowiedzi powrotu do klatki, czy to na KSW 40 czy KSW 41.
Gdzieś mi się o uszy obiło, że wystąpi na KSW 41. W przeciwnym wypadku to faktycznie byłaby jakaś patologia ze strony KSW.
 
Z Filipem Wolańskim? Ostatni raz walczył na początku grudnia 2016, a teraz nawet nie słychać żadnych zapowiedzi powrotu do klatki, czy to na KSW 40 czy KSW 41.
Trenuje, poprawił dużo rzeczy w swoim warsztacie fighterskim, ponadto miał jedną odwołaną walkę w okolicach maja-kwietnia, ogólnie będzie petarda jak wróci do walk. Mark my words.
 

Cześć wszystkim.

Od dłuższego czasu nie było ze mną kontaktu. Nie wstawiałem żadnych zdjęć ani filmików. 3 miesiące temu przeszedłem operację rekonstrukcji wiezadła krzyżowego kolana. Nie lubię dzielić się z Wami złymi wiadomościami dlatego dzisiaj postanowiłem podzielić się dobrą informacją. Jestem na ostatniej prostej w powrocie do treningów i walk. Moja rekonwalescencja przebiega pomyślnie i już niedługo wrócę do profesjonalnych startów.
Jeśli ktoś myślał, że zamierzam sie poddać, był w błędzie. Jeszcze o mnie usłyszycie.
Pozdrawiam Łukasz Sajewski.
 
Z Filipem Wolańskim? Ostatni raz walczył na początku grudnia 2016, a teraz nawet nie słychać żadnych zapowiedzi powrotu do klatki, czy to na KSW 40 czy KSW 41.

Filip miał mieć między KSW walkę poza granicami kraju, ale chyba nie udało się tego ogarnąć. Miał też kontuzję palca. W niejednej rozmowie wspominał o tym, że nie ma zamiaru juz walczyć na galach, gdzie bije się Saszka, bo oboje stoją sobie w narożnikach. Jeśli mamy go zobaczyć na KSW to obstawiam, że dopiero w grudniu. Zwłaszcza, że dużo się mówi o tym, że gala ma być na południu Polski.
 
Davy Gallon? Czemu nie wraca do fen, po pokonaniu Michalskiego stoczył walkę poza Organizacja, może ksw się nim zainteresuje, dobry zawodnik
 
MARCIN KRYSZTOFIAK

@duubertowa. Twoje rejony Madziu, wiem że ostatnia walka dawno temu, ale co się dzieje z tym Panem? Czyżby jakieś organy mu karierę przedwcześnie zakończyły?
 
Chyba musi odbębnić obowiązkową 2-letnią służbę wojskową w Korei, czy coś w tym stylu.
Jesteś pewien? Wydawało mi się, że jeszcze nie poszedł do wojska. Miał zaplanowaną walkę jakiś czas temu i wypadł z powodu kontuzji, może jeszcze leczy.
 
Jesteś pewien? Wydawało mi się, że jeszcze nie poszedł do wojska. Miał zaplanowaną walkę jakiś czas temu i wypadł z powodu kontuzji, może jeszcze leczy.
Było i jest tak jak mówisz. Ale wojsko go tez nie minie...
 
Back
Top