to jest dobre pytanie, ja wlasnie wrocilem z tygodniowego wyjazdu, został mi tydzień jeszcze urlopu i co tu kurwa robic, przeciez nie bede ogladal netflixa przez 7 dni :lol: chyba sobie zrobie 1dniowe wypady w Polske do miejscowosci w ktorych nigdy nie bylem
 
Zrób sobie dziecko, wtedy już nie będziesz miał tego typu rozkmin :lol:
Też polecam, właśnie spędzam urlop (2 tygodnie) z 3 latkiem. Nie ma opcji, że się będziesz nudził. Czekają na ciebie takie atrakcje:
- rower, basen, trampoliny, klocki, piaskownica, bajki, lody, spacer, gra w piłkę, napady histerii, zdarte kolana, bójki o łopatkę na placu zabaw, czytania książeczek. I cała reszta niezapomnianej rozrywki.
 
Też polecam, właśnie spędzam urlop (2 tygodnie) z 3 latkiem. Nie ma opcji, że się będziesz nudził. Czekają na ciebie takie atrakcje:
- rower, basen, trampoliny, klocki, piaskownica, bajki, lody, spacer, gra w piłkę, napady histerii, zdarte kolana, bójki o łopatkę na placu zabaw, czytania książeczek. I cała reszta niezapomnianej rozrywki.
Dodatkowo większość z tego ci wymieniłeś to kilkukrotnie w ciągu jednego dnia... za to po 15 minut :lol:
 
Też polecam, właśnie spędzam urlop (2 tygodnie) z 3 latkiem. Nie ma opcji, że się będziesz nudził. Czekają na ciebie takie atrakcje:
- rower, basen, trampoliny, klocki, piaskownica, bajki, lody, spacer, gra w piłkę, napady histerii, zdarte kolana, bójki o łopatkę na placu zabaw, czytania książeczek. I cała reszta niezapomnianej rozrywki.
@Bafana Bafana czyli już wiadomo - zrób sobie 3 latka.

to jest dobre pytanie, ja wlasnie wrocilem z tygodniowego wyjazdu, został mi tydzień jeszcze urlopu i co tu kurwa robic, przeciez nie bede ogladal netflixa przez 7 dni :lol: chyba sobie zrobie 1dniowe wypady w Polske do miejscowosci w ktorych nigdy nie bylem
Polecam zacząć od Sopotu i Sanoka. Chyba, że już byłeś. :neildegrassewhoa:
 
Wydaje mi się, że zaraz zalsabne. Wydaje mi się że serce bije mi z 1000 razy na sekundę. Ale chyba spbie to wkrecam. Wydaje mi się że tak jest
 
Niedługo będę miał kilka dni wolnego i właśnie ogarnąłem, że nie wiem co robić. W ogóle nie wiem co można robić w życiu. To znaczy, teoretycznie wiem ale chodzi mi o takie aktywności poza pracą, poza tymi związanymi z obowiązkami czy stricte zainteresowaniami. Jasne, w necie można znaleźć informacje o koncertach, festiwalach, jakiś tam wydarzeniach kulturalnych ale wszak na Conores ludzie mają różne pasje i mogliby się dzielić informacjami co dzieje się ciekawego w Polsce i na świecie. Co można robić, co może warto zobaczyć. Może ktoś się zainteresuje i znajdzie coś co urozmaici jego życie. Chodzi mi różne aktywności: sport, imprezy, wydarzenia kulturalne (?) oraz inne. Dajcie znać co tam się teraz robi w wielkim świecie.
stara śpiewka..na początku Ambitnie..koncerty,ciekawe miejsca do zwiedzania a koniec końców na urlopie walisz spolice i jarasz :lol:
 
Bić konia.
1ik7ih.gif
 
Back
Top