Co mnie wku*wia

Że każdy chce teraz być jak Conor i zaczynają pierdolić i się przemądrzać, tylko w ich wypadku nie idzie to za prawdziwą osobowością i nie jest poparte stylem walki i bycia, tylko chęcią zabrylowania w mediach.
 
Dzięki pierdolonemu DHL będę czekał na przesyłkę min 37h. Dotarła do ich terminala o 5 rano, ale jakoś nie dadzą radę w dniu dzisiejszym jej dostarczyć i najgorsze jest to, że nic im nie mogę z tego tytułu zrobić.

Akurat w tej jednej sytuacji nie mogłem wybrać Inpost, ale już nigdy więcej kurierskiego ścierwa.
 
Dzięki pierdolonemu DHL będę czekał na przesyłkę min 37h. Dotarła do ich terminala o 5 rano, ale jakoś nie dadzą radę w dniu dzisiejszym jej dostarczyć i najgorsze jest to, że nic im nie mogę z tego tytułu zrobić.

Akurat w tej jednej sytuacji nie mogłem wybrać Inpost, ale już nigdy więcej kurierskiego ścierwa.

DHL to najgorsza firma kurierska, z jaką miałem do czynienia.
 
DHL? Zamów coś Siódemką to zobaczysz co to znaczy najgorsza :D
To właśnie Siódemka oddała moją paczkę komuś innemu :P Na szczęście było to zamówienie ze sklepu. Dlatego zadzwoniłem do sprzedawcy i przedstawiłem sytuację, więc sami się z nimi użerali, ale sam fakt stawia Siódemkę w bardzo złym świetle.
 
Siódemka najgorsza firma. Zamówiłem kiedyś grę na ps3 z allegro. Gościu wysłał tą siódemką, czekam tydzień i nic nie przychodzi.
Dzwonie do gościa i się pytam czy wysłał. Mówi, że tak. Czekam dalej i po chyba tygodniu nadal nic.
Mam znajomego co pracuję w tej firmie, to sprawdził co z tą paczką. Okazało się, że w Krakowie została ukradziona.
Firma nic sobie z tego nie robiła, żadnego info ani nic. Jak tak można?:)
 
Byłem dzisiaj w moim ulubionym studiu tattoo i mi powiedizeli, że w tym roku już nie mają miejsca... co kurwa przecież jest lipiec ;/ ;/
 
Mi sie snilo ze przyleciala do mnie Paige Vanzant na tydzien i sobie poszlismy pospacerowac po Polu Mokotowskim i nagle z chuj wie kad sie przypaletal Mendes i tam smiechy chichy bo to kolega z gymu ale coraz bardziej ja podrywal i mnie zaczal wkurwiac i mialem go wepchnac pod samochod ale sie obudzilem, jutro to musze dosnic, nie zostawie tego tak :/
 
Mi sie snilo ze przyleciala do mnie Paige Vanzant na tydzien i sobie poszlismy pospacerowac po Polu Mokotowskim i nagle z chuj wie kad sie przypaletal Mendes i tam smiechy chichy bo to kolega z gymu ale coraz bardziej ja podrywal i mnie zaczal wkurwiac i mialem go wepchnac pod samochod ale sie obudzilem, jutro to musze dosnic, nie zostawie tego tak :/
Nie wiem dlaczego, ale zamiast Mendesa od razu wyobrazilem sobie @Pervert a :D
 
Chciałem być ekologiczny i podjechać 3 przystanki do Galerii Krakowskiej klimatyzowanym tramwajem zamiast klimatyzowanego samochodu. I nie dość że kurwa zrobili objazd tramwajem to jeszcze przy 32 !!!!!!! stopniach wyłączyli klime!!!
 
Back
Top