Co się dzieje z...

Siły i środki III RP ma mocno ograniczone. Wszystko zostało skierowane na działania przeciw wrogom partii i na zabezpieczenie ŚDM i szczytu NATO.
Ty za to drogi TYTUSie ostatnio nasiliłeś swoją aktywność niczym radziecka radiostacja z pod łóżka agenta Tomka... Widać GRU mocno zainteresowane tym co się dzieje.:wink:

Jak skończę z opozycją to wezmę się za nielegałów, wiec daje ci fory możesz się już powoli pakować. :smile: Bo jak złapie to wsadzę do dziury w 2669, a stamtąd to już nie wyleziesz prędko. No chyba że znowu białoruska bezpieka uprowadzi Polskiego oficera i będzie chciała przehandlować go za ciebie to w tedy być może udać ci się wyjść z dziury w miarę szybko.
Choć teraz jest rozkaz żeby strzelać by zabić w celu niedopuszczenia do powtórki sytuacji jaka miała miejsce w 2014.

:hi:
Przestań Aśka :mamed:
 
Legacy_FC_58_Spann_vs._Drysdale_Poster.jpg
To kiedy on poleciał z UFC?
 
Mateusz Piskorz? Siedzi czy już nie bawi się w MMA? Nie trenuje chyba w żadnym warszawskim klubie?
 
Mateusz Piskorz? Siedzi czy już nie bawi się w MMA? Nie trenuje chyba w żadnym warszawskim klubie?
Nie jestem pewien, ale kiedy oglądałem jakies urywki z ostatniej walki Orłowskiego na Nastula Cup, to właśnie Piskorz mi chyba gdzieś tam mignął w okolicach narożnika Wojtka. Pewności jednak nie mam. Wnioskuje z tego, że jeżeli dalej bawi się w mma to musi się kręcić gdzieś przy Nastula&Okniński Team, ale to tylko moje domysły i niech potwierdzi to albo zdementuje ktoś lepiej zorientowany ;)
 
Nie jestem pewien, ale kiedy oglądałem jakies urywki z ostatniej walki Orłowskiego na Nastula Cup, to właśnie Piskorz mi chyba gdzieś tam mignął w okolicach narożnika Wojtka. Pewności jednak nie mam. Wnioskuje z tego, że jeżeli dalej bawi się w mma to musi się kręcić gdzieś przy Nastula&Okniński Team, ale to tylko moje domysły i niech potwierdzi to albo zdementuje ktoś lepiej zorientowany ;)
Zdjecie pochodzi z kwietnia.
12994587_1302706506412738_2179872003325923223_n.jpg
 
Back
Top