Co jej kupić ?

mat, pardon, ale weekend w spa nie wchodzi w grę! Bo mnie nie stać.

A jeśli już pisałeś o sprawach łóżkowych,to nie jestem z nią na takim etapie w związku .
 
mat, pardon, ale weekend w spa nie wchodzi w grę! Bo mnie nie stać.

A jeśli już pisałeś o sprawach łóżkowych,to nie jestem z nią na takim etapie w związku .
Poszukaj na grouponie, może na jakieś zabiegi dla jednej osoby na jeden dzień wystarczy.
Jesteś z kobietą w związku i nie uprawialiście jeszcze seksu? To jest na pewno związek?
 
:siara:

Kiedyś wszystko było lepsze, nawet trolle w internecie/
george-clooney-at-the-golden-globes.jpg
 
Tak poważnie nie myślałeś żeby coś samemu zrobić? Co jak co, ale jesli laska nie jest pustostanem lecącym na dobra materialne to doceni. Poza tym co by to nie było to fajnie jeste dostać prezent od bliskiej osoby, w który włożyła własną pracę i sercę...

Ale to ckliwie brzmi....:joe::jon:
Np Laurkę
 
Poszukaj na grouponie, może na jakieś zabiegi dla jednej osoby na jeden dzień wystarczy.
Jesteś z kobietą w związku i nie uprawialiście jeszcze seksu? To jest na pewno związek?

Jak dałeś taką propozycję,to wpisałem i mi wyskoczył prosty masaż i jakiś zabieg na twarz.
masaż 30 min
zabieg kosmetyczny - 20 minut.

Dobry pomysł z tym spa - dzięki.
Cena za dwa w pakiecie to 120 zł.
A ja sobie tak 100-150 zł przeznaczyłem.

Kocham ją i to co s3pp napisał, to zastanwaiałem sie co mógłbym dla niej zrobić. Ale wciąż nie wiem.
Brakuje mi pomysłu :(
 
Np Laurkę

Akurat pisałem poważnie. Sam robiłem takie akcje przy małej ilości gotówki. Raz, że przyjemność bo rzeczywiście dajesz coś od siebie, a dwa moneta w kieszeni;)
Nie zawsze trzeba lecieć sztampem i dawać bieliznę, biżuterię i t d.
 
Jak dałeś taką propozycję,to wpisałem i mi wyskoczył prosty masaż i jakiś zabieg na twarz.
masaż 30 min
zabieg kosmetyczny - 20 minut.

Dobry pomysł z tym spa - dzięki.
Cena za dwa w pakiecie to 120 zł.
A ja sobie tak 100-150 zł przeznaczyłem.

Kocham ją i to co s3pp napisał, to zastanwaiałem sie co mógłbym dla niej zrobić. Ale wciąż nie wiem.
Brakuje mi pomysłu :(

Możesz np: kupić ramę, ale nie anty tylko coś lepije wyglądającego (ikea jakieś 20-25zł), powywoływać parę Waszych wspólnych fotek, sklecić jakiś napis lub sentencję z liter powycinanych z gazet i już masz zrobione:)
 
Możesz np: kupić ramę, ale nie anty tylko coś lepije wyglądającego (ikea jakieś 20-25zł), powywoływać parę Waszych wspólnych fotek, sklecić jakiś napis lub sentencję z liter powycinanych z gazet i już masz zrobione:)

Dzięki. W końcu oprócz mata, ktoś bez ironii napisał.

A jakbyś s3pp napisać mógł o innych propozycjach ,co robiłes dla swojej dziweczyny, to byłoby fajnie.

Ale może ten masaż i te zdjęcia połączę i jej dam.
 
Dzięki. W końcu oprócz mata, ktoś bez ironii napisał.

A jakbyś s3pp napisać mógł o innych propozycjach ,co robiłes dla swojej dziweczyny, to byłoby fajnie.

Ale może ten masaż i te zdjęcia połączę i jej dam.

Mam parę patentów, ale niekoniecznie na święta. Zrób jak wyżej i będzie cacyk:OK:
Za ramę weż się odpowiednio wcześniej bo jest z tym chwila roboty, zwłaszcza z wycinanem liter.
 
Mam parę patentów, ale niekoniecznie na święta. Zrób jak wyżej i będzie cacyk:OK:
Za ramę weż się odpowiednio wcześniej bo jest z tym chwila roboty, zwłaszcza z wycinanem liter.
Tylko bez żadnych tandetnych sentencji...
 
Back
Top