Clout MMA

Tutaj raczej są w huj mniej normalne egzemplarze. Ewidentny ubaw w grupie dorosłych z dziecka, w celu łechtania ego. Jakby typy miały 18 lat to by to nie było dla mnie straszne, ale 25+ odpierdalający takie numery to ewidentnie zakompleksione spierdoliny.
Coś w tym jest jednak znając życie wiem że to on do nich przyszedł a nie oni do niego, a oni już pewnie słusznie rozbawieni podkręcili go dalej, a że wjebali to w neta to chujowy numer, my też mieliśmy jakieś pojebane nagrania ale nikt tego nigdy w internet nie wrzucił a zobaczyć można było tylko na telefonie autora nagrania.
 
Coś w tym jest jednak znając życie wiem że to on do nich przyszedł a nie oni do niego, a oni już pewnie słusznie rozbawieni podkręcili go dalej, a że wjebali to w neta to chujowy numer, my też mieliśmy jakieś pojebane nagrania ale nikt tego nigdy w internet nie wrzucił a zobaczyć można było tylko na telefonie autora nagrania.
ale te 'ziomki' od bora to takie typowe kurwy ameby, dobrze z dwojga złego że kazali młodemu robić jakies wygłupy, a nie zapierdolić dla nich flachę ze sklepu czy zdziesionować jakąś starowinkę

w chuj znam przypadków ze swojego otoczenia, gdzie dzieciaki, które nie były złe a po prostu nie miały zbyt wielu kolegów, robiły durne rzeczy by zaimponować starszym; większość z nich albo siedzi w kryminale teraz albo jest po jakichś OHP czy innych kuźniach talentu i ledwo wiąże koniec z końcem, jebać takich 'starszych', co dla beki są w stanie wjebać małolatów na minę i spierdolić im zycie dla własnej, chwilowej uciechy
 
Coraz więcej plotek, że Le Banner zrobił to co zwykle :D ponoć sporo przetasowań, pewnie dzisiaj coś powiedzą.
 
Nie wiem co o tym myśleć, z Le Bannerem w takim wieku i stanie Dawid mógłby powalczyć, tutaj będzie dużo trudniej.
 
eeeeeef.gif
 
Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach

 Denis Labryga – Kamil Minda – K-1 w małych rękawicach

 Jerome Le Banner – Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach

 Marcin „El Testosteron” Najman – Adrian Cios – MMA – BONUS FIGHT (w przypadku wygranej Najmana lub przewalczenia przez niego trzech rund i po dopuszczeniu przez lekarza)

 Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA

 Katarzyna „Laluna” Alexander – Agnieszka Bobek – K-1 w małych rękawicach

 Jakub „Japczan” Piotrowicz – Jakub „Holak” Krawczyk-Holak – MMA

 Toni Chaplin – Marcel „Gawronek” Gawroński – MMA (zasady semi-pro)

 Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER

 Konrad Karwat – Krzysztof „Fericze” Ferenc – MMA

 Albert Sosnowski – Remigiusz „Remi” Gruchała – boks w małych rękawicach

 Mariusz „Super Mario” Sobczak – Błażej „Skrzypas” Skrzypek - MMA


@Krzysztof Skrzypek to ktoś z rodziny na rozpisce clout MMA ? :D :D
Wydziedziczyłbym z miejsca :)
 
Back
Top