Co dalej z MMA Attack ?

Jeżeli faktycznie Hardkorowy Koksu zgodzi się na ewntualną walkę z Najmanem to wybaczcie ale ja widzę Marcina w roli faworyta i nawet Burneice treningi z Drysdelem nie pomogą :P
 
Jakby Cain przyjechał do Polski na mma attack to ja nie widzę innej możliwość niż takiej, że musiałbym się tam pokazać :-)
 
Gdzieś na jakiejś stronie widziałem, że Profight 7 ma być w marcu takżed wychodzi na to, że plotka o fuzji z MMA ATTACK się nie potwierdziła lub nie doszła do skutku.
 
Nie potwierdziła, bo nawet sami włodarze MMA Attack byli zdziwnieni jak ktoś na fb napisał "jak fuzja z Profight?" :-)
 
[*] kontrowersyjny kokos80 2011-2011



Napisał kultowy post o orzeszku, który spadł mu na ziemię... Na zawsze pozostanie w pamięci.
 
Fajnie jakby gala byla w spodku bo blisko bym mial :-) ciekawy jestem bardzo 2 edycji kto wystapi.... Ma ktos jakies info kiedy bedzie kolejna gala czy to jeszcze nic pewnego?
 
jakby tak bylo, to by nie robil takiego syfu na rynku. naprawde to zalosny ruch robic gale w tym samym czasie, co KSW. wiadomo, ze KSW przez to straci na biletach, i bedzie musialo ta wziasc pod uwage przy rozspisce. mniejszy zysk - gorsi zawodnicy. moim zdanie to juz gra urazonego czlowieka, ktory nie moze pogodzic sie z porazka. 1 gala z punktu biznesowego byla mega zla. a druga, to dopiero bedzie jazda. Najman jest juz skonczony w sportach walki jako zawodnik. na Dode tez juz nikt nie chodzi. juz wszyscy maja go w dupie. wiadomo, ze walka bedzie krotka i sie podda przy 1 okazji. Ja rozpiske widze tak.



Open: Nastula - Tim Sylvia



---------------------



Open: Burneika - Najman



84: Drwal - Santiago



77: Mankowski - Sobotta (mysle, ze KSW specjalnie wzielo Fina na 18, by zrobic szum, zeby znowu media go napietnowaly, a tym samym dostal blokade na MMMA. pierwotnie dalbym tutaj Niko)



84: Jotko - Padilla



70: Gorski - Bergen



Open: Llorent - Piotrowski



----------------------------------
 
Jakoś nie widzę walki Koksa z Najmanem z powodu kontraktu Najmana z KSW. Walka z Saletą to było niby obejście kontraktu jako walka w K1.Koksa w K1 raczej nie widzę.
 
obejscie, bo jeszcze ten kontrakt obowiazywal. byc moze termin juz wygasl. w MMA Koksu ma jeszcze jakies szanse z tymi swoimi miesniami, w K-1 Najman go rozbije, sama przewaga szybkosci.
 
Spokojnie. Wczoraj kokos pochwalił się na chacie, że powróci. Szczegół tkwi w tym, że na czacie akurat był defthomas...



Kwestią czasu jest, kiedy kokos ponownie pożegna się z kontem na forum.
 
Poprawcie mnie jesli sie myle, ale raczej aby kontrakt zachowal waznosc KSW musialo w jakims okreslonym terminie zaproponowac Najmanowi walke. Jezeli z oczywistych wzgledow tego nie zrobili Najman jest z kontraktu zwolniony. Mysle, ze najzwyczajniej w swiecie ryzyko przegranej w sadzie i znanej powszechnie opieszalosci polskiego wymiaru sprawiedliwosci spowodowalo, ze K&L dali sobie spokoj po MMAA 1.Zakontraktowanie Warburtona powstrzymuje mnie przed ponowna totalna krytyka KSW bo to przeciwnik lepszy zarowno sportowo jak i , a moze zwlaszcza, marketingowo od Puhaki. Aby nie pozwolic jej ponownie popasc w samozachwyt ,Najlepsza Europejska Federacja powinna jednak wziac przyklad od mlodszego konkurenta w kwestii proporcji czasowych miedzy publikacja fight cardu i sposobu tej publikacji a rozpoczeciem sprzedazy biletow.



PS. Z oczywistych wzgledow wszystko co bylo krytyczne a wyszlo z mojej klawiatury bedzie niewazne, malo tego nigdy juz sie nie powtorzy, jezeli tylko Hector zmierzy sie z Mamedem w tym roku.
 
Back
Top