Co ja pacze ?? Czyli nowy wyglad strony głownej mmarocks

The real deal

Shark Fights
Welterweight
Mocno skacowany po wczorajszych baletach wbijam na mmarocks , a tutaj BUM! Patrze 2 razy czy napewno dobrze adres wpisałem , ale wszystko się zgadza... :crazy:
Mi osobiście się nowy wygląd i ułożenie nie podoba : wszystko zlane , nie wiem jeszcze jak przejsc na ,,druga stronę,, i ogólnie wolałem stary dobry layout ( może to po prostu przywiązanie , bo odkąd pamiętam, to mmarocks było takie jak było jeszcze wczoraj :sad: ... )
Nom cóż zrobic ?? Wszystko się zmienia ...

A wy co myślicie o nowym wyglądzie głównej mmarocks ??
 
Do dupy: Trzeba zmniejszyć czcionkę i zdjęcia bo u mnie nawet na 40 calach w tv nie da się ogarnąć
 
W MOIM SERCU TYLKO COHONES!

Średnio mi się podoba nowe mmarocks. Mam wrażenie, że ten kafelkowy układ jest już na każdej stronie w internecie.
 
Ze strony głównej korzystam tylko by przegladać ROZPISKI teraz ta funkcja nie działa. Voranek robi aktualizacje w "Kiedy, gdzie" ale nie podaje rekordów zawodników (jest mi to potrzebne), nie mam oto pretensji, bo to miałem w rozpiskach na głównej. Przywróćcie to, do stanu używalności
 
Rozkład newsów trochę jak na mymma:|
Lubiłem te wielkie zdjęcia artykułów.
Zresztą użytkownicy forum przeżyją każdą zmianę głównej, nawet jej brak :D
 
Także bardziej mi się podobała poprzednia wersja strony, ta nowa w ogóle do mnie nie trafia i nie, nie jest to raczej kwestia przyzwyczajenia.
 
No i obecna strona ładuje się dłuzej, niż poprzednia. No ale i tak zostje Cohones :D
 
@defthomas
blagam, usuncie te responsywnosc, bo wersja mobilna wyglada jak blog jakiegos goscia z hells kitchen, a nie powazny portal ;) no i najgorsze jest to, ze po checi wejscia na full site i tak jest dupa zbita i na telefonie pelnej strony przegladac nie mozna
 
Nowe forum jest świetne. Strona słaba. Nie ma jednak to dla mnie znaczenia, bo na przestrzeni kilku lat odwiedziłem ją z trzy razy. Nie znam się na projektowaniu, ale dla mnie najlepszy layout ma mmanews :p
 
Nie pierwsza i nie ostatnia pewnie zmiana. Mało isrotne z punktu widzenia forum. Jeśli wszystko będze hulać bez problemu z poziomu cohones, to dla mnie może być taka główna
 
Czy jestem jedynym, któremu nowa główna bardzo się podoba? :boystop:
Lepsza niż poprzednio. Ładna nawet bym powiedział, taka trochę w stylu mmarocks, w sensie, że może być wyróżniająca i od razu widać mniej więcej zamysł strony, czyli taki nieco luźniejszy charakter tekstów itp. (z tym że ja mam zapewne troszkę inną niż wszyscy, bo mam prywatne ustawienia w przeglądarce i mi modyfikuje pewne rzeczy jak czcionka itp.).

U mniena plus, zwłaszcza w porównaniu z poprzednią.
 
Czy jestem jedynym, któremu nowa główna bardzo się podoba? :boystop:
Mi sie rowniez podoba. Troche mi przypomina wygladam pewien blog o podobnej tematyce ale moze to mylne wrazenie.

Jak by moja opinia miała przełożenie na moją wypłatę to też nowa główna bardzo by mi się podobała.
:D

Gdyby nie ten temat to pewnie nigdy bym sie nie dowiedzial o nowym wygladzie glownej.
 
Wyglad glownej nie ma dla mnie wiekszego znaczenia, zagladalem glownie do rozpisek a ta zakladka w tej chwili w ogole nie dziala.
 
mnie się podoba, łatwiejsze jest teraz dla mnie szukanie startych newsów, bo oczywiście wyszukiwarka Cohones obejmuje tylko stan po przeprowadzce na nowe forum ;)
 
Mu na telefonie sie wogole nie wczytuje nowa strona. Jest mmarocks, menu i dodaj komentarz. Nic wiecej.
 
Znalazłem kilka błędów lub braków w nowej stronie więc warto je zebrać jak ktoś coś zauważy:
1. Brak wyświetleń ilości komentarzy na liście newsów
Często po zobaczeniu już materiału wchodze do niego ponownie gdy widzę że ilość komentarzy się zmieniła albo jakiś doszedł a teraz dupa...
2. Pod listą newsów są działy: Polskie MMA i Wywiady Video i tam już widać ilość komentarzy ale ta ilość jest zła... Pewnie nie liczy tych z forum...
 
Dla mnie nowa główna jest przezajebista. Typowy nowoczesny layout, który stosuje obecnie 40 % stron. W końcu coś miłego dla oka niż ta paskudna poprzednia strona. A co do narzekań, to na nowe forum również 90 % ludzi narzekało, że ohydne. Dzisiaj ci sami ludzie nie wyobrażają sobie powrotu do starego Cohones. Tak samo będzie z główną. Tydzień narzekania i później problem nie istnieje. Przypominam, że dokładnie TAK SAMO było jak jeszcze starszą wersję strony zmieniliśmy na poprzedni wygląd. O Jezu, ale był lament. Uważam, że nowa strona to wzór na nowe czasy i tyle. Jest funkcjonalna i wdrażamy powoli wszystkie pożyteczne "ficzery". Będzie dobrze :).
 
Back
Top