Co słychać za kulisami? - "Puncher Extra Time"

Status
Not open for further replies.
Pain życzył. Na każdym kroku ukazuje niechęć do Materli. Dlaczego? Nie wiem.

No to nieładnie, ale ma to się nijak do dyskusji. Dowodzi to jednak, że nie tylko kobiety są hejtowane, a z pewnością nie bardziej niż faceci. Karolina akurat do tej afery podsłuchowej była chyba najmniej hejtowanym zawodnikiem mma i najbardziej podziwianym. Już zaczynał się robić kult Kowalkiewicz :)
 
Moim zdaniem większym buractwem i słomą z butów jest jednak życzenie komuś poważnego uszczerbku na zdrowiu, niż powiedzenie o kimś, że miał zwolnienie z WF-u.

Co do Karoliny to już mówiłem w Szczęce, opowiedziała o Wojtku trzy historie, dwie negatywne, a potem na tekst Borka odpowiedziała historią o tym jak Wojtek wygrał z jej trenerem na zawodach, ale tego ostatniego nikt z krytykujących ją już nie słyszał, bo przecież nie pasuje do z góry założonej tezy.
 
Moim zdaniem większym buractwem i słomą z butów jest jednak życzenie komuś poważnego uszczerbku na zdrowiu, niż powiedzenie o kimś, że miał zwolnienie z WF-u.

Co do Karoliny to już mówiłem w Szczęce, opowiedziała o Wojtku trzy historie, dwie negatywne, a potem na tekst Borka odpowiedziała historią o tym jak Wojtek wygrał z jej trenerem na zawodach, ale tego ostatniego nikt z krytykujących ją już nie słyszał, bo przecież nie pasuje do z góry założonej tezy.

1. Co do Materli to próbujesz zmienić temat, skierować rozmowę na inne tory.
2. Znam tylko ten fragment. Nie słyszę tam tego o wygraniu walki na zawodach.
 
Wojek ja akurat tego tekstu o tych zawodach nie słyszałem! Może jakąś inną wersję słyszałem choć wątpię... Widzisz ale jednak te anegdoty są 2:1 na niekorzyść hehe krótko mówiąc Karola wypadła najgorzej-niepotrzebnie wyciągała jakieś opowieści na siłę( może chciała zaimponować przed Borkeim?) a najbardziej z klasą TJ i chyba do niego nikt nie ma sapów(oprócz Mirka hehe). No chujowa sprawa i tyle...
 
A czy ja też muszę przepraszać Panowie? Słuchałem, a co gorsza - śmiałem się...
W dobrym tonie byłoby podanie się do dymisji ;)

PS. Chyba nic nie było o tych zawodach. Mirek o tym napisał na swoim fb, ale w ploteczkach tego nie słyszałem. Myślę, że wypadałoby zestawić Wojtka z Borkiem na KSW w Częstochowie. Walka o honor.
 
Nie włączałem, i nie włączam się w dyskusję - chce jedynie napisać, że zazdroszczę wolnego czasu ludziom, którzy już 3 dzień komentują to, co tam Borek "pierdnął". I poświęcają tak wiele energii na argumentowanie, czemu MMARocks jest takie słabe - skoro jest, to chyba nie trzeba się tak wysyłać, prawda?

Dziwię się natomiast moim kolegom, którzy się w te debaty angażują. Dziwię się "Jurasowi", że chciało mu się o całej "aferze" pisać tekst (nie czytałem), dziwię się ludziom, którzy sprawdzają co tam gdzie kto pisze itd. Co Mirek powie, to wiadomo zanim jeszcze otworzy usta; podobnie sprawa ma się z frustratami, którzy dostali bana na MMARocks i brandzlują się we własnym gronie. A ludzi, którzy niczego jeszcze nie napisali z sensem, a już mają w stopce napisane: "dziennikarz" też nie specjalnie jest sens czytać. Tyle chciałem napisać.
 
Najlepiej zamknijcie temat, bo przerzucanie argumentów nigdy się nie skończy.
 
Najlepsze, że afera(?) kręcona jest nie przez samych zainteresowanych, którzy milczą, a przez "słuchaczy".

Usunięty post Ruff Rydera mocny. :D
 
Najlepsze, że afera(?) kręcona jest nie przez samych zainteresowanych, którzy milczą, a przez "słuchaczy".

Usunięty post Ruff Rydera mocny. :D
Mam screen jak co, hihi. Przewidzialem zagrywkę moderatora :D
 
Fajnie można zartobliwie rozkminić dalej temat "zwolnienia", w niekoniecznie złośliwy sposób ;-)

Zwolniony z matematyki - gdy ktoś porąbie się w prostych wyliczeniach,
Zwolniony z historii - w stosunku do nazisty,
Zwolniona z religii - w stosunku do dziwki ;-)
 
Każdy wyciąga wnioski. Dla mnie tylko sprawa ta potwierdza to co podejrzewałem od dawna - dość wątpliwą inteligencję Borka - choć oczywiście na poziomie zawodowym, bo osobiście go nie znam.
 
@Comber - dasz radę podesłać, bo przegapiłem ten post? :(

Mogę ci powiedzieć co tam było : Ruff Ryder: Nie bronię mmanews ale MMAROCKS wszyscy jesteście, slabi, grubi , brzydcy chujowi i na jednego strzała.

Mam nadzieję że wystarczy ci to streszczenie
 
Za to życzenie Michałowi Materli ciężkiej porażki przez nokaut, to przykład kultury osobistej i dobrego wychowania...

jest różnica pomiędzy mną, randomem co sobie coś trenuje, ma tam jakieś zdanie w żadnym stopniu nie opiniotwórcze a słoma z butów ludzi, którzy są swego rodzaju ambasadorami tego sportu w mediach i są opiniotwórczy ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top