Clout MMA

Mój kolega Gumbal. Mega człowiek, mega zawodnik, mega zapasnik, zwierzę treningowe, razem się turlalismy na macie Berserkers Szczecin zawsze powtarzał ze nie chce w to wchodzić, a "czlowieki" zawsze wyciągali do niego rękę...jak też do innych którzy umieją pierdolnac w łeb i trenują . Skusił się w pewnym momencie. Skończył dzwoniąc do Irokeza, podcinając sobie tętnice pachwinowe i gardło, przepraszając za coś czego nigdy nie zrobił. Rzygać mi się chce jak widzę taka popeline jak clout i inne.
 
Mój kolega Gumbal. Mega człowiek, mega zawodnik, mega zapasnik, zwierzę treningowe, razem się turlalismy na macie Berserkers Szczecin zawsze powtarzał ze nie chce w to wchodzić, a "czlowieki" zawsze wyciągali do niego rękę...jak też do innych którzy umieją pierdolnac w łeb i trenują . Skusił się w pewnym momencie. Skończył dzwoniąc do Irokeza, podcinając sobie tętnice pachwinowe i gardło, przepraszając za coś czego nigdy nie zrobił. Rzygać mi się chce jak widzę taka popeline jak clout i inne.
Prawilniacy od berserkerow ze Szczecin, nowe… nie znałem :cool:
 
Kolejne dwa patusy kibolskie. Clout idzie w złą stronę. Gdyby nie Natan to przecież totalne gówno, nuda i kibolstwo. Jemu to powinni dać milion za uratowanie tej gali, bo widać, że nie mają żadnego pomysłu w jaką stronę zmierzać.
Co ty, pojebało cię? Ja pakuje ten clout na Madagaskar i niech wraca THE WAR ! Z kibolami a nie jakimiś pedałami!
 
Jakby Pan Panie Macieju wiedział to co ja wiem to by wiedział czemu żona jest radcą.
:korwinlaugh:

A tak pozatym Piter zajebisty gość.
Domyślam się, że może mu to pomoc z tematem. Chodziło mi o to, że ona wygląda jak typowa Karyna, maks gimnazjum wykształcenie.

W sumie się dziwię czemu tak mało Piechowiaka we frikach, jak na koksa to dawał radę z cardio, coś tam bił.
 
Domyślam się, że może mu to pomoc z tematem. Chodziło mi o to, że ona wygląda jak typowa Karyna, maks gimnazjum wykształcenie.

W sumie się dziwię czemu tak mało Piechowiaka we frikach, jak na koksa to dawał radę z cardio, coś tam bił.
KMWTW
:roberteyeblinking:

On jak nie dostał umowy od fame zrobił ostatni rok w kulturystyce, skoczył karierę i teraz będzie obijał ciężkie bumiska i sztywnych gitów.
 
Lexy z Labryczką hot dogi w sylwestra jedli
Moze zalozyla strapona:siuu::juanlaugh:
Screenshot_20240104_191009_Chrome.jpg
 
Last edited:
Bo Najman mógłby odbić piłeczkę o zdjęciu jego fiuta lub transmisjach, gdy był napierdolony. Wielokrotnie mu jechał w ciągu ostatnich lat, a teraz wielki zasadowy git z Dębicy go zaprosił.

Meczyki kręcą coraz lepsze liczby, a w lutym startuję kanał Stanowskiego. Zaczyna się lekki pożar dlatego będą się łapać teraz wszystkiego.


Najman też udany. Brał prysznic przed kamerami w Big Brother :korwinlaugh:
A jeden wyrok za frajerskie zachowanie też ma i nie chce rozwijać tematu...
 
Tylko w Gromdzie nikt nie robi takiego syfu co te zjeby w obcisłych koszulkach wczoraj. W KSW też sporo ma za uszami.
Robią. Te trailery gali to promowanie nie sporty tylko gangsta lajf stajlu.
Elo ja jestem, rówieśnicy w wieku 14 lat grali w grę, a po mnie przyjechało CBŚ.
Jeszcze brakuje bosa chwalącego się wyrokiem za...
W ogóle te koleś jest zajebisty: wypowia się jakby jakby miał problemy z myśleniem i jedyne czym może się wyróżnić to ubiorem z czego nabija się Wasilewski. W ogóle jak Grabowski z Borkiem to tak to się siebie pasują, że wcale bym się nie zdziwił jakby Boras zmienił orientację xd
Nie wiem czy Ci Gromdziarze sami to wymyślają czy tylko bezmyślnie powtarzają scenariusze które im chyba Różal i Szpilka pisze...
Skrajna patola, jedyny plus Gromdy, że sami się chłopcy pouszkadzaja i będą mniej groźni w przerwach pomiędzy wyrokami...
Minus taki ze jeszcze podatnicy będą płacić za ich leczenie
 
Last edited:
Back
Top