Co się dzieje z...

a co dzieje się z Krzysztofem Klaczkiem? Od nieudanej próby zdobycia pasa BAMMA już trochę czasu minęło, a o jego kolejnych walkach cisza..
 
Ibrahim Barkinoev, o ile się nie myle miał pas PLMMA w 57kg a od kilku miesięcy nie walczy, ktoś coś słyszał?
 
Co się dzieje z Bartoszem Fabińskim ? Podobno są jakieś plany walki w ostatnim kwartale tego roku , zna ktoś jakieś szczegóły ?:P
 
Właśnie napisałeś. Będzie content do pozycjonowania!
Fajnie, ale strasznie mnie to boli, że walczą w tak mocnych organizacjach, a są tak mało znani :((( Rozumiem, żę poziom sportowy możę i niski, ale takie ONE lub EFC robi gale z wielim rozmachem i są to jedne z większych organizacji na świecie
 
Fajnie, ale strasznie mnie to boli, że walczą w tak mocnych organizacjach, a są tak mało znani :((( Rozumiem, żę poziom sportowy możę i niski, ale takie ONE lub EFC robi gale z wielim rozmachem i są to jedne z większych organizacji na świecie
Ale co masz na myśli? Info o walkach na pewno się pojawia. Czego więcej oczekujesz?
 
Uzytkownicy piszą o tym o czym chcą pisać i o czym chca wiedziec. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sam jako jednak użytkownik pisał o tych zawodnikach :)
Masz rację i Cię rozumiem. Powiem inaczej, boli mnie to, że taki Pasternak i Haratyk są anonimowi, a nie powiem już kto jest gwiazdą bo leciał w otwartej tv :( rozumiem takie czasy
 
Wiesz co mam na myśłi :) Wiem, że to głupie ale taki Pasternak i Haratyk ok 1 tys fanów, a Świątek po jednej walce na Polsacie prawie 10 mu przybyło
Ale to chyba pretensje powinienes mieć do stacji telewizyjnych :) Chyba nie sądzisz ze gdy na cohones zaczna pojawiac sie materialy o mniej znanych Januszom zawodnikach to im fanow przybedzie?:)
 
Ale to chyba pretensje powinienes mieć do stacji telewizyjnych :) Chyba nie sądzisz ze gdy na cohones zaczna pojawiac sie materialy o mniej znanych Januszom zawodnikach to im fanow przybedzie?:)
Nie nie ja nie mam pretensji teraz do cohones, tylko bardziej do polskiego środowiska mma :)
 
Środowisko także nie zapewnia dużej ilości fanów, to tylko w TV takie cuda ;)
Mam przynajmniej nadzieję, że Haratykowi i Pasternakowi płacą w miarę przyzwoicie, bo organizacje bogate. A tak swoją drogą to niby to EFC puszczają na Extreme Sports
 
Piotrek Strus - co dalej z tym zawodnikiem, bo zapowiada się roczna przerwa jeżeli załapie się na grudniową rozpiskę KSW, ?
 
Back
Top