Co się dzieje z...

Czy ktos trafil w ostatnim czasie na chocby strzepek jakiejs informacji dotyczacej Damiana Grabowskiego ? Mam wrazenie, ze od czasu gali PLMMA w Opolu jakby zapadl sie pod ziemie.
 
Czy ktos trafil w ostatnim czasie na chocby strzepek jakiejs informacji dotyczacej Damiana Grabowskiego ? Mam wrazenie, ze od czasu gali PLMMA w Opolu jakby zapadl sie pod ziemie.
Może to on będzie tym tajemniczym mocnym rywalem Bedorfa, o którym właściciele KSW mówili i który już jest ponoć ustalony ? Kto wie, wcale by mnie nie zdziwiła taka informacja, a nawet ucieszyła. Jakoś z miesiąca na miesiąc traciłem wiarę w realizację tematu pt. "Grabowski w UFC", na ten moment takiej wiary nie mam już wcale.
 
Czy ktos trafil w ostatnim czasie na chocby strzepek jakiejs informacji dotyczacej Damiana Grabowskiego ? Mam wrazenie, ze od czasu gali PLMMA w Opolu jakby zapadl sie pod ziemie.
Ostatnio widziałem go na plmma w bielsku 19 czerwca. Sam chciałem go zapytać o plany na przyszłość, ale zmył się nawet nie wiem kiedy, a siedział raptem 3 rzędy przede mną.
 
Co z Ruslanem Magomedovem i Alexei Oleinikiem? Mają 2-0 w UFC, a pół roku bez walki - nie było żadnego w Berlinie, żaden nie jest planowany na Glasgow.
 
Co z Ruslanem Magomedovem i Alexei Oleinikiem? Mają 2-0 w UFC, a pół roku bez walki - nie było żadnego w Berlinie, żaden nie jest planowany na Glasgow.
Ruslan pisał na twitterze, że planuje walczyć we wrześniu
 
Dominik Cruz trenuje czy jeszcze rehabilitacja? Kiedy możliwość powrotu?

Wg instagrama - od 6 tygodni trenuje i pracuje nad swoim atletyzmem i wytrzymałością, co miało trwać łącznie 3 miesiące. Nie widzę nigdzie informacji, aby sparował.

Kiedy powrót? Wg mmammanii, Cruz miał wypaśc na 9 miesięcy licząc od stycznia, więc datę powrotu obstawiam na początek przyszłego roku:

http://www.mmamania.com/2015/1/26/7...acl-surgery-expects-to-be-out-nine-months-mma

 
Wojtek123 Voranek już kiedyś pisał( sam się o niego pytałem) że przygotowywał/przygotowuje się do jakiś mistrzostw w Sambo. Ale ta przerwa jest mega długa i dziwna. Może już nie jest na kontrakcie z UFC?
 
Wie ktoś może coś na temat Piotra Wawrzyniaka ? Wiem, że tam po walce z Antkiem poważna kontuzja była, ale jeżeli się mylę to mija już rok do tego wydarzenie, a o Piotrku dalej cisza.

Jeszcze wraca do zdrowia, ale z tego co wiem, jest szansa, że zawalczy w tym roku.
 
Mariusz Abramiuk? Przeszedł do Berserkers team razem z Gniadkiem i słuch po nim zaginął...
Słyszałem, że nie trenuje i to chyba jakaś dłuższa przerwa. (nie wiem na ile to potwierdzone ale na fotach Berserkerów dawno go nie widziałem)
 
Co się dzieje z ulubionych głuchoniemym zawodnikiem UFC? (tak, wiem że to jedyny głuchoniemy).
Matt Hamill(bo ktoś może nie wiedzieć o kim mowa) został zwolniony z UFC? Pamiętam, że ostatnią walkę jaką z nim widziałem to z Qintonem. Patrzę na sherdoga - od 2013 nie walczył. Koniec kariery?
Nie śledziłem go zbytnio, stąd moje pytanie.
 
Co się dzieje z ulubionych głuchoniemym zawodnikiem UFC? (tak, wiem że to jedyny głuchoniemy).
Matt Hamill(bo ktoś może nie wiedzieć o kim mowa) został zwolniony z UFC? Pamiętam, że ostatnią walkę jaką z nim widziałem to z Qintonem. Patrzę na sherdoga - od 2013 nie walczył. Koniec kariery?
Nie śledziłem go zbytnio, stąd moje pytanie.

Kilka miesięcy temu miał walczyć w turnieju półciężkich na WSOF (z Thiago Silvą), ale wypadł na krótko przed walką.
 
Back
Top