Co dalej z MMA Attack ?

"ja mam prawo miec sowj styl, ty masz prawo miec go w dupie. raz napisalem pozytywny tekst, to praktycznie nie bylo dyskusji. sa tez pozytywy, ale wole pisac nagatywnie, krytykowac, wysmiewac :) "







Kokos nie badz taki.... Najman :D
 
ja bym burneike z marcinem "zelazny piszczel" wystawil, oboje nic nie umieja w sztukach walki a smieszno by bylo
 
@Ferbiao


Jesteś świadomy, że Najman by wygrał? Wtedy koniec świata byłby bliższy, niż nam się wszystkim wydaje...
 
zgubna nadzieja ze "Zelazny piszczel" juz sie nigdy nie pokaze... to taki nasz chael sonnen tylko ze lepszy bo przegrywajacy
 
Czemu kurwa podchodzicie do wszystkiego co kokos napisze, jak do wysokich lotów artykułów i zaraz krytyka tego usera? Lepiej jak jeden z drugim (łącznie ze mna czasem) wrzuci jeden link z neta lub filmik z YT i jest nowy temat? Post Kokosa pojawił sie na stronie głównej portalu mmarocks? - nie. Jest jednym z wielu tematów, gdzie jednak dyskusja ma miejsce. Trochę dystansu do gościa i tyle. Co do zawartych treści: o połączeniu mma attack z PF sam wrzucałem info w innym temacie -jakoś nikt sie nie przyczepiał, co do walkik Najman- Hardkorowy - nasz prawnik Przemys_law jest niemal pewny ,że do niego dojdzie , po wywiadzie z Hardcorowym. Sapp, Nastula...czemu nie. Górski, Drwal - raczej na pewno. Liorent - pewnie też. Co do straty finansowej - wiadomo,że na poczatku mma attack zysków nie przyniosło - nie wiemy tylko czy strata to milion, czy inna kwota (to tylko domysł autora). Dyskutujcie o treści a nie o autorze, bo to nigdzie nie prowadzi.:-)
 
Spoko kaczy podbij lepiej jak ustawic własną sygnaturkę bo nie umniem tego znaleźć :)



nie pozuj na wkU*******Go 30-parolatka Czekam na pomoc :-)
 
bez wulgaryzmow Kaczka wstrzymaj konie.. Mr koko dobry jest, krzywdy nikomu nie robi.
 
co ja poradzę, że on na moją prośbę o podanie źródeł potrafił napisać tylko 'nie zmyślam'? nie da się czytać postów takiego gamonia ani o nich dyskutować.
 
psy szczekaja, redaktor pisze dalej. po co zrodla, mam pisac, ze kolega mi to powiedzial, czy przeczytalem na jakims innym portalu. kaczka dobrze wam napisal. suma jest realna. tak na oko co prawda, ale to mozna prosto policzyc. gaze, torwar, promocja to byl wydatek w granicach 1 500 000 zl. sponsorow tam nie bylo praktycznie (kilka naklejek). TVN nie zaplacil za gale nic. dali im tylko reklame. dochod byl tylko z biletow, a te liczac optymistycznie (srednio 100). to jakies 300 000. mozna postawic teze, ze ponad banke spokojnie sa na minusie po tej gali. wszyscy oprocz KOKSU i Sappa (to moje przypuszczenie, ze mysla o nim) sa z nimi dogadani juz praktycznie.
 
psy szczekaja, redaktor pisze dalej


no i za takie ,,tempe śłówka'' wirtualna spluwa przy skroni :-)Nadredaktor nie powinien obrażać swoich czytelników:-)



serafinowicz_gun_to_head_final_jpg_750x750_q85.jpg
 
no tak, po co podawać źródła typu kolega z ławki w gimnazjum albo portal o2. Jak nie podasz, to masz szansę, że akurat ktoś nie zauważy zonka i cię nie wyśmieje...



co do Twoich obliczeń to uważam, że są z dupy wzięte, ale możesz mnie przekonać do nich, jeżeli ktoś z prawdziwej redakcji je potwierdzi.



