Co dalej z MMA Attack ?

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
jt_th_bed743d08114c54bf92e6fd6ac1cf82e_1297960989burneika.jpg




W ostatnim czasie krąży plotka w necie o połączeniu MMA Attack i Pro Fight. Dariusz Cholewa jak widać nie załamał się stratą ponad miliona złotych na pierwszej gali, i dalej zamierza zając miejsce KSW na rynku. Kolejna gala jak wieść niesie jest szykowana w tym samym miesiącu, co KSW 19, czyli w kwietniu. Najbardziej prawdobny na ten moment jest katowicki spodek. Oprócz Najmana, szykowane są min. takie nazwiska jak Puhhaka, Llorent, Drwal, Górski, Nastula. Bardzo możliwe jest, że zobaczymy zawodników tzw. "dziwaków". Chodzi o gwiazdę internetu Hardocorowego Koksu, czy słynnego Sappa. Każdy pojedynek będzie odbywał sie na dystansie 3 rund, to reakcja na kontrowersje związane z KSW 17, gdzie doszło do skandalu sędziowskiego.
 
Czemu twierdzisz, że szykowany jest Puhakka skoro ma on kontrakt z KSW i jest przymierzany do Irokeza na KSW 18 ? ...
 
Nie slyszalem o tym. Nie wydaje mi sie, zeby to bylo realne, poniewaz Polsat nie chce Puhhaki na otwartym.
 
powiedz redaktorze, skąd masz wieści o milionowej stracie, bo ja wpisałem w googlach 'cholewa mma strata' i wyskoczyły mi Twoje posty. masz jakieś dojścia do otoczenia pana Dariusza? :D
 
Polsat nie chciał wtedy- powiedzieli, ze trzeba poczekać, aż ucichnie cała ta sytuacja. Mmaattack ma iść, podobno w otwartym TVN, więc tym bardziej nie wierzę, zę oni Puhakkę przygarną. Tak samo jak nie widzi mi się, zę KSW 18 będzie cała na otwartym
 
Puhakka i Llorent odpadaja, z bardzo prostej przyczyny, maja kontrakty z KSW i bylo to juz walkowane wielokrotnie..
 
a to nie wiedzialem, pamietam w ktorejs z wypowiedzi, Kawul czy Martin mowili, ze kontrakty wylacznosciowe na Polske podpisuja na dlugie lata.
 
Też jakoś nie widzę całej gali na otwartym, spodziewam się Różala, Błachowicza i jeszcze max 2 walk (może Bedorf i Iro).



W ogóle to dziwne dla mnie jest, że w walce wieczoru wystąpi Różal, a nie Janek. Co do Puhakki to nie zdziwię się, jak wystąpi, ale zdziwię się, jak go zobaczymy na otwartym Polsacie.
 
a mi sie wydaje ze beda 2 ME - Pierwszy Rozal, drugi Janek. Dżon powiedział, że przeciwnik ma być odrobinę lepszy niż Soko.
 
Kokos równie dobrze mógłby na końcu tekstu zamieścić piosenkę trolololo. Nie ma co łykać tych farmazonów
 
jeżeli to nie będzie taki ciut lepszy rywal, jak ciut lepszy był Chmielu w walce z Zikiciem, to naprawdę no fuckin idea kto to może być. Chyba wszyscy takowi są już w BFC/Zuffie.
 
Fakty niczym nie potwierdzone. Utopił milion, czy mniej - tego nie wie nikt.


Nie wiem, kolego kokos, co ty z tym Puhakką - może jeszcze dodasz, że z Mańkowskim?


Poza tym, zgadzam się z Yagielem - będą pewnie 2 ME, z czego Janek w Co-ME.
 
z tym TVN to sprawa jest raczej nie realna. byc moze negocjuja z TVP np. gala ma byc duza, wiec potrzebuje duzy rozmach promocyjny. moze byc tez tak, ze po prostu zrezygnuja i zwina manatki. na ten moment maja ambitne plany.
 
źródła, źródła, inaczej gtfo z tym pseudodziennikarskim ścierwem
 
kokos, coraz krotsze te twoje pseudoartykuly, postaraj sie pisac wiecej, niz zajmuje zdjecie ktore wklejasz.
 
