Co ja pacze ?? Czyli nowy wyglad strony głownej mmarocks

Redakcja musi zrobic konkurs, z komentarzami komu podoba sie nowa strony, do wygrania jakies gadzety MMA:dance:
Zobaczycie ilu osobom wtedy bedzie sie strona podobała:crazy:
 
Dla mnie może być, choć oczywiście znowu będzie trzeba się do tego wszystkiego przyzwyczaić :)
 
Nowa strona zajebista, przyzwyczajenie i każdemu się spodoba.

Ot, to tak jak z piosenkami nowymi w filmie "Rejs" : "Proszę Pana, mnie podobają się piosenki które już znam. Jak mogę lubić piosenkę którą słyszę pierwszy az w życiu?"
 
Oczywiście że z czasem się przyzwyczaję do nowego wygladu, ale dla mnie stara główna mmarocks urzekała prostotą,ale rózniez te duże zdjęcia dodawały ,, charakteru i siły ,, całemu newsowi ...
 
Lepsza niż poprzednio. Ładna nawet bym powiedział, taka trochę w stylu mmarocks, w sensie, że może być wyróżniająca i od razu widać mniej więcej zamysł strony, czyli taki nieco luźniejszy charakter tekstów itp. (z tym że ja mam zapewne troszkę inną niż wszyscy, bo mam prywatne ustawienia w przeglądarce i mi modyfikuje pewne rzeczy jak czcionka itp.).

.

Hipster.

wczesniej pisałem ze wszystko jest za duże. Jest ok-to ja miałem w firefoxie powiększenie 150% :)
 
aż z ciekawości wszedłem na główną i... jest całkiem OK. Podoba mi się ten nowoczesny layout, plus mega dobrane czcionki (nie wiem kto decydował , ale u mnie propsy). w skrócie: schludnie, nowocześnie i przejrzyście.
 
Jak zmienialiśmy na poprzednią - tak, główna była kiedyś jeszcze starsza i jeszcze brzydsza niż poprzednio, ktoś pamięta?:D - to też była masa narzekań, że stara była lepsza:) Internet się zmienia, dotychczasowy layout był już mocno przestarzały.
 
Jak zmienialiśmy na poprzednią - tak, główna była kiedyś jeszcze starsza i jeszcze brzydsza niż poprzednio, ktoś pamięta?:D - to też była masa narzekań, że stara była lepsza:) Internet się zmienia, dotychczasowy layout był już mocno przestarzały.
Najważniejsze, ze zmieniliście te iluminackie logo :arch:
 
  • Like
Reactions: JB_

Hahaha jaka fota na głównej :lol::lol::lol: SZCZUREK

Naruszczka1.jpg
 
@Dzihados ok, działa, ale ja osobiście mam problem, bo wyszukiwarka jest na posty, a nie na tematy jak na typowych forach. Niby drobiazg, ale znaleźć temat o Jonie Jonsie czy innym zawodniku na forum może być problemem w przyszłości ;)
 
Często korzystam z wyszukiwarki forumowej i działa całkiem nieźle, tak jak pisze Dzihad, wystarczy zaznaczyć checkboxa i szuka po tematach. Na starym cohones trzeba było korzystać z wyszukiwarki google. teraz jest o wiele lepiej.
 
To Wam droga redakcjo został jeszcze typer, który jak gdzieś słyszałem miał się pojawić do końca tego miesiąca, a do niego zostało tylko 12 godzin i 17 minut. Obawiam się, że znowu się to wydłuży:(
 
To Wam droga redakcjo został jeszcze typer, który jak gdzieś słyszałem miał się pojawić do końca tego miesiąca, a do niego zostało tylko 12 godzin i 17 minut. Obawiam się, że znowu się to wydłuży:(
Typer rusza wraz z pierwszą majową galą. Tak pisał @Mr. Cloud a on chyba nie kłamie ;)
 
To i ja dorzuce swoje trzy grosze. Ogolnie wypas, o wiele przyjemniej nam sie bedzie przegladac glowna. Wersja mobilna tez smiga jak nalezy.

Mam jednak kilka uwag. Jak dla mnie troche za duze kontrasty, bialy na czarnym za bardzo mi daje po oczach. Troche bym zwiekszyl odstepy pomiedzy literami w menu i troche popracowal nad czytelnoscia tekstu na karuzeli. No i na koniec bym wrzucil logo :D
 
Nie za czesto jestem na glownej ale ten wyglad wg mnie jest lepszy od poprzedniego.
 
Back
Top