Co mnie wku*wia

Płatności kartą w ogóle są spoko bo idą szybciej i nie wymagają późniejszej obsługi gotówki. Pomijam już fakt że łatwo monitorować wydatki - poprzez aplikację/stronę banku i kontrolować domowy budżet.
To prawda ja tez gotowke rzadko mam przy sobie. A jak zapomne na co wydalem albo po pijaku wydam to na koncie zawsze moge zweryfikowac.
 
U mnie na wsi są samoobsługowe stacje eMILA się zwą i działają cały rok. Kolejek tam nie uświadczysz tylko czasami trafi się ananas co nie ogarnia. Moim zdaniem 1 takie stanowisko by się przydało na każdej stacji.
 
do tego spisuja faktury, punkty, karty i kurwa chuj wie co jeszcze
O te kurwy rozjezdzalbym walcem. Biznesmeny jebane, ile razy byłem świadkiem jak jakieś bluzy, koszulki czy chuj wie co biorą za łączna kwotę 30 zł i oczywiście "fakturę poproszę". Jeb 20 minut z głowy. Cebulowi przedsiębiorcy
 
Dobrze,że nie rENIA
zmieniaj rękę bo jedną doładujesz
silowanie-na-reke7.jpg
 
Dokładnie tak samo jak dla Ciot płacących 5.70pln kartą w marketach ! Powinien ich obsługiwać przygłuchawy Ukrainiec ,żeby trwało to tydzień.

Przyjacielu powiedz, że jajca se robisz? Przecież ja szybciej zapłacę 5,70 kartą niż Ty wysupłasz te 5,70 z portfela monetowo.
 
Tym bardziej jak ktoś ma VISĘ, terminal ma priorytet na OFF-LINE i transakcja leci właśnie bez łączenia się z bankiem i sprawdzania stanu konta. Wtedy to kwestia naprawdę paru sekund i płatność zrealizowana.
 
Kasuje zakupy, od razu mówię, że płacę kartą, przykładam na sekundę i po sprawie. 10 sekund drukuje potwierdzenie, dziękuję do widzenia :D dłuższej schodzi jak ludzie szukają grosików albo Pani poprosi o jakieś 37 groszy bo jej łatwiej wydać. Zdecydowanie dłużej moim zdaniem.
Przyjacielu powiedz, że jajca se robisz? Przecież ja szybciej zapłacę 5,70 kartą niż Ty wysupłasz te 5,70 z portfela monetowo.
Może Ty tak ale ja widzę ludzi nieporadnych co nie wiedzą gdzie jak przyłożyć. Baby co nie zapominają albo źle pin wpisują. Kasjerka czeka za wydrukiem itd. Ile razy to gówno się zawiesi i wszyscy stoją bo portal siadł. Gotówka to gotówka. I żebyś nie myślał nie jestem antybankowy , bo płatności internetowe w dużych ilościach to mój chleb powszedni.
 
Może Ty tak ale ja widzę ludzi nieporadnych co nie wiedzą gdzie jak przyłożyć. Baby co nie zapominają albo źle pin wpisują. Kasjerka czeka za wydrukiem itd. Ile razy to gówno się zawiesi i wszyscy stoją bo portal siadł. Gotówka to gotówka. I żebyś nie myślał nie jestem antybankowy , bo płatności internetowe w dużych ilościach to mój chleb powszedni.
tytus wez mi powiedz, ty jestes gangsterem?
 
tytus wez mi powiedz, ty jestes gangsterem?
już byłem milicjantem , według Masu taksówkarzem lub ochroniarzem z supermarketu , według Kaczki mechanikiem/ włascicielem warsztatu , handlarzem autami. Ogólnie same uwłaczające godności profesje.
 
O te kurwy rozjezdzalbym walcem. Biznesmeny jebane, ile razy byłem świadkiem jak jakieś bluzy, koszulki czy chuj wie co biorą za łączna kwotę 30 zł i oczywiście "fakturę poproszę". Jeb 20 minut z głowy. Cebulowi przedsiębiorcy
Na stacji dużej sieci wydrukowania faktury to moment. Podajesz tylko nip bo przecież wszystkie dIe just maja zapisane.
 
już byłem milicjantem , według Masu taksówkarzem lub ochroniarzem z supermarketu , według Kaczki mechanikiem/ włascicielem warsztatu , handlarzem autami. Ogólnie same uwłaczające godności profesje.
Mechanik to uwłaczająca godności praca? :joer:
 
Może Ty tak ale ja widzę ludzi nieporadnych co nie wiedzą gdzie jak przyłożyć. Baby co nie zapominają albo źle pin wpisują. Kasjerka czeka za wydrukiem itd. Ile razy to gówno się zawiesi i wszyscy stoją bo portal siadł. Gotówka to gotówka. I żebyś nie myślał nie jestem antybankowy , bo płatności internetowe w dużych ilościach to mój chleb powszedni.

Ale to przecież kwestia ludzi. To że niektórzy są debilami to inna sprawa. Kto normalny bierze potwierdzenie za 6 złoty? To tak samo jak czasem z bankomatem, wyjmuję gość kasę i czeka na potwierdzenie, jakby nie wie ile wyjął i ile zostało.
 
Ale to przecież kwestia ludzi. To że niektórzy są debilami to inna sprawa. Kto normalny bierze potwierdzenie za 6 złoty? To tak samo jak czasem z bankomatem, wyjmuję gość kasę i czeka na potwierdzenie, jakby nie wie ile wyjął i ile zostało.
Przecież nie po to bierzesz potwierdzenie bo nie wiesz ile kosztowało to co kupiłeś albo nie wiesz ile wypłaciłeś z bankomatu. Przynajmniej ja tak uważam. Bierzesz dlatego że zdarzają się błędy. Zabierze ci z konta więcej niż powinno i tego typu sytuacje.
 
Przecież nie po to bierzesz potwierdzenie bo nie wiesz ile kosztowało to co kupiłeś albo nie wiesz ile wypłaciłeś z bankomatu. Przynajmniej ja tak uważam. Bierzesz dlatego że zdarzają się błędy. Zabierze ci z konta więcej niż powinno i tego typu sytuacje.

Ok to mój błąd, mi nigdy się nie zdarzylo takie coś, więc mój błąd.
 
Ale to przecież kwestia ludzi. To że niektórzy są debilami to inna sprawa. Kto normalny bierze potwierdzenie za 6 złoty? To tak samo jak czasem z bankomatem, wyjmuję gość kasę i czeka na potwierdzenie, jakby nie wie ile wyjął i ile zostało.
Dlatego piszę ,że takie "nowoczesne narzędzia" w rękach wielu ( chyba większości) ludzi to koszmar.
 
Przecież nie po to bierzesz potwierdzenie bo nie wiesz ile kosztowało to co kupiłeś albo nie wiesz ile wypłaciłeś z bankomatu. Przynajmniej ja tak uważam. Bierzesz dlatego że zdarzają się błędy. Zabierze ci z konta więcej niż powinno i tego typu sytuacje.
To co piszesz to dowód na to że ten system ma jednak wady.
Ale nie wyobrażam sobie teraz naszego życia regularnie stojąc w kolejkach w banku. Bankomat/wpłatomat
 
Back
Top