Co przesądziło o zwycięstwie Pudziana?

pst

Brutaal
Heavyweight
48J0912.jpg




Ja jestem pewien - prawdziwy tytuł gali to KSW 17 - Zemsta Sędziów :)



Dodatkowo atutem musiał być występ Krystka (+10 pkt na każdej karcie).



Mogło zadecydować wszystko, Ring Girls zasłaniały sędziom walkę? Zapraszam do podawania swoich typów.
 
Zasłużone zwycięstwo PUDZIAO!



Co robił Thompson oprócz leżenia na Mariuszku i obijaniu mu ryja przez chwile?



Sprowadzenia po równo a to Pudzian był lepszy w stójce więc nierozumiem niektórych ludzi z tego forum...
 
nie ogladam wiecej ksw, 3 walki wydrukowane, te przenoszenie akcje, przerywanie w trakcie akcji bo komus wypadl ochraniacz, przerywanie bo komus krew leci, je**c takie mma







ps. gogog held
 
Kasa.


Szefowie KSW będą się długo z tego tłumaczyć. Oczywiście, nastawiam się na teksty w stylu "Federacja KSW nie ingeruje w werdykty sędziowskie", bo co innego mają mówić? Zaakceptujmy rzeczywistość i tyle.
 
jak dla mnie remis , ja jestem zawsze na plus dla tych co uderzaja bardziej dewastacyjnie a tak uderzal pudzian w II rundzie , 10:9 + 9:10 powinna byc dogrywka ale w zyciu wygrana pudziana , coz niesmak i tyle
 
Kasa.



Mariusz nie potrzebuje takich "zwycięstw". Gdyby werdykt był inny, to po dobrej walce Pudzian zyskałby szacunek kibiców, mimo porazki.
 
Mayhem ty to chyba inna walke ogladales :-)



To jeden z najwiekszych walow w historii MMA!
 
Odpowiadają na pytanie : "Co przesądziło o zwycięstwie Pudziana" odpowiem:


"Tonio skóry nie sprzedał " i to wszystko ...
 
Ewidentny remis 19:19. Nie rozumiem czemu nie było dogrywki. Pewnie Pudzian by wygrał i tak w dogrywce patrząc na zakończenie 2 połowę 2 rundy. Pozostaje niesmak. I je*ać 2x5 minut !
 
Odpowiadają na pytanie : "Co przesądziło o zwycięstwie Pudziana" odpowiem:


"Tonio skóry nie sprzedał " i to wszystko ...
 
Wszędzie zdarzają się wpadki, większe bądź mniejsze, ale chyba nikt nie dorówna tej z dzisiejszej gali KSW.


Pytanie brzmi: Co musisz zrobić by wygrać pojedynek z Pudzianem?


Odpowiedź brzmi: Nie ma znaczenia co zrobisz, bo i tak przegrasz.


Smutne. Włodarze KSW ani myślą pozbyć się Pudzilli. W końcu to on napędza im tę całą machinę. W wywiadzie jeden z nich wspomniał coś, że w przypadku porażki Pudzilla może stracić ciepłą posadę w KSW. Ktoś wierzył w te zapewnienia? Bo ja nie. Totalny brak profesjonalizmu. Większośćiowa decyzja? Że co? Czy to sędziowali bracia Mroczkowie, czy może któryś z celebrytów siedzący na widowni, a może Egurrola podniósł w góre tabliczkę z dziesiątką? Kto wie.
 
wkurwiajace podnoszenie pozycji , ring to dno , wycieranie krwi , kasta ...sory ale nie porwal . no i skad oni wzieli te dziewuchy ? disko tapiry ??? boze swiety przechodzac po ulicy w kazdym polskim miescie widuje sie mnostwo pieknych naturalnych dziewczat ....... a tu taki plastik fantastik ........... no blagalem aby choc chwile popatrzec na arianke z ufc .......



tak ogolnie to spoko show , walki tez calkiem calkiem zakonczenia zwlaszcza efektowne dla zwyklakow telewizyjnych ,



NO I BRAK ŁOKCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



nie to zebym z wypiekami czekal na kolejne ksw ......
 
Dogrywka powinna być, jednakże dobrze wiemy, że Pudzian nie dałby rady kondycyjnie, jak po 2 rundach już ledwo oddech łapał. Wstyd mi bo taka manipulacja uderza w dobre imię wszystkich polaków. Nie dziwie sie Thompsonowi, że wybuchł.. Sam Pudzian wyglądał w pewnym momencie jakby nie dowierzał w ten werdykt, parodia.
 
fusel



Wg mnie werdykt w walce Chmielewski - Zikić przebił wszystko. Tak mi go szkoda, tym bardziej, że typ interesuje się naszą historią (husarią)....
 
Zikić wygrał, Pudzian na remis.



Sędziowie niezalezni albo chuj w to...



Jak to odbiora fani ze swiata? w jednej walce gośc sędziuje w drugiej w narozniku Polaka, dramat
 
Tak nawiazujac do ewentualnej dogrywki (musze jeszcze raz obejrzec walke, ale byc moze sie nalezala) to mysle, ze polsat do czegos takiego nie mogl dopuscic, bo gdyby Pudzian przegral ja przed czasem to by caly misterny plan upadl. A tak gawiedz sie cieszy i oklaskuje swojego bohatera, polsat i ksw licza kasiore, tylko w tym calym zamieszaniu DVD czuje sie wydymany, ale co to kogo obchodzi. Psy szczekaja, a karawana jedzie dalej.
 
