Co przesądziło o zwycięstwie Pudziana?

Przemek:



Nie wiem kto punktowal, ale mam nadzieje ze niedlugo pojawia sie karty sedziowskie.







Szczerze to juz mnie naprawde wkurza to podnoszenie do stojki, gdy zawodnik nie lezy biernie tylko probuje cos robic (przyklad Soko, az chlopak sam byl zdziwiony), czy przerywanie walki bo komus lekko nosek krwawi. Wydaje mi sie, ze to nie moze byc inicjatywa sedziego, bo nie chce mi sie wierzyc, ze ktos taki jak Piotr Baginski robi to z wlasnej woli. Pewnie dostaje instrukcje od KSW, a KSW od Polsatu, wiec to Polsat rzadzi wszystkim. Ale to juz przestaje byc MMA, tylko jakas kiepska parodia.
 
A co do Sherdoga...Jak ja czytam te komentarze to się zastanawiam kto je tam wypisuje...Skrajny subiektywizm wylewa się strumieniami.



Jesli coś rujnuje MMA to lay and pray, a nie takie werdykty, MMA to nie grappling, choć i tam trzeba być aktywnym...



Kiedyś, na początku wyczuwałem jakiś wałek, już nie pamiętam na jaki temat. Wówczas zostałem pojechany przez wielu, w tym i przez Venoma. Teraz wszyscy mówią, że walka kupiona i cacy. W profesjonalym MMA chyba nie ma na to miejsca?Tak jak i nie miało wówczas.
 
http://www.bloodyelbow.com/2011/11/26/2588550/ksw-17-results-khalidov-retains-title-by-submitting-taylor



Matt Horwich seemed to definitely win both rounds against Michal Materla, but it inexplicably went to an overtime round that Materla controlled. Materla took the unanimous decision. wtf?
 
[Szydera]Tanio skóry nie sprzedał, bo drogo ją KUPIŁ !!![/Szydera]


A tak na poważnie, Pudzianowski wygrał wałem, ale wygrał, więc będzie dalej walczył. Pytanie, kto w miarę znany będzie chciał z nim po takim wałku walczyć ? Czyżby szykował się jakiś freak fight i nabijanie rekordu ?
 
"Matt Horwich seemed to definitely win both rounds against Michal Materla, but it inexplicably went to an overtime round that Materla controlled. Materla took the unanimous decision." to mówi nieco o patrzeniu na zagraniczne portale o MMA i ich teksty o naszych galach i decyzjach. Ciężko w tych czasach o obiektywizm, dla nich chyba zawsze polskie będzie gorsze.
 
Jeśli zdaniem jakiegoś geniusza z bloodyelbow.com "Matt Horwich seemed to definitely win both rounds against Michal Materla" to w tej sytuacji zdecydowanie wolę te nasze polskie "fixed decisions" :)
 
Moim zdaniem dużo więcej traci tak słynny portal takim tekstem w artykule niż KSW błędną decyzją sedziów w ktorejs walce. No, ale widac, że roznych ludzi bolą rozne rzeczy...z roznych powodow, bo na pewno to wszystko nie wynika z obiektywizmu.
 
Nie czytajcie komentow ludzi na zagranicznych portalach ;) Widze ze z tego werdyktu ktury patrzac na inne wcale nie jest kontrowersyjny zrobil sie wiekszy skandal niz z ostatniej walki pacmana ;) Brytyjczyka zawsze piana z mordy leci jak polak wygrywa z nimi a praktycznie we wszystkim polacy sa lepsi od nich ;) Thompson praktycznie nic nie pokazal
 
Komentow naprawde nie da sie brac na powaznie naprzyklad ten:



"James Thompson Trained hard, stuck to and Implemented the game plan perfectly and looked awesome in a very dominant performance !!"







Jesli jego gameplay to bylo przelezec na pudzianie przez cala walke i dostac wpierdziel to gratuluje mu bo go oszukali ;)
 
To tak



Moks vs. Saidov 19-19, więc dogrywka



Zikic vs. Chmielewski 20-18 dogrywka 10-9



Materla vs. Horwich 19-19 dogrywka 10-9



Błachowicz vs. Sokodjou 30-27



Pudzianowski vs. Thompson 19-20 ewentualnie 18-20
 
Sędziowali:



Piotr Przekupny



Andrzej Wałek



Tadeusz Przekręt



WSZYSCY Z WROCŁAWIA



:)
 
@Chomik


Sądzę, że wielu dało Horwichowi rundę 10-8. Druga dla Materli 10-9 = 19-18 dla zawodnika z USA.
 
No co Ty..10:8 dla Horwicha?Wolne żarty...10:9,9:10,dogrywka dla Cipao, nic kompletnie mnie tu nie dziwiło. 10:8 daje się po solidnym knockdownie a'la Kornik( u nas się takie walki przerywa jak było widać), albo po rundzie, w której po minucie byłparter, później dosiad i młucenie rywala przez całą rundę, a wytrwał jedynie dzięki swej wytrzymałości. Przecież to Cipao zadecydował, że będzie z dołu, nieudaną próbą gilotyny, dominacji to tam żadnej w 1 rundzie nie było.
 
@Born


Pamiętaj, że Horwich spędził dużo czasu na plecach Cipao.


I zauważ, że raczej staram się wyjaśnić, skąd , wg bloodyelbow, ta "niespodziewana dogrywka" , a nie że zgadzam się z tym, co napisali...
 
Były większe wałki!!! Pudzian to był na remis moim zdaniem. Na bank nie zwycięstwo. Antek to nie wiem co się stało, kto to sędziował??!!
 
Ci sędziowie posiadali niewiarygodną zdolność jak pan poniżej w końcu pełna profeska za oceanu :-)



images
 
Obejrzalem jeszcze raz ta walke na spokojnie i jak dla mnie



1r. 10:9 Thompson (nie wiem jaka walke ogladali sedziowie, ale nie dac 1rundy Anglikowi to jest skandal)



2r. max. 10:10 (z lekkim walkiem przy pomagajacych scianach to 10:9 Pudzian)



Wiec nawet nie ma szans na dogrywke, sedziowie to naprawde pasuja do ciut innej dysypliny (tej druzynowej :-))
 
Dla mnie powinny byuć soccer kicki i stompy. Łokcie nie są niezbędne. Do tego nie przerywać, gdy pojawi się więcej krwi, tylko w nadzywczajnych przypadkach jak ma to miejsce w UFC.
 
Nie rozumiem czemu wszyscy się tak gotują, przecież to tylko walka freaków, tu kontrowersje tylko podgrzewają klimat ;)
 
Faktycznie powinien byc remis i dogrywka. Ale wałki zdazały się wieksze. Nikomu wielka krzywda sie nie stała bo Thompson wogóle nie dążył do zakończenia walki tylko lay&pray. Pudział zrobił zdecydowanie więcej i Thompson wygladał kiepsko przy nim. Już niektórzy przyzwyczaili się do idiotycznego trendu w usa że strategią lay&pray można wygrać walkę
 
Madzer:



Z tym 10:8 dla Horwicha to troche przesada, siedzenie komus na plecach nawet przez cala runde, to raczej ciezka podstawa do 10:8 (chyba zeby naprawde byl bliski odklepania, badz znokautowania rywala - a tego w walce Materla-Horwich nie bylo), co innego dosiad, jak w przypadku Shogun-Hendo w 5 rundzie.
 
To najgorszy werdykt sędziowski w MMA jaki widziałem, totalna porażka i krok do upodobnienia się do boksu pod względem decyzji gospodarskich.
 
Back
Top