Ponawiam prośbę o bana dla tego osła
 
no dobra ale wracajac do tematu eghmmm co dalej z mma attack ? ? ?



czy sciagna zawodnikow z ksw tj thompson ? i jego pojedynek z nastula...czy nastula jeszcze cos znaczy w mma ? 3 wygrane z czego 2 po pierwszym strzale na twarz (ewentualnie 3cim) i jedna przez zerwany miesien oponenta tj arbritza to troche slabo zeby nastula dostawal takie same oklaski jak za walk w pride ktore mimo ze porazki ale naprawde cos znaczyly w swiecie... a teraz? lata leca i leca nieublaganie...



noi co z "Mr zelazny piszczel"? czy mma attack da mu znow szanse? oby nie



dalej.. moze hardkorowy koksu na freak fight? pudzian mial by mini konkurencje na rynku ;) bo burneika tez jest juz popularny dzieki "niema lipy" na tvn



kto tam jeszcze zostal... drwal ... fajno by bylo gdyby zawalczyl.. do tego gorski tez moglby cos powalczyc bo dobry jest



barantes sympatyczny tez moglby dostac szanse, i sobotta (byle by go nie wydymali juz tym razem)bo chlopak mial niezla podlamke przy tylu porazkach z rzedu a jeszcze ta ostatnia na MMAA to ... NO COMMENT



kita fajnie walczy, grabowski juz belator, ale za to bym chetnie uszola zobaczyl na MMAA bo jego hit ze STREFA WALK moglby wygrac listy przebojow.. hop bec lista lista
 
Kompletnie Was nie rozumiem. Co takiego zrobił Kokos, żeby żądać dla niego bana za ten temat? Jak ktoś nie lubi jego postów, to po co to komentuje? Mogę się założyć, że gdyby art. w podobnym stylu napisał ktoś z "szanowanych" (a przecież już tak kilka razy było, że ludzie wyrażali swoje zdziwienie, sądząc po temacie, że to Kokos, a tu zonk), to wtedy byście piali z zachwytu.



Ja sobie zdaję sprawę, że Kokos najprawodopodobniej jest tzw. "prowokacją" (zapewne jakiegoś znanego użytkownika), ale bez przesady. Tym art. zrobił Wam aż taką krzywdę, że chcecie jego głowy?



Pytanie, co prawda w leninowskim stylu, ale akurat Kokosowi się udało. Co dalej z MMAA, to na pewno interesuje (nielicznych przecież) fanów MMA.
 
Oświadczenie MMA ATTACK:



<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">
Oświadczenie w sprawie ostatecznego werdyktu w walce Peter Sobotta • Borys Mańkowski

5 listopada w hali warszawskiego Torwaru odbyła się inauguracyjna gala MMA Attack. Po werdykcie w walce między Peterem Sobottą a Borysem Mańkowskim (zwycięstwo Borysa Mańkowskiego po dogrywce niejednogłośną decyzją sędziów) do organizatora zgodnie z Regulaminem wpłynął protest ze strony sekundantów Petera Sobotty kwestionujący rozstrzygnięcie walki Sobotta • Mańkowski.
W związku z dużą odpowiedzialnością jaka spoczęła na barkach naszej federacji oraz koniecznością jak najbardziej wnikliwego i rzetelnego zbadania sprawy, mając na uwadze dobro zawodników i dążąc do jak najbardziej obiektywnej oceny, MMA Attack Sp. z o. o. powołała dwie niezależne komisje sędziowskie w celu rozpatrzenia zasadności protestu Petera Sobotty oraz przedłużyła czas wydania opinii przez organizatora do końca bieżącego roku.
Sędziowie dwóch niezależnych komisji oceniali walkę osobno, nie kontaktując się ze sobą.
Skład powołanych komisji:
• Tomasz Jabłonka, Paweł Ziółkowski, Damian Herczyk
• Michał Mućka, Rafał Lasota, Sławomir Szamota.