@Mayhem Przestań proszę. Na tym forum nie ma już wolnych etatów dla troli. Załapałem się na ostatnie wolne miejsce.
 
najsrawiedliwsza dogrywka. w drugiej rundzie pudzian mial chyba dwie proby gilotyny, niezbyt mu to wychodzilo ale jednak, thompson chyba jedno obalenie, stojka dla pudziana takze moim zdaniem dogrywka gdyz pierwsza runda ewidentnie thompson i tu nawet nie ma co dyskutowac. w dogrywce mariusz by przycisnal i i tak skonczylo by sie wygrana bo james nie mial juz wogole sily, w tym aspekcie mariusz wygladal lepiej niz james, ale mimo to zostal wydymany jak ostatnia zdzira z ruskiej dzielnicy
 
Mariusz Pudzian Pudzianowski wygrywa walki z pleców niczym Bas Rutten.



Gdyby w KSW były trzy-rundowe pojedynki Mariusz Pudzian Pudzianowski miałby szansę wygrać uczciwie.
 
No wałek był, ale po co ta cała dyskusja?Był zły, a nie potrafił skończyć strongmena siedząc mu na plecach czy w pełnym dosiadzie. W żadnym momencie walki Pudzian zagrożony nie był. Drugą rundę dawałbym na niego mimo dosiadu i głównie leżenia Anglika na Polaku, jednak...Próby kończeń...gilotyna, "RNC", no i przede wszystkim to co się działo w stójce, dwukrotnie myślałem, że będzie po walce. Jeśli to jest mniej niż 3 minuty leżenia i ciosów, (które w żadnym wypadku nie mogły skończyć walki, ba, większe szanse dawałbym ciosom Pudziana z pleców...)to faktycznie powinien przegrac 20:18. Ja dałbym 10:9 i 9:10 i dogrywkę. Pudzian cardio superpoprawione, jak na tą wagę?To lżejsi nasi na tej gali byli po 2 rundach wyczerpani, Janek to już konkretnie, a to on ma w planach iść do UFC...Technika u Mariusza też do przodu. Wciąż niewiele może, ale uczy się i to widać. Ja jestem pod wrażeniem, a wałek...był i tyle, ale Anglik może mieć pretensje do siebie przede wszystkim.



A wałki widywałem większe i jeśli kogoś bardzo rusza ten werdykt to nie mógł widzieć zbyt wielu walk MMA. Takie walki, w których istotna jest aktywność z góry i z pleców, czy ocenia się ciosy kontra pozycjonowanie w parterze często kończa się różnie, a dochodza jeszcze czynniki mentalne, jak chęć wygranej, zwłaszcza przed czasem. To nie zawsze jest białe i czarne. Tyle.
 
Czekajac na wystep Helda wlasnie ogladam KSW jeszcze raz, niech sie kurwa wszyscy teraz tlumacza, spytajcie zwlaszcza Bagiego co z tymi podniesieniami. A mialo byc tak pieknie ...
 
O wygranej Pudziana przesądziła NIESPODZIANKA, którą obiecał w którymś z wywiadów przed walką. Dotrzymał słowa.
 
Walki drugi raz nie oglądałem ale dla mnie 20 :18 dla Anglika bez dyskusji. Próby duszeń w wykonaniu Pudziana były kiepskie i dalekie od skończenia a po stronie Thomsona dosiad i obalenia. Pudzian pokazał co potrafi tak tylko w ostatnich 2 minutach - imo to za mało nawet na remis. Ew. runda 1sza 10-9 a druga 10-10.
 
@Originator W 49 sekundzie filmiku słychać strzały :P Ładnie dupy dali Lewy z Kawulem, a już sherdog zaczął się interesować walkami na KSW...
 
Sosa, zapewne wywodzisz się z grapplingu bądź zapasów, ale stójka jest Ci obca...Kornik walnął Irokezowi i było po walce. Kto wie czy gdyby Thompson trochę bardziej się zakołysał i padł nie skończyłoby się podobnie...ale nie, oczywiście, leżenie na kimś 3minuty to coś więcej niż dwie próby duszeń i ciosy, które niemalże nie skończyły walki. Do czego kur..doszlo, żebym musiał bronić Pudziana. No, ale niestety, gdy się chce być obiektywnym, a wiele osób skrajne pozycje zajmuje...



Przekręt był, bo powinna być dogrywka. Ja nawet wiem czemu wielu daje 20:18, ale dla mnie ponad tym wszystkim to plus, że docenia się walkę i aktywność, a nie "stwarzanie wrażenia dominacji". Doświadczony zawodnik MMA nie zagroził strongmenowi, mając dwukrotnie pozycję dominującą, dosiad i plecy nic potrafił skończyć, a sam był w niemałych opałach, nawet olewając duszenia, gilotynę i zza pleców to te ciosy powinny być wysoko ocenione.



"Don't Leave it in the hands of the Judges" i tyle Kolosusie.
 
Back
Top