Kokos jak zwykle trzyma poziom... Smieszą mnie informacje o Burneice w mma, a to z prostego powodu, że człowiek który trenuje blisko 20lat, buduje masę mięśniową, pierwszy raz dostaje się do najważniejszych zawodów kulturystycznych mr.olympia, wypuszcza linię odżywek pod swoim nazwiskiem, nie rzuci tego z dnia na dzień i nie zacznie trenować w sposób który pozbawi go połowy mięśni. (dodam tylko że Robert nie oddcina się od tego, ale nie nastąpi to wczesniej niż za kilka lat, ale czy wtedy Rodert będzie jeszcze tak dobrym towarem marketingowym, tego to nikt nie wie...)
 
Jak ktos widzial Hardcorowego Koksa. na macie z Robertem Drysdeylem to wie jakie ma to wszystko szanse powodzenia :)
 
Burneika na MMA Attack, prędzej w roli prowadzącego :)



milion w plecy... z kąd to info? Puhakka... też pierwsze słyszę.
 
Ja tam życzę MMA attack jak najlepiej bo już nie mogę patrzeć się na kółko wzajemnej adoracji w KSW. Ostatni odcinek ledwo dało się oglądać w kółko te same tematy i dlaczego włodarze KSW mają fanów za debili, dlaczego mistrzem nie może być obcokrajowiec i wciskają wałki na każdej gali , tłumacząc że w UFC też tak robią nazywając Thompsona burakiem..(!). Teraz czekać tylko jak Kornik "wygra" na ptk z Puhakką eh..no na MMA attack też był wałek z Sobottą...mam nadzieję że kolejny rok będzie sprawiedliwszy i że Antek Chmielewski weźmie się w garść:) .
 
Młokos aż tak Cię boli, że wpakował tyle kasy? Dla mnie Pan Cholewa może wtopić nawet 3 mln, ja się cieszę z tego faktu, że zrobili fajna galę, mogłem w niej uczestniczyć, miłe dla oka widowisko, zawodnicy na poziomie. Co do wyłożonej kwoty, oczywiste, że na początku trzeba zainwestować, jeżeli mu się to nie opłaci to szkoda, bo liczyłem na jakąś alternatywę od KSW. Ja trzymam strasznie kciuki za tą organizację i nie dlatego żeby wyparła KSW, obie organizację mogą żyć na jednym podwórku takie jest moje zdanie, bo jest na to miejsce. I nie rozumiem czemu cały czas się przyczepiasz do MMA ATTACK, może masz jakieś kompleksy, idź z tym do psychologa a nie dawaj wyraz temu przed klawiaturą. Nie potrafisz docenić starań tej organizacji, ważne, że coś się dzieje na arenie mma w Polsce a nie w okręgu województwa.
 
chyba ostrzej pisalem o KSW 17. tutaj nie ma krytyki w zasadzie. ja mam prawo miec sowj styl, ty masz prawo miec go w dupie. raz napisalem pozytywny tekst, to praktycznie nie bylo dyskusji. sa tez pozytywy, ale wole pisac nagatywnie, krytykowac, wysmiewac :) co do MMA Attack, juz pisalem, tylko kwestia,kiedy to sie znudzi temu panu. znudzi topienie kasy. nawet w USA, nie ma szans by byly dwie organizacje z zyskiem . SF sprzedalo ledwo 3000 biletow, na gale z kilkoma gwiazdami. 2 org. sie nie utrzymaja w PL. nawet 1 moze miec problem.
 
panowie moderatorzy, zbanujcie tego gamonia, przecież to wstyd, żeby na poważnym forum pisał 'redaktor', który sam sobie wymyśla 'fakty'.
 
nie wymyslam. takie sa plany. ciesz sie, ze o tym pisze. z tym cyrkiem moze byc roznie, nie wiem czy bedzie KOKSU, ale takie walki tam beda.
 
@kokos80



Twoje wynurzenia powodują u mnie wypadanie włosów,obniżają IQ :-) czuję się jak w klasie WCZESNO-PRZEDSZKOLNEJ w Czarnobylu,dzięki STARY :)
 
kokos, ogarnij się, ludzie piszą pod twoimi tematami (artykułami wtf?) bo są ŚMIESZNE, ŻAŁOSNE, ludzie lubią wyśmiewać



za bardzo mu słodziliście i myśli chłopak, że jest teraz gwiazdą



mata co chceta, tylko nie wkurwiajcie innych pisząć potem "o boże, kokos" albowiem, kurwa jego mać, sami napędzacie ten szit
 
kokos, masz prawo krytykować, ale rzucasz fakty (milionowa strata, podkradanie zawodników - Puhakka) a nie masz nic na ich potwierdzenie.



Powstają z tego teorie spiskowe, jakich by się Macierewicz nie powstydził :)



więcej faktów, mniej insynuacji.
 
Back
Top