Co mnie wku*wia

Szukanie stażu/praktyk. Wysłałem z 50 CV, byłem w kilkunastu zakladach i jajco. Zaproszenie na 1 rozmowe :/ darmowe, 70 km od Wrocławia -.-'
 
Trzeba było uczyć się na te piątki :p Niestety nie mam żadnych znajomych w takich branżach więc nie dam żadnego kontaktu ale może ktoś tutaj na forum coś podrzuci.
Panie, przeca do CV nie wpisuje jaki oceny miałem, a i pare piątek w indeksie jest ;)
 
Panie, przeca do CV nie wpisuje jaki oceny miałem, a i pare piątek w indeksie jest ;)
Wiem że się nie wspisuje. Tak ogólnie napisałem skoro mówisz że ani przez uczelnie ani prywatnie się nie udaje. :)

Wiadomo że najlepiej to po znajomości gdzieś się wkręcić bo nie trzeba tej całej szopki odstawiać i można od razu pokazać ile się jest wartym.
 
A jeszcze mnie wkurwia, że po zlocie miałem się brać za siebie, a skończyło się na 4 treningach i 40 wymówkach. A teraz już naprawdę nie mam kiedy, bo się sezon robót ogrodowo-działkowo-budowlanych zaczyna...
 
A jeszcze mnie wkurwia, że po zlocie miałem się brać za siebie, a skończyło się na 4 treningach i 40 wymówkach. A teraz już naprawdę nie mam kiedy, bo się sezon robót ogrodowo-działkowo-budowlanych zaczyna...
Zrobimy deal na KSW35,dasz mi kilka kg ok?
 
Back
Top