Werdykty poszczególnych sędziów:
1. Tomasz Jabłonka - pierwsza runda 10:10, druga runda 10:10, dogrywka 10:9 dla Mańkowskiego.
2. Paweł Ziółkowski • pierwsza runda 10:9 dla Mańkowskiego, druga runda 10:9 dla Sobotty, dogrywka 10:9 dla Sobotty.
3. Damian Herczyk - pierwsza runda 10:9 dla Sobotty, druga runda 10:10, dogrywka 10:9 dla Mańkowskiego.
4. Michał Mućka - pierwsza runda 10:9 dla Sobotty, druga runda 10:10, dogrywka 10:9 dla Mańkowskiego.
5. Rafał Lasota - pierwsza runda 10:9 dla Sobotty, druga runda 10:10, dogrywka 10:10.
6. Sławomir Szamota - pierwsza runda 10:9 dla Sobotty, druga runda 10:9 dla Sobotty, dogrywka 10:10.

Rozpatrując protest, organizator wziął również pod uwagę decyzje sędziów podczas gali.

Ostatecznie organizator postanowił pozytywnie rozpatrzyć protest. Biorąc pod uwagę decyzje sędziów powołanych do oceny walki podczas gali oraz dwóch niezależnych komisji - organizator zmienia wynik na remisowy. Szczegółowa punktacja poszczególnych sędziów zostanie przedstawiona zawodnikom.
Jednocześnie, aby uniknąć w przyszłości w/w problemów MMA Attack decyduje się od najbliższej gali powołać komisję złożoną z sędziów międzynarodowych.
 
bax ogarnij sie, a nie ciagle szczekasz. info o finie potwierdzil nawet Venom. ja wiem to od osoby, ktora slyszala to od 1 zawodnika MMA Attack. reszta nie jest tajemnica. wyliczyc mozna dokladnie ile stracili. przeciez masz mapki z cenami bilietow, minus czesc dla vipow, bo te zostaly rozdane. te 300 000 z biletow to wariant optymistyczny. reklamy - to kilka naklejek. to malutkie sumy. reszta byla na zasadzie wymiany -reklama za promocje. na gaze dali wiecej niz KSW... kazdego w zasadzie przeplacili od Gorskiego, dajac mi kilka razy wiecej niz KSW, po Najmana, ktory dostal 2x wiecej niz na KSW. place i reszta - to ok 1,5 mln. wedlug mnie. i duzo z prawda sie nie mine. dziwakow teraz doloza na pewno. tylko jakich? Sapp, KOKSU, moze Dymek. jakos musze tes spodek choc sprobowac zapelnic.
 
Przemys_law: kokos nic mi nie zrobił oprócz tego, że zaśmieca forum tematami i postami pozbawionymi treści. To jest powód do bana. Zdecydowanie.







Kokos: nie szczekam. Jedynie nie jestem w stanie podjąć z Tobą merytorycznej dyskusji, gdyż i Twoje posty mają minimalną zawartość merytoryczną, są to tylko domysły. Do żadnej informacji nie podałeś sensownego źródła (oprócz Venoma). Ale akurat nieszczególnie mam co robić, więc sobie popiszę:



Co do tego z dupy wziętego 1,5 miliona:



a) było 8 walk, z czego myślę, że z pierwszych 7 średnia płaca zawodnika wyniosła - w wersji pesymistycznej, czy jak kto woli optymistycznej - 10 000 zł = 140 000 zł. Saleta i Doktor Stalowy Piszczel niech będzie po 100 000 (w co nie wierzę, bo za walkę z Pudzianem Najman zarobił ponoć ok. 30-50 tys. zł). Razem gaże W WERSJI DROGIEJ - 340 000 zł. Zaokrąglijmy do 350 000.



