Co się dzieje z...

to ja zapytam, co dzieje się z... FIGHTERS ARENĄ?
Po listopadowej gali w Bełchatowie Marcin Jesiotr mówił, że w Bełchatowie będą robić cyklicznie galę co roku, ale mówił też, że najbliższa gala ma odbyć się w jakimś większym mieście na większej hali z większym rozmachem, ale do tej pory cisza...
ktoś coś wie???
 
Mateusz1991r w SSS Paweł Kowalik mówił o FA... To jest taka specyficzna gala że nie odbywa się cyklicznie i że na dzisiaj nic nie planują a za miesiąc może się odbyć. Taka specyfika tej gali...
 
tylko bez linczu :-), co się dzieje z Walusiem, zawiesił treningi czy gdzieś trenuje ? Pamiętam, że było coś po ostatniej porażce że wyjechał do USA, i nic więcej ?
 
tylko bez linczu :-), co się dzieje z Walusiem, zawiesił treningi czy gdzieś trenuje ? Pamiętam, że było coś po ostatniej porażce że wyjechał do USA, i nic więcej ?
Nigdzie nie wyjechał !
 
Jeszcze nie.Co ciekawe,jesli sie nie myle to bedzie nawet walczyl na najblizszej gali UFC w Japoni
Mam pytanie o Janka Blachowicza.Jak dlugo bedzie w Vegas?

O Akiyamie na UFC w Japonii nie słyszałem. Wielce prawdopodobne ale w internetach nie wyczytałem o tym jeszcze

Janek kończy wizyte na UFC Athlete Summit. Czy wraca do od razu do Polski to nie wiem

 
Podbijam z Te Huna.
Plus jeszcze TJ Grant. Nic chyba nie bylo wspomniane ze zakonczyl kariere, byla jedna kontuzja, potem kolejna i cisza..

Grant jak twierdzi jest zdrowy ale powrót do MMA wciąż niepewny. Nie chce robić nic na siłe ale czytając tą wypowiedz to można zauważyć, że sprawa zaczyna kręcić się wokół pieniędzy. Obawiam się, że w wyniku przestoju w karierze budżet Kanadyjczyka znacząco zmalał i bedzie trzeba podjąć jakieś działania. Nie przypadkowo padają takie słowa jak rachunki czy kredyt hipoteczny. Czas pokaże
http://www.mmamania.com/2015/5/31/8...oncussion-uncertain-about-return-fighting-mma
 
Nie wiem w jakiej wadze Wrzosek tam chcial startowac,ale jesli w WW to UFC zrobilo kandydatow w pale,gdyz w trakcie eliminacji "podziekowali" uczestnikom tej kategorii wagowej.
 
Bezio17 Porczyk na pewno wróci i pewnie to będzie pojedynek z Kasią Lubońską. Wiśnia chyba dał sobie spokój( i prawidłowo).
 
Rousimar Palhares? Miał chyba coś z kolanem, wiadomo co z nim?
Grabowski? Dawno nie walczył, ruski robią problemy?
Bartosz Fabiński? Po UFC w Krakowie chyba nie odniósł większych obrażeń, wiadomo kiedy planuje wrócić do klatki?
 
Jeszcze jedno, wie ktos moze kiedy Schaub zamierza zadebiutowac w LHW? Po cichu licze na walke z Jankiem
 
Wie ktoś może coś na temat Piotra Wawrzyniaka ? Wiem, że tam po walce z Antkiem poważna kontuzja była, ale jeżeli się mylę to mija już rok do tego wydarzenie, a o Piotrku dalej cisza.
 
Back
Top