Co jej kupić ?

Kocik-Robocik

Oplot Challenge
Welterweight
Doradzicie , co można dziewczynie na prezent kupić?
Jestem z nią ponad rok i raczej to poważny związek.
Zawsze mam problem przed Świętami, jaki prezent będzie ok.

Jak niepotrzebny temat,to soraśka.
 
bigjigs-toys-lalka-karolina-35-cm-1400496199.jpg
 
zestaw-do-sprzatania.jpg

A tak serio to pogadaj z nią czego potrzebuje, bo by chciała dostac. Ja nigdy w jakies prezenty niespodzianki się nie bawie. Ja np. w tym roku zażyczyłem sobie sikora eleganckiego.
 
Doradzicie , co można dziewczynie na prezent kupić?
Jestem z nią ponad rok i raczej to poważny związek.
Zawsze mam problem przed Świętami, jaki prezent będzie ok.

Jak niepotrzebny temat,to soraśka.
Powiedz jej żeby założyła konto na Cohones , juz wtedy @kaczka41 wypyta co tam jej potrzeba najbardziej:joer::joer::joer::joer::joer:


A tak na serio skąd mamy wiedziec czym sie interesuje twoja niewiasta?
 
Futro, najlepiej z gronostaja.

Coś Ty! Ona to przeciwna jest zabijaniu zwierzaków. Jak mnie czasami to denerwuje, że mięso odstawiła i później są cyrki ,jak wpadamy z wizytą do mojej rodziny na obiad.
Bo zobaczcie sobie sami, jak matula przygotuje dobre zraziki a ona ich nie je.
Gadałem z matulą, żeby wegetariańskie dania dla niej robiła, ale matula uprata i ptyś.
 
Coś Ty! Ona to przeciwna jest zabijaniu zwierzaków. Jak mnie czasami to denerwuje, że mięso odstawiła i później są cyrki ,jak wpadamy z wizytą do mojej rodziny na obiad.
Bo zobaczcie sobie sami, jak matula przygotuje dobre zraziki a ona ich nie je.
Gadałem z matulą, żeby wegetariańskie dania dla niej robiła, ale matula uprata i ptyś.
No to proponuje jej dać w prezencie pozew o rozwod.
 
Coś Ty! Ona to przeciwna jest zabijaniu zwierzaków. Jak mnie czasami to denerwuje, że mięso odstawiła i później są cyrki ,jak wpadamy z wizytą do mojej rodziny na obiad.
Bo zobaczcie sobie sami, jak matula przygotuje dobre zraziki a ona ich nie je.
Gadałem z matulą, żeby wegetariańskie dania dla niej robiła, ale matula uprata i ptyś.

Kup zapas na rok
images
 
Tak poważnie nie myślałeś żeby coś samemu zrobić? Co jak co, ale jesli laska nie jest pustostanem lecącym na dobra materialne to doceni. Poza tym co by to nie było to fajnie jeste dostać prezent od bliskiej osoby, w który włożyła własną pracę i sercę...

Ale to ckliwie brzmi....:joe::jon:
 
Tak poważnie nie myślałeś żeby coś samemu zrobić? Co jak co, ale jesli laska nie jest pustostanem lecącym na dobra materialne to doceni. Poza tym co by to nie było to fajnie jeste dostać prezent od bliskiej osoby, w który włożyła własną pracę i sercę...

Ale to ckliwie brzmi....:joe::jon:

Po wcześniejszych postach tutaj, aż się boję pytać , co masz na myśli
"coś samemu zrobić"
 
Weź jej gościu kup bieliznę np. Znasz ją dobrze, więc pewnie wiesz, jak szukać.
Weź coś sexi - ucieszy się i ona i Ty
:kis:
 
Coś Ty! Ona to przeciwna jest zabijaniu zwierzaków. Jak mnie czasami to denerwuje, że mięso odstawiła i później są cyrki ,jak wpadamy z wizytą do mojej rodziny na obiad.
Bo zobaczcie sobie sami, jak matula przygotuje dobre zraziki a ona ich nie je.
Gadałem z matulą, żeby wegetariańskie dania dla niej robiła, ale matula uprata i ptyś.
Siema Monster ;)
 
Back
Top