b) Wynajem Torwaru to podobno ok. 50 tys. Nie wiem ile w tym prawdy, drożej raczej nie jest. Ponadto, niekiedy organizator nie pobiera z góry za wynajem, a procent od biletów. Niech będzie wersja droga 100 000 zł.



c) Koszty promocji - w onecie i Tvn na pewno nie była płatna, mogli za jakieś plakaty i inne pierdoły coś wydać, niech będzie 20 000 zł w wesji turbo drogiej.



d) Koszty obsługi i wystroju, w tym klatki - niech będzie 180 000 zł. Naprawdę nie wierzę w to, co piszę.



e) Zatrudnieni różnego rodzaju pracownicy, dajmy na to 50 000 zł.



f) Inne koszty, naprawdę nie mam już zielonego pojęcia czego, 100 000 zł.



Zakładam, że Tvn nic nie zapłacił za transmisję tak jak mówisz i od sponsorów też nie było żadnych pieniędzy. Naliczyłem 700 000 zł kosztów.







Założyłeś, że na biletach zarobili 300 000. Założę wariant pesymistyczny i dam 200 000. Daje to w sumie 500 000 zł straty, czyli 1/3 tego, co Ty sobie jakoś obliczyłeś. Ja naciągałem każdą kwotę do absurdu. Sądzę, że pan Dariusz na tej gali nie zarobił, ale moim zdaniem więcej jak 200 000 nie stracił. Argument jest zasadniczy: nawet przy założeniu pełniutkiej hali kasa za bliety zwrócić się nie mogła, więc nawet traktując tę galę jako inwestycję na przyszłość, pan Cholewa nie mógł założyć tak ogromnych strat. Ty kokos chyba każdego masz za idiotę, ale największego codziennie widzisz w lustrze...



No, to sobie popisałem, więcej nie komentuję Twoich postów kokosie. I ponawiam apel o bana.
 
bax



Gdyby banować z powodów jakie podnosisz, to trzeba byłoby wywalić minimum 1/3 tego forum.



PS Torwar, co prawda kilka lat temu i w piątek to 30.000 zł.



Najman 100.000 zł, nie wiem tylko czy na czysto czy - podatek.



Aha, nie naciągasz żadnych kwot do absurdu, a te dla zawodników zaniżasz. Porównaj niezadowolenie zawodników za wypłaty w KSW i zadowolenie z gaży w MMAA. Przecież Górski nie cieszyłby się z 10.000.....
 
To jest oczywiste, że Kokos nie zasługuje na bana, w ogóle nie rozumiem jak ktoś może aż tak się wkurzać. To jasne, że prowokuje, im więcej ludzi będzie dostawało piany tym on bardziej się będzie cieszył. I zabawniej będzie na forum :-)
 
place byly znacznie wyzsze. 700 000 to kosztowac mogla Strefa Walk jakby sie odbyla na Torwarze, a nie MMA Attack I. sprzedane bilety nie pokryly nawet walki wieczoru. sam kontrakt Gorskiego na 3 walki plus wizerunek warty jest prawie polowe straty jako zakladasz. 200 000 stracil wedlug ciebie...
 
Mam nadzieję że wywiad o którym wspominał Escobar rozwieje nam pewne wątpliwości co do organizacji kolejnej gali spod szyldu MMA ATTACK.
 
Na ich miejscu nie rozpowiadalbym jakby bylo to zaklepane.W sumie na ich miejscu szkoda by mi bylo hajsu na cos takiego-bo i tak ''kowlski'' nie wie kto to cain
 
Wrzuciłem to głównie ze względu na fakt, że jest napisane o listopadowej gali w Gdyni a nie było o tym mowy chyba nigdzie wcześniej, czyli wychodzi na to, że odbędą się tylko 2 eventy MMA ATTACK w przyszłym roku? hmm była mowa o 3.
 
Back
Top