Co się dzieje z...

Z innymi ruskimi orłami i tego typu ziomkami był gościem honorowym podczas niedawnej gali WFCA 42. Najpewniej USADA go uwaliła, bo coś tam widać na insta, że trenuje, ale pisze "no news about next fight".

Co do Magomedova, to od jego zawieszenia minął ponad rok, a nadal nie ma podane za co i na ile, więc raczej sobie jeszcze trochę poczeka.
 
kiedyś jeszcze ładnie się zapowiadał Damian "Milano" Milewski ktoś coś słyszał? Pamietam że kontuzję jakąś leczył, i w Arachionie był taki gość jeden z finalistów MMAmaster olsztyński radny (nie chodzi o Sylwestra Borysa)
 
kiedyś jeszcze ładnie się zapowiadał Damian "Milano" Milewski ktoś coś słyszał? Pamietam że kontuzję jakąś leczył, i w Arachionie był taki gość jeden z finalistów MMAmaster olsztyński radny (nie chodzi o Sylwestra Borysa)

Milewski z tego co wiadomo, to sobie już dawno odpuściłem, zresztą trochę osób o niego pytało.

A z tym ziomeczkiem z Arrachionu który był w tym programie, to czasem nie chodzi ci o Bogusława Fijałkowskiego? :wink:
 
Milewski z tego co wiadomo, to sobie już dawno odpuściłem, zresztą trochę osób o niego pytało.

A z tym ziomeczkiem z Arrachionu który był w tym programie, to czasem nie chodzi ci o Bogusława Fijałkowskiego? :wink:
tak o niego też, ale był jeszcze jeden,
Fijałkowskiemu parę lat temu urodziło się dziecko i miał przerwę ale miał wrócić i cisza....
 
Milewski z tego co wiadomo, to sobie już dawno odpuściłem, zresztą trochę osób o niego pytało.

A z tym ziomeczkiem z Arrachionu który był w tym programie, to czasem nie chodzi ci o Bogusława Fijałkowskiego? :wink:
Na pewno miał na imię Paweł, ale nie pamietam nazwiska. Gdzieś ostatnio się przewijał ten temat na forum.
 
Na pewno miał na imię Paweł, ale nie pamietam nazwiska. Gdzieś ostatnio się przewijał ten temat na forum.
Paweł Celiński "Czosnek". Ostatnio walczył we wrześniu. Miał w Babilonie chyba jeszcze walczyć ale wypadł.
 
Jakiś czas temu do MMA pchał się bogaty gościu co zbijał fortune w kasynach, mega popularny w Stanach. Zrezygnował, jak on się nazywał?
 
UFC za mało kasy dawało. Poza tym Biczping blokował dywizję i stąd też pewnie niechęć Łukasza do jakichkolwiek startów.
Kontuzje kolana tez miał ale nie chciał się poddac operacji tylko rehabilitacja. Dlugo się z tym kolanem meczyl...
 
Back
Top